BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #362211 przez bidol
Kamyczka - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
huraaaaaaa
martwiłyśmy się strasznie :(
dobrze że Dominiś cały i zdrowy - wygląda ślicznie :cheer: a włosków zazdroszczę bardzo :cheer: Dbaj o siebie :kiss:odpoczywaj - już niewiele zostało :) Podziękuj mężowi za informację i tu mamy taką akcję że wymieniamy się nr. telefonów - Wyślę Ci swój na priva. Bo w przyszłości się przydadzą :laugh:
Chudnięcie się nie martw - ja schudłam 0,5 kg - tak bez powodu :huh:

Olga - superaśnie że Ignaś już taki duży :) i zdrowy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362213 przez Anna77
Fotka kącika bejbika będzie oczywiście, ale tak za dwa, trzy tygodnie jak literki przyjdą i je poprzyklejam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362220 przez Kamyczka
Bidol,też tęskniłam. :kiss: Mąż napisał do ciebie na fb pewnie,żebyś się nie martwiła kochana :kiss:
Dopiero dostałam wypis ze szpitala a tu sie dowiaduję innych rzeczy niż w usg od swojego gina :( szyjkę mam krótszą :( ale zamknietą dzięki Bogu, a Dominik wg ich usg ma już 1637g!!!!Już sama nie wiem,komu wierzyć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362242 przez Anna77
Bidol wydaje mi się, że to Ty kiedyś pisałam o rwie kulszowej. Możesz mi coś więcej napisać. Bo ten mój ból krzyża, jak się dzisiaj przeszłam 20m, to poczułam że schodzi mi na nogę. Nawet w kolanie czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #362252 przez bidol
Kamyczka - nie martw się - ja wymiarom z USG średnio wierzę ;) Cieszę się że już jesteście w domku :kiss: :kiss:

Kejtin - no nareszcie - wzywana byłaś kilka razy :blush: martwiłyśmy się tym bardziej że z tego co pamiętam Twój ostatni wpis był o tym że krzywa cukrowa Ci wysoka wyszła ;)
Postaram się Ci troszkę podpowiedzieć z zakupami

-do pupki mam tylko sudokerm i na razie tylko tyle,a i puder - na początek wystarczy - nie ma sensu kupować więcej, bo przy wielu produktach coś może uczulać i ciężko będzie się dowiedzieć co.
-do kompieli kupiłam balneum - żel do mycia - czy coś takiego - dziewczyny polecały i ojlatu też jest ok - ale mi zapach nie podchodzi :) i też bym więcej na Twoim miejscu nie kupowała
- pielęgnacja pępka - w szpitalu dadzą mi receptę to kupimy :)
- krem na dwór - chodzi o taki przeciwsłoneczny???
- do piersi Ja mam castor Equi - bo mi tylko taki pomagał - ale dziewczyny polecają Matalan
Koszule mam taką rozpinaną do połowy coś tego typu i się sprawdziła moda.allegro.pl/haft-serca-koszula-nocna...-xl-i2317789523.html
odradzam taką
moda.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-c...s-m-i2332584567.html
co do wózka to ten nr 2 podoba - musisz szczegulnie zwrócić uwagą na spacerówkę - bo jej najdłużej się używa. Mi się jeszcze ten widzi, ale to Ty wiesz czego najbardziej potrzebujesz od wózka allegro.pl/3w1-espiro-vector-pro-fotel-m...nie-i2304470681.html


A i jeszcze jedno - Kejtin zaglądaj częściej do Nas :kiss: :kiss: :kiss:

Anna - to pewnie rwa - Mateuszek naciska na nerwy ;) niczym chyba nie wolno smarować - ja ratowałam się apapem, jeżeli czujesz taki tępy ból- takie kręcenie - to na 100% rwa :( powinno się odciążać biodra, co nie jest łatwe bo w tak zaawansowanej ciąży to noc tylko na boczkach :dry: musisz zapytać ginka - może doradzi Ci jakąś maść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362270 przez Daria23
Kejtin -ja uzywam Maltan maści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #362272 przez Kamyczka
Dariuś a dostałaś już kaskę za ten pobyt w szpitalu?Ja jestem dodatkowo ubezpieczona przy mężu w PZU i tam zgłosilismy tą "szkodę".
A twoja szyjka ile ma teraz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362286 przez Olga
bidol,a gdzie zdjecie fotelika,bo jestem ciekawa? :)

Ja nie mogę robić mizerii,bo co godz.chodzę i sobie dolewam,zaraz chyba pęknę :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362292 przez kejtin
Dzieki bardzo :)

Postaram sie od teraz chociaz raz dziennie wchodzic :)

Gdzies w postach czytalam o twardnieniu brzuszka - no tez to przechodze, ale teraz jakos rzadziej - lekarz mi mowil bym wtedy brala dwie tabletki nospy i ciepla kapiel:) Pomaga ze hej :) Najwazniejsze jest to zeby nie byly regularne, bo wtedy szybciutko do szpitala to beda w stanie jeszcze pomoc i zatrzymac "akcje" porodową;)

jak sobie pomysle ze jeszcze 10 tygodni... to nim sie obejrze juz bedzie Sara z nami :)

Czytalam ze ktoras z was ma tak ze jak sie budzi to boli np.; lewy bok - tez tak mam :) Dodatkowo bolą mnie dłonie - po przebudzeniu czuje jakby byly takie sztywne i nie moge za bardzo zginac, pozniej przechodzi :)

Chcialabym pojsc na usg 3d :) tylko jako ze jestem z wawy i to jest ogromne miasto ;) to nie wiem do kogo pojsc :)

A i jeszcze z dobrych wiesci ! Mialam dzidzie ułożoną pośladkowo a na ostatnim usg dzidzia ułożyła się już porodowo poprawnie główką do dołu więc mam szansę na naturalny poród:)

I jeszcze apropo ZZO gdyby ktoś chciał tak rodzić - pamiętajcie że to działa tylko na pierwszy etap porodu kiedy są skurcze, w drugiej części kiedy są bóle parte to już znieczulenia nie ma, więc tak i tak trzeba się napracować ;) Także jeśli nawet będziemy zwlekać z wzięciem znieczulenia by starczyło na dłużej, to tylko to spowoduje przedłużenie okresu porodu bo skurcze nam się wyciszą więc to wcale nie jest dobre - informacja z pierwszego źródła od położnej ze szpitala na żelaznej w Warszawie ; )Więc jeśli będą skurcze co 7 minut - śmiało do szpitala i ta osoba która chce ZZO niech od razu w szpitalu o tym powie - to zawsze ulga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362306 przez chłopek
kejtin pisałam do ciebie na gg
mi na usg w 30 tyg też wyszło łożysko II stopien a w 33 tyg I stopien wiec ja nie wierze w usg bo cos oszukuja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #362318 przez kafelka0
Kamyczka w końcu jesteś z nami. Dobrze, że już wszystko w porządku. A co do tego masowania brzucha to jak mam inaczej krem wsmarować? muszę mieć nawilżony brzuszek, bo mam tak suchą skórę, że mnie swędzi. Fajniutki ten Twój pączuś.

bidol według mnie rwę można smarować. Ja przynajmniej smarowałam maścią przeciwbólową. Mój mi robił masaż pośladka i po paru dniach przeszło. Na szczęście nie wróciło. Ale to było na początku ciąży...

Termin porodu przesunął mi się z 23 na 21 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362332 przez Dżasta
Hej dziewczynki:)

Najpierw sie przywitam po bardzo dlugim czasie i bede nadrabiac co tam nabazgralyscie:P ale latwo nie bedzie. Ja ciagle zabiegana jestem, nie mam czasu na nic, ale i sil juz mi brakuje. A wogole to w ciazy mam jakas manie sprzatanie i ciagle bym to robila :ohmy: nawet jak maly okruszek gdzies zobaczy to juz bym odkurzacz wyciagala ;) Maz juz na mnie psioczy :laugh:

Bidol ja tu staram sie zagladnac co jakis czas na 5 min zeby was podczytac i przewaznie zapominam sie wylogowac, wiec to moze wygladac tak jakbym non stop tu siedziala:P
P.S sliczny brzusio :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52504 [/url]

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52499 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362339 przez Olga
To mi się przesunął z 25 na 6 lipca i bądź tu teraz mądra.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362350 przez kafelka0
Olga to duża różnica. 6 lipca to moja mama ma urodzinki :)
Ciekawa jestem ilu z nas urodzi w wyznaczonym terminie. Myślę że będzie nas bardzo mało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362354 przez Olga
Myślę,że rzadko która rodzi w wyznaczonym terminie,pewnie zdarza się to,ale nie często. :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl