BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #136027 przez madziaska
Klusia witam po raz drugi :) Dorcia jutro pewnie dopisze Cie do tabelki... Przy nas nabierzesz apetytu, ciagle piszemy o zachciankach, nawet zdjecia jedzonka sie pojawiaja ;) trzymamy kciuki za wizyte, koniecznie daj znac jak poszlo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136030 przez vestusia
Witam Was Kochane :)

Witaj Klusia na naszym listopadowym forum :) Jest nas coraz więcej! :D

Ja jakąś godzinę temu wróciłam do domu, Piotrek robi kolacyjkę.

To ciśnienie, to nie wiem, ja chyba mam ok skoro lekarz nic nie mówił.

Dorcia, też się zastanawiam, kiedy zacznie się 5 miesiąc. Na stronie naszego forum jest info, że od 18 tygodnia. To by się zgadzało chyba, bo jakby liczyć każdy miesiąc po 4 tygodnie, to 9 miesiąc miałby za dużo tych tygodni :D

Mój piesek dzisiaj pobawił się z dużym labradorem i teraz śpi jak zabita :D Całą drogę powrotną też zresztą spała :D

Co do ruchów, to mam podobnie jak większość z Was. Czuję jakieś delikatne muśnięcia, bulgotki, ale to nie jest to, co poczułam w Dniu Mamy. No ale.... myślę, że już niedługi czas dzieli nas od tych faktycznych ruchów :)

Dorcia, koniecznie pisz do nas z tej Anglii. A na ile tam lecisz, bo zapomniałam?

Madziaska, daj koniecznie znać jak te rzeczy z allegro. Mnie też osobiście bardzo spodobał się ten kocyk i czekam na opinię :D

Luska i Batmanik, fajnie, że macie przynajmniej rzeczy dla chłopców skompletowane :D Zawsze to mniejszy wydatek, bo tak, jak piszą dziewczyny - nawet jakieś spodenki w samochodziki można dziewczynce założyć :D

A z tym połówkowym to po tym, co piszecie jestem coraz bardziej przekonana, że też nie będę go miała na wizycie. Lekarz chyba by mi o tym powiedział. No ale zobaczymy czy dzidzia tym razem pokaże co ma między nogami :)

A teraz uciekam, zjem tościki i potem.. trzeba się pogodzić z mężem :D

Kolorowych snów i do jutra :*
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136074 przez iva 20
Witam Witam nowa na forum :) Super ze jest tutaj coraz wiecej :lol: ja niestety juz nie spie bo wstalam z takim pecherzem az mnie bolal wiec co od razu to toalety :lol: To jak Dorcia bedziesz cos wpisywac do tabelki to napisz termin na 7 listopada i ze moja dziewczynka bedzie miec na imie Olivia :silly: z mezusiem sporo gadalismy i wyszlo na to ze bedzie takie imie dla naszej malej ksiezniczki :side: juz za 3 dni bedzie u mnie polowa ciazy nawet nie wiem kiedy to zlecialo ... :blink: a wy tutaj piszecie jak w wydarzeniach na bierzaco mozna by gazete napiac !!! :lol: :lol: :lol: ja ostatnio was zaniedbuje az mi smutno bo nie mam czasu napisac jak taka ladna pogoda na dworze :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136152 przez klusia
KOchana mnie też przewaznie z rana pęcherz boli i nie mogę sie wysiusiać. Ostatnio to budzę się przed 4 rano i do 7 nie śpie. A mój piesek razem ze mną :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136174 przez iva 20
Klusia to widze ze mamy ten sam problem ja wstalam o 4 i zasnelam dopiero o 7 spalam sobie do za 15 dziesiata :lol: :lol: a masz przeczucie co masz w brzuszku bo ja mialam od samego poczatku i w czwartek na usg wszystko sie potwierdzilo :silly: Kiedy masz wizyte u gina ???
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #136177 przez iva 20
Oj Klusia zapomnanialam sie spytac co za pieska masz ??? zaloz sobie suwaczek to bedziemy wiedzialy w ktorym tygodniu jestes :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136186 przez klusia
Od poczatku ciązy czuje że to chłopczyk, jeśli tak to bedzie Oliwier pewnie a jesli dziewczynka to Maja :) w piątek idę na usg to się dowiem :) A mój piesiu to własnie klusia mały łobuz Shih-tzu. Dzis do fryzjera idzie. :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136192 przez vestusia
Hallo Kochane :)

Ale sobie pospałam :) Rano małe zamieszanie, bo szukałam kluczy do mieszkania. Nigdzie nie umiałam znaleźć, więc zadzwoniłam do Piotrka i pytam go czy nie wziął przez przypadek moich ze sobą, bo on wczoraj otwierał drzwi moimi kluczami. Okazało się, że zostały w drzwiach.... ale od strony klatki schodowej. Myślałam, że mu coś zrobię, na szczęście tylko przez telefon rozmawialiśmy :) Na szczęście nikt nie skorzystał z kluczy w drzwiach i nie włamał się do nas :D

Nie wiem, jak Wy ale ja muszę posprzątać, a troszkę się uzbierało. Więc zmykam powoli do kuchni i do łazienki. Życzę udanej soboty, my pewnie gdzieś wyskoczymy jak Piotrek wróci z pracy. Buziole i do napisania :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136232 przez anakol
Cześć Kochane :) Klusia, fajnie że jesteś, będzie nas więcej :)

Dzięki za info o 4D, muszę pogadać z mężem bo może jednak zdecydujemy się zrobić. Zobaczę jeszcze jak będzie wyglądała wtorkowa wizyta ;) Aha, dziewczyny, czy u Was do karty ciąży gin wpisywał ten pomiar przezierności karku i kość nosową, a jeśli tak to jak to było oznaczone? Będę wdzięczna za info, bo chcę dokładnie posprawdzać czy na pewno u mnie tego nie ma.

Wspaniale się dzisiaj wyspałam :laugh: zaraz zabieram się do sprzątania, bo trochę się tego nazbierało - po pracy nie jestem już w stanie za wiele zrobić, więc np. w zlewie czeka sterta naczyń z kilku ostatnich dni B) później skoczę na jakieś zakupy bo nawet się trochę przejaśniło i zabieram się do obiadku. Dzisiaj robię tartę brokułową :) Ach, jak człowiek się wyśpi to na wszystko ma ochotę :) Zabieram się do roboty i do później :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136267 przez Batmanik
Witam!!
ja tez sie dzis wyspalam i od rana mam glowe pelna pomyslow:)
wymyslilam co dzieciaczka zrobie nad lozeczkami:) zrobie im niebo:) ale sie ciesze jak dziecko- matko tylko musze czekac az 2 tyg jak tatus zjedzie a mnie juz nosi:)
no i choc mam posciel dla Igorka stwierdzilam ze kupie nowa i nie wiem co zrobic bo znalazlam ladna w autka dla chlopca :unsure: ale jak sie okaze ze Igorek bedzie mial siostrzyczke to stwierdzilam ze kupie im takie same wzory tylko Igor niebieska a siostrzyczka rozowa :unsure: i mam dylemat heh dzis juz mialam kupowac ale rozsadek przemowil i czekam do wizyty:)
milego dnia!!!
p.s ja mam posprzatane tzn ja sprzatalam a mama obiad robila ale mam az 2 tyg luzu bo jak D... wroci bede sama :( ale tyle dobrze ze zawsze zabiera malego na spacer a ja wtedy sprzatam sobie:)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136303 przez madziaska
Witam mile panie :)
Anakol ja nic w ksiazeczce nie mam o przeziernosci i kosci nosowej... mysle, ze Twojemu maliszkowi sprawdzil, ale wszytsko bylo ok i dlatego nic nie mowil... Moj tez pewnie nic nie powiedzialby, ale zaczal sie gimnastykowac z tymi pomiarami, bo maluszek strasznie fikal koziolki... Nie mysl juz o tym i tak juz nic nie zrobisz...
ja ide sprzatac ;) Milego dnia dziewuszki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136307 przez Dorciaition
Cześć Kobietki.

Anakol nie denerwuj się już tą przeziernością. Pewnie faktycznie było wszystko ok, dlatego gin nic nie wspominał. W karcie raczej nic z tego nie wpisują.

Witaj Klusia. Super, że jest nas coraz wiecej :) Daj koniecznie znać jak było na wizycie. My tu zawsze z niecierpliwością czekamy na wieści :)

Vestusia Twój Piotrek zakręcony jak by w ciązy był :silly: Dobrze, ze nikt się Wam nie włamał.

Batmanik fajno, że już wymyślasz co uszykujesz dla dzieciątek :) Pewnie już męża nie mozesz się doczekać :)

A ja już po zakupach (butki kupiłam), po sprzątanku itp. Gotowa do wyjazdu. Wracam chyba 28.06, nie pamiętam dokładnie, ale chyba tak to będzie ;)

Miłego dnia kochane :kiss: :kiss:

Aa, no i tabeleczka


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136309 przez luska
hej lochony:)
A ja sie dzs nie bardzo wyspałam az sie dziwie bo dziś synek spał normalnie tak jak zawsze i nie wstawaliśmy o 5 a mi się chce spać B)

Witam nowa mamusie:)

A ja mam posprzątane:)U nas Czwartek to dzień porządków, a odpuścić nie mogę bo mi nie ma kto się marnym zając Łukasz wiecznie w robocie trzeba sobie samemu radzić :dry: No i w tygodniu codziennie myje podłogi mopem.
Batmanik juz ma syndrom wicia gniazda;)U mnie na razie plany ze pod koniec października Olek pojedzie do babci na tydzień a ja się wezmę za ciuszki za porządki w jego pokoiku(trzeba jakoś miejsce juz zrobić na nowego lokatora :) Łazienka na dole bo chyba na dole maluszek bedzie kąpany wygodniej by było tylko nie wiem jak to polaczyc z kąpaniem małego bo on jest u góry w wannie się pluska.No i musze ogarnąć co mam a czego mi brakuje .Na razie wiem , ze muszę kupić kocyk , laktator elektryczny peluszki tetrowe i flanelowe smoczek wrazie w chyba zdecyduje się tez na chustę i wózek i łóżeczko turystyczne nie wiem czy jeszcze leżaczka nie kupie bo na razie mały swój okupuje i nie wiem czy odda :dry: No i na planach sie na razie konczy;)
Uciekam sie szykować do rodziców z młodym ruszamy a status dziś imprezuje .Kuzyn ma kawalerski wieczór :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136310 przez Dorciaition
Bodziaka dziś zakupiłam :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #136330 przez anakol
OK dziewczynki, dzięki za rady :) Mój gin zgrywa pacjentkom wszystkie USG na pena i tam są też wszystkie pomiary, które robi, NT czyli przezierności karku nie ma :dry: ale macie rację że już nic z tym nie zrobię, więc obiecuję Wam już więcej nie nudzić na ten temat :ohmy:

Dorcia, śliczny bodziak - tylko Twoja psina (Funia?) chyba myśli że to dla niej ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl