BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 6 dni temu #362367 przez maksiu
Kamyczka fajnie ze jestes i ze dzidzia oki i jest przeslodki

Aja dzis mialam mega awanture z wujem z ktorym mieszkamy normalnie myslalam ze albo policja wparuje albo mnie na pogotowie zabiora ale juz jest oki chwilami mnie brzuszek pobolewa jeszcze

Jej jak ja bym chciala juz widziec maluszka a tu za tydzien dopiero oby zlecialo szybko bo juz sie doczekac nie moge a w piatek rano musze jechac zrobic wyniki i musze maksa wziasc ze soba buuu zbytnio nie lubie brac maksa do miasta bo on za ciekawski a chce na targ zajechac? ale nic wezme go moze i jemu morologie zrobie

a ja zajadam sie wlasnie arbuzem mniam
ale olga narobilas ochoty na ta kapuste

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362410 przez maksiu
kochane przperaszam ale ja juz dzis uciekam padam na twarz obejrze m jak milosc i ide sie polozyc
zycze udanej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362456 przez Daria23
Kamyczka napisał:
(Dariuś a dostałaś już kaskę za ten pobyt w szpitalu?Ja jestem dodatkowo ubezpieczona przy mężu w PZU i tam zgłosilismy tą "szkodę".
A twoja szyjka ile ma teraz?)

Kamyczka nie sprawdzałam konta ale oni maja na wypłacenie 30dni musze sobaczyc czy juz dostałam
a moja szyjka miala dwa tyg temu juz tylko 15mm:( ciekawe jak teraz bede miec oby mi sie nie skrocila a twoja szyjka ile ma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #362540 przez bidol
Olga napisał:

bidol,a gdzie zdjecie fotelika,bo jestem ciekawa? :)

Ja nie mogę robić mizerii,bo co godz.chodzę i sobie dolewam,zaraz chyba pęknę :lol:


Olga - no jakoś nie zrobiłam, czasu nie miałam :( ale tak wygląda- nażywo nawet ładniej i materiał super bo taka prawdziwa gruba bawełna - może jutro uda mi się zrobić fotki :)



Ja zła chodzę - bo Tata miał mieć dzisiaj biopsję prostaty i czekał cały dzień na czczo (do 16 godz) i lekarz przyszedł i powiedział mu że z biopsji nici bo ma małą krzepliwość krwi :( Mój Tata dodatkowo ma białaczkę i stąd te problemy z krwią, ale kilka dni temu robił Sobie badania i krzepliwość była w normie - a dzisiaj w dwuch badaniach wyszło że krzepliwość zła :dry: W wypisie napisali mu żeby skonsultował to z hematologiem, a Jego hematolog powiedział że to on za nic odpowiedzialności nie będzie brał i żeby ten urolog sam podejmował decyzje :angry: I kilka miesięcy czekania poszło się... :angry: :angry:


Kejtin - nie ma za co - a ze ZZO - to mogę pomarzyć :(

Kejtin - no mi tak kobitka w aptece powiedziała ;) a ginka jakąś tylko jedną wymieniła, ale nie pamiętam jaką :(

Dżasta - pracusiu - do kiedy zamierzasz pracować??

Maksiu
- kocham arbuzy :S :S ale ja kivi się pocieszam i jest ok :blink: :lol:

M_M - gdzie się podziewasz???? łóżko testujecie??? :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #362586 przez mloda_mamuska
Cześć Dziewczyny :kiss:

Dzisiaj Moj Misiek mial wolne (jutro tez ma) i dzien z Nim spędzałam.
Bylismy na duzych zakpach no i przy okazji kupilismy te rzeczy z aventu. podgzewacz,to na sutki itp. patyczki do uszu... no i dla mnie witaminki,bo juz mi sie te z polski kończą. a tutaj nie bylo moich Femibion niestety,ale wzieliśmy najdroższe jakie były..a i tak różnią się składem od tych moich. Niektorych witamin mają trochę mniej,za to tych DHA,EPA i Omega3 mają dwa razy tyle co moje . a to one są chyba teraz najważniesze,więc chyba w miare dobrze kupiliśmy..no i bierze się tak jak femibion dwie na raz. jedna tabletka i jedna kapsułka;)

Chcieliśmy jakiś zamek pozwiedzać,ale strasznie się rozpadało i przełożyliśmy na jutro.


a do szkoły rodzenia pójdziemy w weekend,bo mają kursy godzinne co wtorek albo dla zapracowanych cały kurs w ciągu weekendu sobota i niedziela po 4 godziny. No to poczekamy aż misiek bedzie mial weekend wolny i pojdziemy jednorazowo ;))


Majowka niestety łóżko dalej nie przyszlo,ale dzwonili,ze do czwartku powinno dojechac...oby!
a na kiedy maja Wam przywieźć mebelki dla Malutkiego ????


Kamyczka
BARDZO SIE CIESZE,ZE WROCILAS I ZE WSZYSTKO DOBRZE !!! ;)))
a zdjecie cudne!!! malenstwo piekne :kiss:

Olga te literki sa super ..ja tez bede chciala dla Oliwierka takie.mam nadzieje,ze kupiy z Miskiem tutaj takie ;)


bidol hehe jak przyjedzie juz lozko to chyba caly dzien z niego nie wyjdziemy :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #362591 przez Olga
m m cały dzień Cię u nas nie było i się pogubiłaś-literki kupiła Anna77,nie ja ha ha. :lol:


Dobrej nocki dziewczynki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362593 przez bidol
ja też już lecę spać :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362595 przez mloda_mamuska
Olga a to przepraszam ;P
akurat jak to pisalam to Maz mnie zagadal..ze tez chce takie literi i sie pogubilam :huh:

to dobranoc Dziewczyny ;**


a mnie dalej tak krocze po stosunku boli :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362597 przez martela89
mloda_mamuska napisał:

Olga a to przepraszam ;P
akurat jak to pisalam to Maz mnie zagadal..ze tez chce takie literi i sie pogubilam :huh:

to dobranoc Dziewczyny ;**


a mnie dalej tak krocze po stosunku boli :huh:


Uroki bzykania się z mega brzuszkiem :lol:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362599 przez mloda_mamuska
martela :lol: :lol: :lol: i tak nie zrezygnuję :P

no chyba,ze cos by synowi zagrażało :laugh:
za dwa tygodnie chcemy iść prywatnie do ginekologa na usg i zeby mi szyjke zbadali czy sie nie skraca,bo ja panikuje,ze jak mnie to krocze tak boli to moze mi sie skraca...dzisiaj usiadlam niechcący na mokrym ręczniku rano wstalam...i poszlam do drugiego pokoju do meza.. usiadlam u niego na kolanach..wstalam..a tam mokro!.myslalam,ze ze wstydu sie spale...... ;PpPPp a mąż od razu zaczął panikowac,ze mi wody odeszły ;P a po chwili kapnelam sie,ze siedzialam na mokrym reczniku... ;PPPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362601 przez martela89
No ja od 32 tyg miałam zakaz,bo dostałam skurczy i miałam rozwarcie na 2cm-byłam na podtrzymaniu w szpitalu 5dni,a potem 4 tyg leżenia w domu-tak do 38 tygodnia,potem powitalny numerek z mężem i do szpitala :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #362604 przez mloda_mamuska
martela to nieciekawie . a ja to skracanie szyjki sie objawia??


o wlasnie zauwazylam ..33 tydzien mi sie zaczal :lol: ale zlecialo.... juz coraz blizeeej konca;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362605 przez bidol
martela89 napisał:

No ja od 32 tyg miałam zakaz,bo dostałam skurczy i miałam rozwarcie na 2cm-byłam na podtrzymaniu w szpitalu 5dni,a potem 4 tyg leżenia w domu-tak do 38 tygodnia,potem powitalny numerek z mężem i do szpitala :)


haahaha żeby to takie proste było. ja się numerkowalam po kilka razy dziennie i nic to nie dało. urodziłam po terminie. a dzialalismy od 38 tc bo wczesniej też zakaz był ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362606 przez mloda_mamuska
bidol kurde.. ja to mam nadzieje,ze u nas zadziała ! :lol:
i w 39 sie uda :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #362607 przez bidol
mloda_mamuska napisał:

bidol kurde.. ja to mam nadzieje,ze u nas zadziała ! :lol:
i w 39 sie uda :lol: :lol: :lol:


to będziecie musieli coś specjalnego wymyślić :-P jakieś extrim :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl