BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #135884 przez anakol
Podobno mój mąż i jego bracia jako dzieci mieli dużo ubranek po kuzynce ze Stanów, a że czasy były ciężkie, to chłopaki chodzili na różowo ;)

Dorcia, a kiedy masz następną wizytę? Przepraszam, pewnie pisałaś, ale wyleciało mi z głowy. Idziesz na 4D?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135886 przez madziaska
Dorcia ja tez czuje ze w 100% chlopaka bede miala... Jade do mojego siostrzenca, wczoraj mi powiedzial: "Oj madzia madzia, pijeś piwo na noć" ;) Łobuziak ma dwa latka i 4 miesiace, nie wiem skad mu sie to wzielo... A jak go przedrzezniam to zdenerwowany mowi: Mada taka maś mine ( i pokazuje jakas smieszna minke) Fajowy jest :)
Do pozniej laseczki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135887 przez anakol
Ejj, Dorcia, ale będziesz chyba do nas trochę zaglądać z tej Anglii??? :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135889 przez Dorciaition
To pewnie prawda. Wczoraj w poczekalni była taka babuszka, która opowiadała mi, że kiedyś to była masakra z ciuszkami. Za to teraz ma 2 wnuków i jak wchodzi do dklepu dziecięcego to wydaje całą kasę i wtedy awantura w domu. Mówiła, że kiedyś nie mogła kupować to teraz nadrabia :laugh:

Wizytę mam 7.7 :lol: Na 4D ok 23-24 tyg. A Ty jakie masz plany?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135890 przez Dorciaition
Haha, MAdzia niezły jest :) A jak ma na imię? Ja też mam siostrzeńca ma 3,5 roku. Jest czasami zabójczy. Własnie w niedziele do niego lece :)

Anakol, pewnie, że będę. Nie wytrzymałabym bez Was ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135895 przez anakol
No to trzymamy Cię za słowo :blink: Jejku, forum bez Dorci to już nie byłoby to forum, strach pomysleć :huh: :)

Ja na 4D raczej się nie wybieram - gin mnie trochę zniechęcił, bo mówi że jego zdaniem medycznie to nie ma większego znaczenia, tzn. poprzez zwykłe USG można sprawdzić to samo - a na zdjęciach i zobaczeniu dzidziusia aż tak mi nie zależy.. Więc postanowiliśmy oszczędzić kasę i nie iść. Chociaż przyznam, że po tym jak zapomniał o tej przezierności karku i kości nosowej, trochę sie zastanawiam :dry:

A wizytę mam we wtorek 14.06 i zastanawiam się, czy zrobi połówkowe... Wtedy będzie 19 tydzień, więc nie wiem czy to nie za wcześnie by było.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135907 przez Dorciaition
Ojejku kochana, aż się wzruszyłam

Podobno do badań lepsze jest 2D, a na 3/4D lepiej widać czy dzidzia nie ma np rozszczepu wargi.

Połówkowe wczoraj ginka mówiła, że robi się w 21-24 tygodniu, wiec moze u Ciebie jeszcze nie zrobi. Ja tak bym chciała ok 23 tyg zrobić razem z 4d.

Idę już, bo meżuś się obudził i stęka, że ja ciągle na tym forum siedzę zamiast nim się zająć ;) buziaki kochane :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135919 przez anakol
Ja też lecę :kiss:

Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135959 przez luska
hej kobietki ale naklikałyscie a poszłam tylko małego położyć i sie wykapać :silly:
Madzialska właśnie jak dotrą rzeczy to daj mi znać jak kocyk , bardzo mi się spodobały :laugh: Ale poczekam na twoja opinie
A ja jak wrazie co będzie dziewuszka to poszaleje z synkiem zero takich możliwości, bo mama mi kupiła wyprawkę(Docia jak jesteś w Angli to połaź po sklepach bo ja właśnie na pierwsze 3 miech miałam wszystko z Angli next itd, bardzo dobra jakość a finansowo wyszło to około 300-400zł kupe ciuszków bodziaków skarpetek kocyk itd itd)Potem mam po najmłodszym szwagrze(4lata teraz)i po synku sąsiadki także polowy mały nawet nie założył i nadal mu nie kupuje.Czasem z własnej potrzeby niż z potrzeby szafy;)
A co do dziecakow to ubaw po pach jak jest 2 jak teraz Kubacki z Olkiem sie dobiorą to pękamy ze śmiechu .A szwagierek to już wogole ma teksty :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #135964 przez luska
Kurcze z tym cisnieniem to naprawde nie ciekawie troszke.A moze po jakism wysiłku bylas??
Ja w każdym razie żadnej wiedzy na ten temat nie mam. U mnie to raczej problem w druga stronę (mój rekord 60/40 B) )Akurat w szpitalu byłam
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #135965 przez madziaska
Dorcia siostrzeniec Michalek...
Luska pewnie, ze dam znac, kuriera zamowilam, wiec przesylka niedlugo powinna byc, pewnie po weekendzie...
Moja kolezanka byla na 4D i lekarz wykryl u malucha powiekszana nerke, czego na polowkowym zwyklym 2D inny lekarz tego nie zauwazyl... ja pojde, bede spokojniejsza :) Anakol w 19 tyg to mysle, ze za wczesnie na polowkowe, ja tez mam wizyte i bede wlasnie pod koniec 19 i lekarz mowil, ze nie zrobi mi polowkowego bo bedzoe za wczesnie... Ale to chyba tez od lekarza zalezy... jaka ma koncepcje na ten temat.
Luska to faktycznie masz niskie cosnienie... ja tez zawsze niskie, tylko u gina jest podwyzszone, z wrazenia pewnie ;)
PS Dorcia caly czas obserwuje Twoj suwaczek kiedy wskoczy na 5 miesiac ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136001 przez Batmanik
co do ciuszkow dziewczyny to ja przesadzilam bo w wiekszosci nie chodzi:) ale co tam teraz bede madrzejasza bo jak sie okaze ze to dziewczynka to napewno tyle nie kupie(tak mysle)
bo Igorek na zime mial az 4 kombinezony kupione przeze mnie i 5 od chrzesnej dosal :side:
co do usg 4D to pojde 27 tego jak juz pisalam bo moj D... wraca 25tego i chce zeby poszedl ze mna:)
ach a co do facetow i ciuszkow dla dzieci to moj wracajac ze szwecji przed porodem przywiozl malemu podziaka czapeczke i skarpetki do tego smoczek i butelke ach i pomyslal o termometrze w smoczku a ja zeby nie robic mu przykrosci i docenic ze wpadl na taki pomysl schowalam smoczek z termometrem co ja kupilam i udawalam ze WOW KOCHANIE NIE MAMY TAKIEGO SMOCZKA-DOBRZE ZE KUPILES :blink: a co do ciuszkow to niby nie zwracaja uwagi ale jak Igorowi do spanie ubralam biale spiochy i mialy tak jakby falbanke w pasie z przodu kazal mi tatus przebrac synka:)
milej nocki!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136008 przez klusia
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :) dziś się do Was zapisałam.
Nasza dzidzia ma termin na 9 listopada. Już się nie możemy doczekać. Tym bardziej że to moja druga ciąża,pierwszą niestety poroniłam :( A dziś czułam pierwsze ruchy naszej kochanej dzidzi :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136010 przez Batmanik
Witaj Klusia!!!
napisz cos wiecej o sobie. Znasz juz plec?? kiedy kolejna wizyta?? no i gratulujemy ruchow :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136015 przez klusia
W poniedziałek idę na wizytę, mam nadzieje że już poznamy płeć, mam przeczucie że chłopak :laugh: DZiś byłam robic badania ogólne i niestety wyszła mi anemia, wogóle nie mam apetytu jedyne co mogę jeść to owoce, ale dzidziuś samymi owocami sobie nie napełni brzusia :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl