BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #241247 przez Aleksandra
Anaconda moja niunia też steka przez sen i sie pręży - ma po prostu bardzo bogate życie wewnętrzne :lol: Ja mam smoczek Lovi i sie sprawdza. Mała z nim usypia i go póxniej wypluwa więc go jej nie daję na siłę jak nie chce :) Śliczna córcia :)

Ja też czasami mam tak, że zęby myję o 14 i dopiero wtedy zmieniam piżamę na "strój domowy". Dziś jeszcze sie nie myłam mimo, że wstałam wcześniej od Naci, ale zanim sie ogarnę to troche czasu mija :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241248 przez Suari
vestusia napisala ze dalej zostaje w szpitalu, bo begunka nie przeszla, w poniedzialek ma mioec wyniki badan. do tego czasu jest odizolowana od Zuzi, beda jej ja na chwilke tylko dowozic, smutno jej, lezy przy salach porodowych i ma koncerty wiadomo jakie :) :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241253 przez Aleksandra
Współczuję Vestusi, ale musi byc silna. To dla dobra Zuzi i jej :kiss: No i współczuję koncertów :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241277 przez luska
wow Anconda witaj po tak długiej nie obecności , no obyś miała teraz chwilkę dla nas:)

Córunia śliczna no i jak przed czasem to waga tez niezła ;)

Mila no dużo z izby przyjedz nie znam kobitek jak na razie 3 i wszystkie bardzo fajne i miłe i nie sadze , żeby cie odesłali bo gdzie jak w Toruniu jedna porodówka :P Ale nie słyszałam , żeby odsyłali :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No w sumie tak Olu , zresztą co tam osadzać po paru zdjęciach , mi tak się na pierwszy rzut oka skojarzyło.A jak to mówi babcia Łukasza dzieci SA podobne same do siebie hehehe :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anakona mój miał avent , teraz też się zaopatrzyłam :silly:

Kurcze szkoda , że jeszcze do poniedziałku musi zostać no ale zdrowie najważniejsze i lepiej nich ja tam podleczą
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241281 przez luska
A ja padam na pysk , pogoda mnie dobija jestem nie wyspana i nic mi się ogólnie nie chce :S A miałam sobie ściany odświeżyć :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241285 przez Aleksandra
U nie tez pogoda do kitu. Nie pójdę dziś na spacer z Natalką bo jest zimno i wilgotno. Jutro jedziemy na usg główki i na morfologię. Otworzę później okno to się powietrzymy troszkę :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241330 przez anaconda_she
Dziewczyny oczywiscie wszystkim ktore juz maja swoje malenstwa przy sobie gratuluje po tej mojej dlugiej nieobecnosci. Ciesze sie ze mnie nie zapomnialyscie ;)

Ja to wogole mam watpliwosci co do smoczka. Ale jak mala taktuje piers jak smoczka to juz nie jest wesolo. Wlasnie sie z moim zastanawialismy jak to rozegrac. I ja mysle ze jak usypia to warto jej wepchnac. Tylko ze mam teraz nuk-a i jakos wlasnie niespecjalnie go ciagnie. Za duzy chyba. Musze kupic taki ze splaszzona koncowka. Moze bedzie lepszy.

A u was duzo malenstwa ciumkaja te smoczki, bo ja jak probuje wlozyc malej do buzi to pojawiaja sie u mnie wyrzuty sumienia ze zgryz bedzie miala nie taki ;/

Na chwile usnela, ale cos czuje ze zanim moj JArek wroci z pracy do 15 to sie obudzi i bedzie marudzic. A ja juz 3ci dzien do sklepu sie wybieram i jakos on marudzi i krotko spi i ni emoge sie przejsc. A powiem wam ze wyrywam sie tak na chwile od czasu do czasu.

My z nasza niunia jeszcze na spacery nie codzimy ale jutro jak pogoda pozwoli chcemy sie wybrac. Chcielismy najpierw uporac sie z grubsza z ta zoltaczka.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241340 przez Aleksandra
My tez na początku mówiliśmy - żadnych smoczków - ale Natalka jak się na je to jeszcze by pociumkac :) Jeśli sama wypluwa smoczek to jej dnie wciskam. Z tym krzywym zgryzem to było za naszych rodziców chyba :) Teraz są lepsze smoczki, które nie mają wpływu na zgryz. Poza tym jeśli dziecko ssie 24h smoczek to można by sie wtedy obawiac, ale jeśli ma potrzebę paru minut czy pól godziny ssania to trzeba zaspokoic jego potrzebę. Nam położna mówiła, że skoro chce ssac a nie jest głodna to trzeba dac jej smoczka bo inaczej nie odkleję jej od cyca.

Jeśli już żółtaczka jej w większym stopniu zeszła to wyjdźcie na spacer. To i wam i jej dobrze zrobi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241357 przez anaconda_she
Dzieki Olu za porade i wsparcie ;) No wlasnie o to chodzi nic na sile ale zeby nie wisiala caly czas bo wtedy to juz nic zrobic nie idzie.Szkoda takiego malucha od piersi odrywac ale to widac przeciez ze tylko ciumka sobie. A swoja droga to niemowleta jakby mogly to by 24 na dobe przy mamuni byly.

No nic, juz sie zorientowalam ze kolo mnie w hurtowni dzieciecej maja wszystkie rodzaje. I Lovi i Avent i Nuk takze skocze jak sie uda szybko i kupie taki splaszczony i bedziemy testowac ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241365 przez iva 20
Czesc dziewczynki:*
ja dzisiaj jakas w zlym humorze :(
mam chyba dola :(
Anakonda witam cie po tak dlugiej przerwie i gratulacje dzieciaczka :*
Ola rozek sie sprawdzil spi w nim usnela o 13 30 i spi sobie
Nocka minela tez w miare spala w swoim lozeczku :)
obudzila sie z 3 razy na cyca meczace to jest jak mam ja uspic to schodzi z 40 min a co do smoczka to ja nie daje ale jak mowiecie moja tez trzyma cyca pozniej jak poje i dziumdzia sobie go tez sie zastanowie nad smoczkiem :) ale jeszcze zobacze :)
ja juz dzisiaj po spacerze przeszlismy sie 0 11 rano juz sie chyba przyzwyczaila bo codziennie z nia wychodze :lol:
ja jutro bede sama juz w domku bo M idzie do pracy zobaczymy jak to bedzie i sie dzien ulozy :unsure: mam nadzieje ze bedzie grzeczna i ciekawe jak ja sobie poradze bo dzisiaj w nocy nawet nie mialam jak sobie podpaski zmienic bo ona spi polozysz ja do lozeczka to ona sie od razu budzi i zerka na oczka . Jak by mogla to by spala 24h u mamusi na raczkach ....
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241372 przez Aleksandra
Anaconda nie ma za co :)

Iva super, że rożek się sprawdził. Teraz będzie jej się lepiej spało. Przez pierwsze 3 miesiące dzieci śpią w rożkach, później już mogą bez bo wiedzą że to ich rączki i się nie rozbudzają machając :) Dasz sobie radę kochana :)

Moja Nacia też jeszcze śpi, ale obstawiam, że za jakieś 20 min sie obudzi na jedzonko. W dzień śpi już 4 godziny, w nocy też się jej rak zdarza, ale dziś pobiła rekord :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241381 przez iva 20
niom to super ze Natka rekordy pobija :)
moja spi niekiedy tez 4 godziny ale zazwyczaj w nocy budzi sie co 3 godzinki na jedzenie :)
tzn jak zasnie wieczorem juz spac ze my tez idziemy z M to spi trzy godziny a pozniej to sie budzi co 2 albo nawet co 1.5 godziny niekiedy mysle ze moje mleko nie jest tak pozywne dla niej i dlatego tak krotko spi chyba ze sie myle ....
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241389 przez Aleksandra
Iva nie sądzę, aby twoje mleko było mniej pozywne. Może po prostu w dzień dłużej śpi a w nocy nie chce jej się tak spac i jest częściej głodna. twoja córa niedługo sama się ureguluje z czasem karmienia i tez będzie spała po 4 godziny zarówno w dzień jak i w nocy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241425 przez anyanka
Już po wizycie pediatry.
Na kolki mały dostał ESPUTICON i BIOGAIA, ale daje się to wtedy jak dziecko ma kolkę.
Niestety nadal ma żółtaczkę, strasznie wolno mu schodzi :( Aa i mówiła że od wyjścia ze szpitala bardzo ładnie przybrał na wadze bo 300g :ohmy: :) No i mam co dziennie przez 3 miesiące podawać wit K + D3 a potem samą wit D3. Anemii maluch nie ma. Aa i muszę sobie poczytać na temat szczepień i poleciła mi stronę www.szczepienia.pl bo pierwsze mamy 12.12 a ja sie w ogóle nie znam na temat szczepień
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #241427 przez anyanka
Iva nasze mleko jest mniej kaloryczne niż to modyfikowane i dlatego maluch Twój częściej sie budzi :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl