BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 1 miesiąc temu #360812 przez bidol
no - też ma nadzieję że wszystko u Nich ok :kiss: ale biedna Kamyczka - teraz to już całkiem się zestresuje :( a już pozytywnie się nastawiała ;)
Kamyczka czekamy i trzymamy kciuki :kiss: :kiss:

Olga - ja to całą niedzielą - to Ty gdzieś znikłaś :silly:

My wieczorkiem na zakupy pojechaliśmy i do Szwagra - i wiecie co Ta ich mała Emilka - niecałe 8 miesięcy ma i już raczkuje :ohmy: i to tak na całego :laugh: i już do wstawania się szykuje :ohmy: sprytna dziewuszka :lol:

M_M
- sama nie wiem czy się cieszyć z tej wizyty ;) ja mam tak - że jedna wizyta wszystko super- a następna że szyjka się skraca, leżenie itp :ohmy: zobaczymy co jutro będzie :huh: a i USG nie będę miała :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360828 przez mloda_mamuska
bidol moze akurat bedzie dobrze bądź dobrej myśli !

a jak sie czujesz??


teraz masz juz wizyty co dwa tygodnie czy co miesiąc?
Ja mam co dwa tygodnie,ale co z tego jak ani razu usg nie mam. tylko krew i mocz chcą... i tyle.


ja juz jestem taka padnięta...

Kamyczka
odezwij się jak wrócisz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360829 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Dziekuje Wam bardzo! :kiss: :kiss: z tysiaca zdjec tylko na kilku wyszlam jako tako, ale dobre i to! :laugh:

Bardzo sie ciesze, ze juz wiadomo co z Kamyczka! Pewnie zatrzymali ja jak Darie... Kochana Kamyczko czekamy na Ciebie!!!! :kiss:

M-M, naprawde 17 sierpnia sa Twoje urodzinki!! Super! :kiss: tez sie ciesze, ze lew, przynajmniej charakterek bedzie :laugh: ;)

U nas super pogoda, ponad 30 stopni...jutro pakuje sweterki do piwnicy i pracuje nad opalenizna, bo zlewam sie z biala sciana :laugh:
Caly dzien dzis spedzilam z dziewczynami w ogrodach na naszej sesji, kupa smiechu tylko...

My z miskiem zaczynamy juz powolutku doprowadzac mieszkanko do funkcjonalnosci :) Robi sie coraz czysciej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360831 przez bidol
M-M pojęcia nie mam cco ile będę miała wizyty jutro się dowiem. Zobaczymy. może akurat będzie ok.
a Ty idź już spać. Korzystaj z ostatnich chwil wytchnienia . :-) :-)
ja też już idę spać. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #360846 przez chłopek
czesc dziewczyny ja dzisiaj piewrwsza dzieci mi spac nie dały :(
Kamyczka czekamy na ciebie

olga u mnie jest to samo mąż nie włoży naczyn do zmywarki a juz o wyciagnieciu czystych nie mówie

jeszcze mój brzuszek wam wstawie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #360852 przez Majowka
Ja tez juz nie spie :)

Chlopek, cudny brzuszek! Ogromny! Jestes juz prawie na mecie! :) Wyglaskaj ode mnie :kiss:

U mnie dzis plany na sprzatanie mieszkania, pozniej serniczek polski z kolezanka :)

Otwieram sklep na allegro z uzywanymi ciuchami, misiek wczoraj wczul sie w sprzatanie do tego stopnia, ze postanowil odseparowac ciuchy, ktorych juz nie nosi....jest tego tyle, ze naprawde warto to sprzedac...rzeczy dobrej jakosci, wogole niezniszczone. Najgorsze jest to, ze nie mam pojecia o tych aukcjach :( Wiecie moze ile kosztuje dobra koszula, markowa na Alegro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360853 przez chłopek
majówka ja sie nie orientuję ale tu masz jakąś koszulę moda.allegro.pl/dolce-gabbana-koszula-sl...-70-i2277229060.html
wiec mniej wiecej w takich cenach będą stać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360855 przez Majowka
Nie, no ta jest nowka! No i nie sadze zebym tyle dostala za uzywana.... Wlasnie przegladam te koszule na Alegro, nie ma opcji zeby obejrzec uzywane tylko? Bo tysiace takich samych koszul roznych firm sie pojawia...jak tu cos tanszego znalezc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360857 przez Anna77
Cześć Dziewczyny, wczoraj wieczorem wszystko poczytałam, ale kompletnie nie miałam siły pisać.

Wczoraj od rana do kościółka, potem na basen !!! (Olga - skusiłam się :) ) Woda z brzegów nie wystąpiła, a mi było bardzo przyjemnie. Potem odwiedziliśmy moich rodziców, pojechaliśmy na jakiś obiadek do centrum i na kawkę urodzinową mojego szwagra. Jak wróciliśmy wieczorem, to myślałam że zasnę na stojąco!


Majówka - pięknie wyglądasz zapewne, choć zdjęcia gdzieś mi się "schowały" :silly:
Chłopek - śliczny brzuszek
Bidol - nie martw się, mam nadzieję że udało mi się przerwać tą złą passę też dla Ciebie i będzie ok

Dobrze że wiemy już co z Kamyczką, mam nadzieję że się odezwie jak wróci.

Teraz się zbieram, bo Kamil wyjeżdża na obóz treningowy i muszę odwieźć go na miejsce zbiórki. Wrócę jeszcze do Was, bo przez weekend zdążyłam się troszkę stęsknić :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360858 przez chłopek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #360859 przez Majowka
Dzieki Chlopek, juz sie troche rozeznalam...cos malo ludzi je licytuje...ale mysle, ze sprobuje! Musze je tylko jakos hurtowo zawiezc do polski, bo wysylanie stad sie nie oplaca...

Anna, nie wrzucalam ich tutaj. Wstawilam tylko kilka fotek na fb. Nic ciekawego. Wrzuce teraz fotke z 30 tyg, mam nadzieje, ze bedzie juz na co popatrzec :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360862 przez chłopek
ja miałam mieć sesje w niedziele ale bylo brzydko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360890 przez Majowka
Chlopek, na kiedy sie teraz umowilas? Moze za tydzien bedzie lepsza pogoda...u ciebie to juz za bardzo nie ma co zwlekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360907 przez chłopek
majówka no na weekend sie umówiłam z kolezanka moze bedzie ładnie.
Ksawcio spi a ja musze sprzatac ale mi sie nie chche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #360908 przez bidol
doberek :kiss:

Ja dziś do ginki lecę na 11.45, więc cały dzień mam zaburzony ;) tak mi się nie chce że to szok :dry: i w dodatku brzuch mnie coś pobolewa - i to tak jak na okres - zobaczymy - trzymajcie kciuki :lol:

Majóweczko
- ja sprzedaaje sporo rzeczy na allegro - właśnie za kilka dni muszę coś wystawić :) męski chyba mają mniejsze wzięcie, niż damskie i dziecięce :dry: Jak bdziesz chciała podpowiedź to dawaj znaka :) Olga też szaleje na allegro to pewnie też pomożę :laugh:

Chłopek - śliczniusi - ale jednak ja mam inny - taki bardzo szpiczasty :laugh: chyba typowo dziewczęcy :laugh: pogłaskaj od ciotki :laugh:

Anna - ale fajną niedzielę miałaś :) i mówisz że się stęskniłaś :cheer: o jak miło :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka
- :kiss: :kiss: :kiss:

a moja sąsiadka ma na dzisiaj cesarkę i widzę że szaleje samochodem - to w jedną to w drugą :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl