BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 1 dzień temu #362755 przez Kamyczka
Daria a jaka jest cena takiego aspiratora?Mąż ostatnio kupił parę rzeczy i w aptece mu polecali ten aspirator.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362765 przez mloda_mamuska
Witajcie Mamusiu,ja na chwilke wskoczyłam do Was,bo dzisiaj też Misiek ma wolne,więc bedziemy razem spędzać dzień,ale póki co śpi ;)

ja już wypiłam cappuccino ,zjadla Muffinka olbrzymiego jagodowego i wcinam jogurcik ;)


u mnie za to w miare słonecznie dzisiaj :lol: :lol: :lol:

Kamyczka o to pewnie masz dobry humor i czekasz na kuriera! Tez bym byla szczesliwa:)
ja od dwoch tygodni czekam na Nasze łóżko i póki co duuuupaa.. :angry:

kejtin u Nas-w UK ta lista jest bardzo krótka-co zabrac do szpitala ;)
bo jedzie się tylko na kilka godzin... kilka godzin po porodzie jesli wszystko z maluszkiem i Tobą jest okey to wracasz do domu,ale oczywiście na własne żądanie można zostać do dnia następnego,ale mało kto z tego korzysta;)
Tyym bardziej,ze juz od nast. dnia przychodzi codziennie położna przez dwa tygodnie;)

Co myslicie o tej seesji podczas porodu ??? W DZIEN DOBRY TVN WLASNIE BYLO .

MI SIE PODOBA :)))
super są te zdjecia i pamiątka na całe zycie ;)
ale musialby by to byc wlasnie profesjonalista..i na pewno kobieta;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362768 przez Daria23
Ja kupiłam taki bez filtrowy zebym nie musiała później kupywac tych filtrów i w takim sklepie z akcesoriami dzieciecymi zapłaciłam 30zl warto chyba kupywac w takich sklepach nix w aptece bo ja np w aptece za swoja butelke zapłaciłam 36zł a moja kumpela w sklepie za 28 taka sama wiec nie wiem apteki chyba dobrze zarabiaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362773 przez mloda_mamuska
Majowka a to co sie na smoczek podaje albo na sutek,zeby malenstwo sie uspokoilo to chyba takie cos jak glukoza???

slyszalam,ze w szpitalach położne noworodkom podają,że wszystkie takie spokojne sa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362784 przez Majowka
mloda_mamuska napisał:

Majowka a to co sie na smoczek podaje albo na sutek,zeby malenstwo sie uspokoilo to chyba takie cos jak glukoza???

slyszalam,ze w szpitalach położne noworodkom podają,że wszystkie takie spokojne sa.


Nie jestem pewna czy to glukoza, ale kolezanki mi mowily, ze bez tego ani rusz! Najlepszy uspokajacz :laugh: Bardzo dlugo tego uzywaly. Sprawdze pozniej dokladna nazwe tego tutaj i wysle linka.

Kamyczka, jakie kuszenie losu :laugh: Zobaczysz, ze bedzie wszystko dobrze! :kiss: Ale jak tylko zlozycie zrob nam fotke! :)
Musze cos porobic, zeby nie siedziec w domu...zanudzilabym sie i zameczyla miska, a tak plotkuje z kolezankami i troche spokojniejsza jestem w domku :laugh: Dobrze, ze mam teraz tyle ciezaroweczek tutaj, to jest masa wspolnych tematow, zakupow, etc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362795 przez mloda_mamuska
Majowka zazdroszcze Ci tych kolezanek,ja tutaj jeszcze nikogo nie mam takiego :(
takze tylko rozmowy ze znajomymi przez internet mi zostały :(

Wczoraj do 3 siedzialam z Mężulkiem i Jego znajomym.. Pozwoliłam Miśkowi trochę wypic z tym kolegą..i tamten jak sie napił,to na zwierzenia go wzięło... bo jego ta kobieta teraz tez jest w ciazy,ale niedawno poronila...i tak mu źle i ciężko z tym,ze tamta dzidzia nie żyje,bo to akurat był Jego wymarzony synek... teraz mialby pół roku. i mąż go pocieszał . Tak mi przykro sie zrobiło... No ale teraz maja duga szanse;)


Majowka koniecznie podaj nazwe tego cudu ..ale jest to całkowicie nieszkodliwe dla Maluszka??
Sama chcialabym to kupic..oczywiscie nic mojej mamie nie powiem,bo by mnie zjadla,ze to pewnie moze zaszkodzic dziecku.

mam nadzieje,ze rozpogodzi sie pojedziemy cos pozzwiedzac. a od przyszlego tygodnia juz ruszamy z zakupami dla Oliwierka cała parą :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362810 przez saiko
odnosnie wyprawki, kompletuje nadal w sklepie internetowym liste zakupow i zastanawiam sie nad kremem do buzi bo np bamibino ma dwa kremy:
pielegnacyjny z pantenolem
ochronny z tlenkiem cynku

i zastanawiam sie ktory wziac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362813 przez Daria23
oj nie wiem saiko ja sama nie wiem jaki krem kupic moze kupie z nivea jakis na kazda pogode

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362814 przez mloda_mamuska
saiko nie pomoge Ci. bo kupilam sporo tych wszystkich kremow,ale mam spakowane w torbie podróżnej...i nie mam jak teraz rozpakować jej. Jak za dwa tygodnie sie przeprowadzimy to Wam podam liste jakie kupiłam. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362815 przez Anna77
Przywitam się i ja. Dzisiaj troszkę późno, ale poczytałam najpierw to, co napisałyście od wczorajszego wieczorka do teraz.

mm tu masz link do jednej z aukcji z tymi literkami. Oni mają kilka rodzajów czcionek i wielkości oraz ozdóbki różne. Można coś podpatrzeć.
allegro.pl/drewniane-literki-imie-dzieck...ent-i2349917585.html

Szlak mnie trafia, bo ruszyć mi się nie chcę. Chyba dlatego że zdrowy rozsądek bierze górę. Co prawda dzisiaj muszę załatwić kilka spraw, ale i tak wsiądę w samochód.

Wiecie co, mam taki przewijak biały z Ikei (używany pierwszy raz 14 lat temu, przeszedł już chyba czwórkę dzieci). Bardzo mi się sprawdził, bo to taki zgrabny i pojemny mebelek. Jest biały. Ale w całym pokoju mam meble jasne-drewniane i poprosiłam mojego stolarza (robił mi wszystkie meble w domu, łącznie z kuchnią i łazienką i jest mistrzem świata) żeby mi wycenił zrobienie takiego samego, ale z szufladami dwoma. Wyszło mu 370 zł i teraz mam dylemat czy zrobić, czy nie. Muszę za to zapłacić z własnych pieniążków, bo mój B powie że to bez sensu wydatek. No i będzie miał rację, bo to raczej kaprys. No i co mam zrobić :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362822 przez mloda_mamuska
Anna dzieki za link ;*

a co do przewijaka,to ja uważam,że jest niezbędny !
My prawdopodobnie kupimy taki zakładany na łóżeczko,zeby szybko przewinąć małego i nei nosić po pokoju. a jesli nie znajdziemy do naszego łóżeczka kolorystycznie to kupimy taki wolnostojący.. a twoj B zamierza na łóżku waszym przewijac czy jak ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #362827 przez Anna77
mm to że jest niezbędny, jest oczywiste. Tylko że ja mam przewijak - ten który opisałam. Kaprysem jest to, że chciałabym żeby był on dopasowany do całego pokoju - czyli w naszym wypadku salonu, bo tu będzie kącik Mateuszka. A więc zrobienie nowego z tego samego drewna, z którego są pozostałe meble w pokoju, mimo posiadania już białego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #362832 przez kejtin
mnie ta lista przerazala wczoraj jak ją kompletowałam :) I poki co tylko wirtualnie, a co dopiero gdy trzeba bedzie robic zakupy :)
Na allegro sa sklepy ktore oferuja wiele rzeczy - ja przegladalam aukcje najbardziej popularne i widac kto i co wybiera dla swoich pociech:)

Jesli chodzi o UK - Mamuska !! pozazdroscic:) naprawde tez tak bym chciala :) Kilka godzin i do domu :-)

Jesli chodzi o krem to po wczorajszych czytankach polecam Nivea z nagietkiem, przyklad:
allegro.pl/nivea-baby-krem-pielegnacyjny...0ml-i2333509776.html

Jesli chodzi o kapiel to faktycznie wystarcza Oilatum
allegro.pl/oilatum-soft-emulsja-do-kapie...703-i2321150201.html

A apropo sudokremu:
allegro.pl/sudocrem-krem-na-odparzenia-o...50g-i2323430079.html

O i tyle jesli chodzi o kosmetyki :)

A i w szkole rodzenia mialam kontakt z tym aspiratorem i powiem wam ze wszystkie pary ktore byly to sie zrazily ze trzeba z tego noska "wysysac" i zdecydowali sie jednak na gruszki gumowe... Tu przyklad:
allegro.pl/niezastapiony-aspirator-do-no...8244.html#tabsAnchor

I jak juz mowilam - sugerowalam sie "popularnoscią aukcji" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #362853 przez bidol
hejka

Agnesssa - kup sobie maść crotlimazolum - mi zawsze pomaga na takie nieprzyjemne szczypanie i swędzenie przy stanach zapalnych - natychmiastowa ulga :laugh:

Kamyczka- nie martw się poleżysz i będzie ok - a za to poród będzie szybszy :) cieszę się że już wszystko kompletujesz :laugh:

Majóweczka- zazdroszczę pogody - choć w takim upale pewnie bym długo nie wytrzymała ;) życzę udanych zakupów i spotkania z koleżanką :laugh:

M_M - tylko tego łóżka ze szczęścia nie rozwalcie jednej nocy :silly:

Anna -ja na bardzo wiele kaprysów w tej ciąży sobie pozwoliłam :blink: ale konto świeci pustką już :dry: ciężko powiedzieć co Masz zrobić z tym przewijakiem :unsure: bo z jednej strony to (pewnie) wasz ostatni dzidziuś i już więcej się nie przyda, a z drugiej strony to właśnie ostatnia sznsa na takie szaleństwa :laugh:

Daria - u nas też paskudna pogoda :(

Daners - mi też nic się nie chce :( kocyczki fajne zwłaszcza ten z dzwoneczkiem :) ale niestety mało praktyczne - dla mnie najbardziej praktyczne są takie malutkie :) ale pewnie i taki się przyda :laugh:
a te piżami jakie fajne www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_26652.htm

Kejtin - ja aspiratora używałam przy Sebku bo on od urodzenia miał katar i aspirator super się sprawdził - gruszkę też miałam, ale za słaby ciąg miała i bałam się że uszkodzę nosek maluszka wkładając ją go środka ;)

Ja mam prawie połowę Twojej listy - ale nie zamierzam wszystkiego kupować :laugh: i to samo pwenie powie Ci Każda mama mająca już jedno dziecko :laugh:
a i na szczęście w szpitalu u Nas wszystko dają tj. ubranka dla dzidziusia, rożki, czapeczki,podkłady dla mamy itp. :) więc lista dużo się skraca :laugh:


Ja mam dzisiaj strasznie zły humor - martwie się Tatą i jeszcze szwagier pokłucił się z rodzicami i muszą dzisiaj się wyprowadzić :dry: :) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #362862 przez Olga
Cześć dziewczynki.
Od rana była sobie wyniki zrobić,żeby na poniedziałek były.Dzień taki smętny,coś zaczyna u nas kropić,nie lubię takiej pogody.Jak tak piszecie o tych zakupach,to ja jestem szczęśliwa,że już mam to wszystko z głowy,nawet pranie i prasowanie już mnie nie czeka,bo bym chyba nie dała rady tego robić np.za miesiąc.Wszystko gotowe czeka na Ignasia,tylko jakieś drobnostki i dekoracje typu naklejka żyrafki,może te literki mi zostały.Dzisiaj pewnie przyjdzie mi karuzela do łóżeczka,ciekawa jestm jak będzie się prezentować. :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl