BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 dni temu #362608 przez Olga
Jak mi krążek zdejmie,to też na całego idziemy,może ruszymy to wszystko,ale znając moje szczęście,to się poświeęcę i nic to nie da ha ha :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu - 12 lata 2 dni temu #362610 przez mloda_mamuska
bidol no my zawsze jakies inne pozycje testujemy niz po bożemu ;) ale z brzuszkiem to niektóre sa niewykonalne ...

ciekawe czy to pomaga czasem. :))

moja kolezanka przytyla 40 kg w ciąży. i miala brzuch tak olbrzymi,ze w niektorych drzwiach sie nie miescila..i byla ponad tydzien po terminie i juz nie mogla chodzic tak jej ciezko bylo a co dopiero bzykac..a lekarz kazal jej wlasnie bzykac sie,zeby przyspieszyc... no i bez bzykania may przszedl na swiat 2 tygodnie po terminie. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #362611 przez Majowka
hehhe :laugh: ale sie usmialam z tej waszej rozmowy o przyspieszaniu porodu :laugh: :laugh: :laugh:

M_M, juz w czwartek beda :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #362612 przez mloda_mamuska
majowka chyba taka godzina :silly:

a w ogole ktora u Ciebie godzina Majowka??
u mnie 23. ;)
to w czwartek bedziesz taka szczesliwa! :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu - 12 lata 2 dni temu #362613 przez Majowka
u mnie 23h10, wiec tak samo jak u Ciebie :) jestesmy w tej samej strefie, jest godz roznicy w stosunku do Polski

to prawda, juz nie moge sie doczekac :) malo mam jeszcze rzeczy, no ale trudno, jakos wszystko powoli sie kupi...nie mam poscieli, zadnych kosmetykow, wanienki, wozka...ciezko tak pogodzic te zakupy dekoracji pokoju z tymi naprawde potrzebymi :( kasy malo, a nie chce miec pustego tego pokoiku, wiec musze jakies poduszki, kocyki, zabawki kupic...jutro ide kupic takie ladne miski i poszewke na poduszke z kotwica :) ....ale to wszystko kropla w morzu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #362614 przez mloda_mamuska
Majowka nie martw sie.ja zaczelam wlasnie 33 tydz a tez wielu rzeczy nie mam.
;)

powoli kupujemy ;)
my zabawki zostawilismy na koniec .i dekoracje..bo nie mamy mieszkania;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #362617 przez Majowka
dokladnie, powoli sie wszystko kupi :)

a pamietam, ze mowilas, ze twoj tato mial przyjechac samochodem i przywiezc wszystkie ubranka malego i reszte twoich rzeczy, kiedy planujecie jego przyjazd?

butelki i sterylizator, tez kupujecie z aventu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu - 12 lata 2 dni temu #362618 przez mloda_mamuska
majowka moj tato przyjedzie jak bedziemy mieli mieszkanko. ;)

a butelki,sterylizator itp ja kupuje z aventu. dzisiaj juz czesc kupilam ;)

a sterylizator mielismy kupic ten do mikrofali,ale mężowi sie nie spodobał,ze wyglada na badziewny ..no i kupujmy ten elektryczny..w sumie nie wiem po co drozszy skoro dzialanie to samo. no ale.. jak chce ..mi to bez roznicy ;)


Majowka a po ile u Was pampersy są ? patrzyłaś już?
u naj najtansze PAMPERSa jedynki 86szt. kosztuje 9 funtów .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #362619 przez Majowka
Ja tez chyba kupie z Aventu, tak dobrze mowia o tej firmie...

Jeszcze nie sprawdzilam cen pieluszek, ale powiem Ci ze moje 2 kolezanki tutaj, zamowily sobie pieluszki z UK, bo niby taniej... Jak bede nastepnym razem w markecie to sprawdze, moze od razu kupie te dla noworodkow :laugh: Juz bede miala komode, wiec bedzie juz miejsce na te kosmetyczne rzeczy...

Ide spac...mimo ze dzisiaj dzemalam, strasznie zmeczona jestem...jutro znowu upaly u nas, teraz w srodku nocy jest 28stopni.....
Do jutra, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 dni temu #362620 przez mloda_mamuska
do jutra ! :kiss: :kiss: :kiss:
daj znac po ile te pampersy ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362638 przez Kamyczka
Witajcie mamusie,ja już po śniadanku,za godzinkę zmierzę cukier i chyba się zdrzemnę.U nas leje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362639 przez Daria23
Dzień doberek ja dziś sie witam pierwsza:)ale miałyście temat na wieczór:)ja sama musze jutro zapytac czy moge troche z moim miskiem pobroic bo zyjemy w niepewnosci i byc moze duzo na tym tracimy-bo sie nie zblizamy do siebie:)

U mnie znowu pogoda do bani i zimno:(juz mi yeskno za słoneczkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362641 przez Daria23
Kamyczka mnie dzis wyprzedzila:)mi tak wolno net dzisiaj chodzi ze masakra...Kamyczka to ile ma ta twoja szyjka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #362665 przez saiko
Czesc DZiewczynki,

u mnie pogoda totalnie do bani - leje od rana
mnei podbrzusze boli od kilku dni, najgorzej jak wstaje w krzesła, musze troszke poodpoczywac bo od piatku duzo biegalam, wiec dzis tylko wyjscie do szkoly rodzenia - a moze nawet sie tam przejedziemy zamiast isc

ja takich rzeczy jak sterylizator nie kupuje, zamierzam karmic piersia wiec nie bede czesto uzywac, a jesli okaze sie niezbedny to wtedy kupie

32 tydzien a ja mam niemal tylko ciuszki, wozek, laktator i wanienke ;)

ściągnelam dzis z netu taka skladanke kolysanek dla maluszkow:

lullababy-tender-dreams

nie nadrobie wpisow z weekendu, tak szalejecie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362679 przez agnesssa
Hej dziewczyny :lol:

Uśmiałam się z tych waszych przytulanek na przyspieszenie :woohoo: Ale faktycznie słyszałam, że jednym pomaga a na innych nie ma wpływu :blush:

A ja się nie mogę przytulać :dry: Bo wiecznie mam jakieś zapalenie, teraz nawet na antybiotyku jestem... i nie wiem czy to po tym antybiotyku, tak mnie wczoraj mała zaczęła szczypać i swędzieć że myślałam, że się zapłaczę :angry: :angry: Mam nadzieję, że przejdzie bo jak nie to się wcześniej na kontrolę wybiorę niż miałam :huh:

Majówka na pewno ze wszystkim zdarzysz, zobacz pokoik już masz prawie gotowy, a z tymi remontami to zawsze najgorzej :kiss: :kiss:

Ale szczerze, jak czytam o wyprawce to też zaczynam panikować, bo o połowie rzeczy nawet nie myślałam :huh: Dobrze, że tu do Was trafiłam :lol:

Daria Kamyczka
faktycznie pogoda nie nastraja, u mnie podobnie, z tym, że jeszcze nie pada :dry:

Saiko Link mi nie działa :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl