BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 3 miesiąc temu #288983 przez Kredka
no ja tez sobie nie wyobrazam takiej sytuacji - zabilabym i tyle. Dlatego jak ide do sklepu to laduje sie z wozkiem bo nie zostawilabym przed sklepem, wiadomo jakie swiry chodzą po swiecie? Miki to moj najwiekszy skarb.

Dobra dziewczyny doscy tego opie..alania sie ide sprzatac odezwe sie pozniej. Miki pojadl mleczka i doi smoka - faza usypiania mu sie zalaczyla :) wiec bede miala troche czasu. Narazie ppaaaaaa potem sie odezwe.

P.S. prosze mi tu piecset sstr nie nastukac bo zabije :P

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #288984 przez emkapl84
o matko jak ja "artykul" wczesniej napisalam...tak to jest jak sie po ang od 3 lat pisze a nic po polsku...i znowu mam usprawiedliwienie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #288987 przez emkapl84
jak moja mama przyleciala to zostawilismy ja sama na 2-3 godzinki i poszlismy na silownie po powrocie mama powiedziala, ze juz sie nie mogla nas doczekac bo musi siusiu a sie bala isc i zostawic natalke ze jak pojdzie do ubikacji to ktos ja porwie :laugh: wtedy to wydawalo mi sie straszniesmieszne..ale serio tak jak kredka napisala niewiadomo jakie swiry chodza po swiecie
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #288990 przez darkdream89
Empka każdemu się zdarza, nie przejmuj się :) ja ostatnio ciężko się zastanawiałam jak się piszę "rzadko" a piszę po polsku. Ale u mnie mąż jest dysgrafem (kurde moja mama nie wierzyła w dysgrafię i mimo tego, że nie odróżniałam "u" od "y" "wyleczyła mnie :P
A to "aż" to taka ironia... chociaż ja tam chciałam żeby po ciąży mi zostało jakieś 10 kg więcej a nie 6 mniej :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #288991 przez Kredka
emkapl84 napisał:

dark jak to przytylas AZ 8 kg!!!!!!! :blink: :silly: AZ to jest moje 16!!!!!!i prosze sie tu nie chwialic bo inni sie doluja :silly: :blink: :lol: :lol: :lol:
a co do tego artykolu to az mnie ciarki przechodza na mysl, ze ktos oby moglby trzymac na rekach moja mala dziewczynke :(


spoko emka ja przytlam 20 kg :ohmy: wiem tu kazdy oczy postawił . Chodzilam jak slonica przy moim wzroscie 70kg (albo i wiecej bo pod koniec nie chcialam wejsc na wage :P ). Wcale sie nie przejmuje. Skupiam sie na roli mamy. Jakos te kg mnie az tak nie dołuja. Brzusio sie wciągnął wiec jest ok. Zreszta widzialyscie mnie na zdjęciu to chyba az takiej tragedii nie ma co? :silly: buziaczki :kiss:
ide sprzatac......... B)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289004 przez anakol
Madziaska, dobrze Cię znowu widzieć :laugh:
Hania słodka, jaka już duża. Oczka takie mądre. :kiss: Widziałam, że pisałaś, że u Was "ciągle coś". U nas tak samo :huh: Ja sobie tłumaczę, że nie da się inaczej. Jedno dziecko będzie zdrowe, ale np. ciągle płacze - jak np. Zuzia Vestusi, z synkiem mojej siostry też tak było. Moja Natalka ładnie śpi nocami, mało płacze ale "za to" ciągle coś się dzieje i biegamy po lekarzach. Teraz ma problemy z alergią i ze skórą, wcześniej miała bakterie w moczu i byłyśmy w szpitalu. Tak że chyba u każdego dzidka "coś" jest, jakaś trudność, żeby mamom się nie nudziło :blink:

Iva, u Ciebie śniegu napadało, to biegasz w tym śniegu czy odpuściłaś? Pytam bo ja nie biegam odkąd u nas tyle śniegu, ale może mnie zmotywujesz :blink:

Moja Natalka sama nie chce zasnąć, musi mieć cycek. Więc ja ją zawsze usypiam. Mój mąż w niedzielę wyjeżdża na tydzień i jak wróci, to mamy plan przeprowadzić ją do łóżeczka. Zobaczymy jak pójdzie..

Dorciu, Lenka śliczna :kiss: Faktycznie inna od Natalki.

No pewnie, że Emka jest młodziutka, co to w ogóle za dyskusje :silly: Mnie stuknęła 30tka miesiąc temu :blink:

Kredka, AZS może być poważne, ale większość dzieciaczków ma lekką formę.

Ja na razie zrzuciłam 13 kg, do wagi sprzed ciąży zostało jeszcze 8, ale mam nadzieję że troszkę więcej zrzucę :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289042 przez vestusia
Witajcie. Nosz kurka, chyba Was tym razem nie nadrobię, albo walnę Wam takiego posta, że będzie na całą stronę :P

Jestem coś zabiegana i zajęta Zuzią. Mniej mi płacze ale tylko dlatego, że staram się w porę reagować (czyt. nosić na rękach :() Idzie oszaleć. Nio ale wtedy mniej płacze i więcej się uśmiecha...


Śliczne te Wasze dzieciaczki.

Rzuciło mi się wczoraj w oczy zdjęcie Dorci takie składające się z różnych min Lenki. Fajniusie. No i Lenka ma mega bluzeczkę z Misiem Jogim :D Superowa :D

Hanulka Madziaski też słodziuchna :)

Niektóre z Was widziały fotę Zuzolki na nk lub fejsie :)

Za chwilę znowu uciekamy na miasto, więc muszę lecieć.

Kredka ważysz 57kg przy 158cm wzrostu??? No nie dobijaj mnie kobieto. Ja ważę już 61-62kg przy tym samym wzroście :( Ale zrzuciłam już 18-19kg od porodu więc chyba tragedii nie ma. A chcę ważyć 50kg do lata i to osiągnę, zobaczycie.

Zuzia znowu pocisnęła kupkę i muszę ją przebrać.

Lecę więc ale postaram odezwać się wieczorkiem, jak Zuzia zaśnie.

Buziole :*
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289046 przez darkdream89
anakol napisał:

Moja Natalka ładnie śpi nocami, mało płacze ale "za to" ciągle coś się dzieje i biegamy po lekarzach. Teraz ma problemy z alergią i ze skórą, wcześniej miała bakterie w moczu i byłyśmy w szpitalu. Tak że chyba u każdego dzidka "coś" jest, jakaś trudność, żeby mamom się nie nudziło :blink:


Mam wrażenie, że piszesz o moim Kubusiu, ślicznie śpi i raczej jest baezproblemowy ale ciąąągle coś... :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289059 przez iva 20
Anakol biegalam wsobote ostatnio mialam isc w niedziele ale mnie bolalo w klatce :(

Wy tu sie chwalicie waga :P ja mam dwa mniej ´niz przed ciaza ale i tak chce dobic do 52 to bedzie git :P teraz waze 56 przy 170 cm wiec nie jest tak zle :) Ja wlasnie usypiam mala bo spiaca :)


Dorcia twoja ksiezniczka piekna i jaki fajny bodziak :)

Kurcze dobrze ze mam obiadek z wczoraj bo nie ma nic w lodowce :unsure: chyba odciagne mleko i M zostanie z mala a ja pojade troche odpoczne sobie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289060 przez vestusia
Dla sprostowania Kochane :)

Nikt ze mną nie wygra - przytyłam 22 kg w ciąży :P Ważyłam w końcowej fazie 80kg (o ja pierdzielę :P)

Więc koniec tej licytacji, bo żadna mnie nie przebije :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289198 przez Dorciaition
Taka już jest rola mamy, że już zawsze będzie się martwiła o swoje maleństwo. Jak ze zdrówkiem będzie ok, przestanie chodzić do lekarzy to i tak sobie coś wymyśli.

Anakol w takim razie spóźnione życzenia urodzinowe. Wszystkiego najcudowniejszego :kiss:

Vestusia szkoda, że nie nadrobisz ;) Mało napisałaś :(

E tam 22 kg. Ja mam koleżankę, która przytyła 40 kg! To jest chyba rekordzistka.

Ooo Miś Jogi! Vestusia dzieki. Pół soboty z mężem i szwagierką się zastanawialiśmy co to za miś. :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289230 przez anakol
Iva - chudzielcu!!! Masz zakaz pisania o swojej wadze ;)

vestusia napisał:

Dla sprostowania Kochane :)

Nikt ze mną nie wygra - przytyłam 22 kg w ciąży :P Ważyłam w końcowej fazie 80kg (o ja pierdzielę :P)

Więc koniec tej licytacji, bo żadna mnie nie przebije :P

Vestusiu, to mamy bardzo podobnie - obliczyłam, że startowałaś z 58, to tak jak ja, a przed porodem stuknęło mi 79 :ohmy: Teraz ważę 66 więc coś mi wolniej schodzi niż Tobie. Ja bym chciała dojść do 55 kg.

Dorciu, dzięki za życzenia :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289259 przez Batmanik
siema
cos mi ostatnia str nie chce wejsc:(
ale macie cudasne dzieciaczki :kiss:
ja wczoraj zawiozlam igora do rodzicow i walczylam z rozstawianiem szaf a pozniej z ukladnaniem - Igor zostaje u rodzicow do jutra wiec dzis smigamy gdzies na kolacje- choc padam na cyce bo wczoraj do pierwszej w nocy robilam porzadki i dzis od rana:( dobrze ze mala przesypia nocki i oby juz tak zostalo heh :)
Anakol szczerze ci wspolczuje tyle razy prac pozniej prasowac i wsio poprzemieniac w domu - porazka!!!!

dobar uciekam szykowac sie powoli
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289282 przez Asiekk
Hej Mamusie :)

Miło mi Asiek z tej strony bylam na mamach październikowych tak jak malina, empka i darkdream i dołączam do Was :) Tamten wątek gdzies nam przepadl no szkoda, ale male sprzeczki tam byly i nie dalo sie porozmawiac "normalnie" z poniektórymi mamami :P

Mam synusia Piotrusia. Ur się 25.10.2011 roku o 4.35 wazyl 3700g i mial 57cm :)
Obecnie dzis konczymy 3 miesiące i 2 tyg temu wazylismy 6690g ;p moja glodorra dzisiaj zjadla 4 lyzeczki gerberka JABŁUSZKA smakowalo mu od 2 dni zjada i powiem wam, ze ODPUKAC wsio ok :) karmimy mlekiem bebiko i jestesmy bardzo grzeczni :) :P

Jak ktoś chce cosik jeszcze wiedziec chetnie napisze.
Pozdrawiam MAMUSIE:kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #289287 przez Asiekk
A co do wagi i wzrostu ja mam 160cm i waze 61-62 kg ;/ zrzucilam juz 13 kg :D takze nie jest zle a nie odchudzalam sie bo jak zaczelam to moja dieta konczyla sie niestety kebabem bądź pizza bo wlasnie w dniu diety nachodzila mnie ochota na cos niezdrowego hihi :P
Ogolnie przed ciaza wazylam 51kg ALE rzucilam palenie i wazylam 58kg gdy zaszlam w ciaze ;/
Tez chcialabym wrocic do wagi sprzed ciazy ciazy ;p czyli tak chociaz 51-53kg wazy!
Ale macie jakies metody na tluszczyk na udach?
Bo brzuch juz ok sie robi gorzej boczki ale uda MASAKRA ;/
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl