BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #136655 przez madziaska
Witam :)
Tyszanka fajowy ten odlew, juz widzialam takie cos, ale ja chyba zostane przy zdjeciach ;)
Batmanik masz racje, ze na razie nie poruszasz trudnych tematow... Co nie znaczy ze nie msylisz o tym, ale nie ma sensu rozmowa przez telefon lub na skypie, to zbyt powazne zeby w ten sposob rozwiazywac... Jak wroci to sobie wyjasnicie, tylko na spokojnie ;)
Vestusia, a gdzie TY tak dupke moczysz??? W jeziorze, czy w basenie... Ja zamierzam chodzic na basen, ale mam w myslach te bakterie... waham sie ;)
Dorcia juz pewnie doleciala ....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136685 przez Batmanik
Witam!!!
no zobaczymy jak to bedzie jak zjedzie choc wiecie co ze przez to ze mieszkamy z jego matka to nie ciesze sie z tych przyjazdow jego i w sumie wole jak jest w Szwecji :S
co do odlewu to jak malemu nozke odlewalam to sie skonczylo wielka porazka hehe zaczelam robic na odwrot zamiast w zelu chcialam odbic w gipsie a zel za ten czas zdazyl zastygnac i chyba teraz mu na roczek kupie i odbije nozke- jak mi sie uda:)
ale Ci Vestusia zazdrosze ja to mysle zeby wybrac sie na basen kryty bo z Igorkiem nie wybiore sie na slonce:(
jutro z rana musze wyniki robic bo w piatek wizyta ale chcialabym chociaz zeby juz byl czwartek wieczor:)
milej niedzieli!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #136741 przez luska
hej kobeitki:)
Ja juz w domu.Ale lenistow dziś okrutne było ;)
Vestusia nie chciała bym nikogo urazic wiec głupio się poczułam .ale spoko teraz wiem , żeby raczej tak nie pisać :silly:
O tym odlewie kiedys czytałam w gazecie ale tak jak madzialska pozostane przy fotkach :)
Batmanik dokładnie miałam to samo z tym odlewem nóżki.Porażka mi wyszła ,teraz to młody ma za dożą gire hehe .Wiec zostaną mu zdjęcia i filmiki.Jedyne co ja mogę polecić to kupno kamery.My , żeśmy ciała dali i dopiero teraz w styczniu kupiliśmy.A jaka by była frajda jak by teraz mały z nami sobie oglądał np pierwsza kapiel itd Kuzynosto tak zrobiło i małej na roczek zmontowali właśnie urywki typu powrót do domu pierwsza kapie chrzest i najfajniejsze urywki i wszystkim pościli, wyszło super.No i świetna pamiątka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136744 przez vestusia
Witam Was Kochane.

Luiza, Kochana :) Bo wpędzasz mnie w poczucie winy. My się troszkę znamy już z forum i nie myśl, że odbieram to źle. Jakbyśmy się nie znały, to bym to dziwnie odebrała, ale wiadomo, że nie masz niczego złego na myśli :) Uspokój hormonki i wyluzuj, bo zaraz zrobimy z igły widły a nie o to przecież chodzi :D Ja tylko zapytałam, Ty odpowiedziałaś i już wiem :) Spokojnie i pisz tak dalej, jeżeli tak chcesz. :) Ja się ani nie pogniewam, ani nic nie pomyślę :)

Ja w sumie dzisiaj nie moczyłam się w jeziorku, bo pogoda jednak pochmurna. Momentami świeciło słoneczko, zrobiliśmy grilla, poleżeliśmy, odpoczęliśmy i zebraliśmy się w końcu do domu, bo zaczęło być chłodno. Jakoś nie będę sobie odmawiać kąpieli w jeziorze lub w basenie, bo i tak mam mało rozrywek w czasie ciąży :D

TyszAnia, ten odlew to chyba fajna sprawa. Fajnie to wygląda :) Ale ja chyba też pozostanę przy zdjęciach, może ewentualnie do ujęcia stóp dzidziusia albo rączki :D Pomyślę nad tym :)

A tutaj cisza dzisiaj na forum, wyjątkowo spokojnie :) Idę odpocząć, buziaki dla wszystkich :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136821 przez Batmanik
oj cisza tu dzis cisza...
a ja mam straszne zawroty glowy :huh:
mialam jutro wybrac sie na badania ale jednak chyba pojade we wtorek
moj jeszcze w pracy:( i chyba do 23,00 beda dzis pracowac:( a ja nie mam co ze soba zrobic :dry: sama nie mam juz nawet pomyslu co jeszcze mozna popatrzec w tym internecie :S
milej nocki kinder-niespodzianki :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136904 przez luska
hej mamusie
Vestusia oki koniec tematu :)
Cisz bo weekendowo.Ja wczoraj cały dzień leniwie za to wieczorem wylądowaliśmy ba grilu a jak wróciliśmy do domu to jeszcze był ciocia i tez na podworu do 22gadali.Tyle , ze ja się z małym wcześniej zmyłam.
A dzis pobudka jak zwykle o 6 :) Ale jak na razie samopoczucie oki:)Tylko rano złapał mnie silny ból podbrzusza , az sie wystraszyłam ale potrzymał może z minute i wszystko już było w porządku :)
A Wy jak od rana się czujecie??
Batmanik tez ma czesto takie zawroty głowy tze , ze z dusznościami i przeważnie na pogodę.Moze jakieś osłabienie cie dopadło.
A mam pytanko bierzecie jakieś witaminy dla ciężarnych??Bo mi właśnie lekarz nie przepisał tylko kazał brać kwas foliowy i żelazo.ale ja i tak poleciałam do apteki i kupiłam prenatla classik ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136914 przez Batmanik
Witam!!!
no a ja znow mam ale juz lekkie zawroty glowy i omal co nie zawymiotowalam a mialam isc na badania dzis i d....jescze jak tyle krwi by mi pobrali to dopiero mogloby mi sie krcic w glowie...
my tez o 6 pobudka a teraz jest juz spiacy ale nie da sie uspac bawic tez nie tylko łe,łe,łe :angry:
ja witamimy biore pregne i dodatkowo asmag forte...ale tym razem powiem zeby mi pregny nie przepisywal tylko prenatal- jak dla mnie sa lepsze....
a u nas dzis pochmurno:(
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136962 przez iva 20
hejka Dziewczyny :) ja sie wyspalam i jestem wypoczeta :)

Luska ja mam nowine ja jak poszlam do lekarza to mi nie dalzadnych tabletek :angry: i sie martwilam to tesciowej sie zapytalam jakie brala przez ciaze i sobie kupilam witaminy i w nich jest kwas foliowy i zelazo wszystko w jednym :silly: biore je caly czas nie wyobrazam sobie nie brac witamin moja pielegniarka mowila ze jestem mloda i wszytskie witaminy sa w jedzeniu wiec nic nie potrzeba glupia szwedka ...

Batmanik to nie dobrze ze masz zawroty :huh: dbaj o siebie i duzo odpoczywaj i jak wstajesz z lozka to posiedz na nim przez chwile i dopiero wstaaj bo od szybkich ruchow tez tak jest :) wiec posiedz i odpocznij najpierw :blink:


u mnie clay czas sloneczko swieci i dzisiaj tez :) wczoraj mnie tesciowa wkurzyla bo tylko sie patrzy czy grubne a waze tyle samo caly czas i mowi ze na bokach przytylam a ja do niej ze musi sie na czyms dziecko trzymac i talia zanika i to jest piaty miesiac i niech sobie przypomni jak ona wygladala w tym miesiacu :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136974 przez luska
Batmanka jak ci się tak w głowie kreci to moze zadzwon do gina, bo to raczje nie jest typowe przy ciąży :unsure:
Ja zawsze brałam falvit ale ostatnio nie mogę go dostać w aptece u nas tylko prenatal .Zresztą z tego co pamiętam to falvit kosztował grosze a teraz poniżej 25zł to nic nie ma :huh: A tez wole brać witaminy bo ja fanka jedzenia nie jestem.Jem malo i niestety czesto bezwartościowość, wiec wole brac
Iva dziwna ta twoja teściowa, może figury ci zazdrości czy co :silly:
Uciekam wieszać pranie puki chłopaki na dworze ,trzeba z chili korzystać ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136981 przez iva 20
a ja wlasnie czekam luska na pranko az sie zrobi bo nie dawno wstawilam :) a no mozliwe ze chodzi o zazdrosc :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #136985 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki.

Sesję mam już z głowy - wszystko zaliczone :) Teraz skupię się już tylko na pracy mgr i w tym tygodniu powinnam skończyći wysłać promotorowi do oceny :)

Moje maleństwo właśnie się odezwało :) Jutro stuknie nam już 18 tydzień :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #136987 przez vestusia
Hallo Kochane :)

Spało mi się jak zwykle dobrze, ale trzeba było niestety wstać.

Batmanik, spróbuj tak, jak Ci pisze Iva - zanim wstaniesz z łóżka, nie zrywaj się gwałtownie, tylko usiądź na łóżku i posiedź chwilę i potem dopiero wstań. Nie wykonuj z rana gwałtownych ruchów. Moja koleżanka, która już urodziła mówiła mi, że też często miała zawroty głowy. W późniejszym okresie to podobno dziecko na przeponę naciska i momentami robi nam się słabo. Mnie też ostatnio raz się tak zdarzyło, ale ja właśnie zrywałam się z łóżka, nigdy spokojnie nie wstawałam. Od tego czasu już się nie zrywam i ani razu nie powtórzyło się to osłabnięcie i zawroty głowy.

Iva, faktycznie ta Twoja teściowa jakaś dziwna. A może ona po prostu była bardzo gruba i zżera ją zazdrość, że Ty trzymasz się całkiem nieźle? Może liczy na to, że będziesz gruba i że będzie Ci mogła dopiec?

Ja witaminki biorę, w sumie jedno opakowanie brałam pharmaton (albo jakoś tak) a teraz biorę już femibion natal 2. Jedynie się wkurzyłam w aptece, bo kupiłam w "pierwszej lepszej" i zapłaciłam za opakowanie 65 zł! To jakaś porażka, no ale te witaminy kosztują tak czy inaczej około 55 zł.

Ech, ja też muszę wstawić pranie, troszkę ogarnę pokoje i kuchnię i powinno być dobrze. Dzisiejszy dzień raczej spędzę w domu, nie zapowiada się, abym gdzieś miała wyjść :) Ta pogoda też sennie na mnie wpływa i od razu chce mi się spać :D

Miłego dnia Dziewczyny :)

Ola, gratuluję zaliczonej sesji! Wiedziałam, że inaczej być nie może :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #137010 przez madziaska
czesc dziewczynki :)
Ola gratuluje zdanej sesji, teraz to juz z gorki ;)
Batmanik zawroty glowy to normalne... ja raczej mam te dusznosci o ktorych juz pisalam, pytalam kuzynke polozna, ona twierdzi, ze jaka taka drobna i szczupla wiec moze tak byc u mnie. Narzady sa blisko siebie, dzidzia coraz wieksza. Choc twierdzi, ze ja bedzie to bardziej niepokojace mam skonsultowac z kardiologiem....
Jesli chodzi o witaminy, biore jak vestusia femibion 2...
Iva tesciowa sie nie przejmuj... jednym uchem wpusc, drugim wypusc ;)
PS aaa i poczulam wczoraj moja kruszynke ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #137011 przez Aleksandra
Ja też się wysypiam. O której bym nie poszła spać o 6 jestem wyspana :) W nocy wstaję średnio co 2 - 3 godziny na siusiu :)

Iva takie właśnie są teściowe :) Ja mieszkam z tesciową, wieć wiem doskonale jak potrafią wkurzyć...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #137024 przez anaconda_she
Dzien dobry kochane,

A ja i moje malenstwo od 8 w pracy wiec standard ;) Sluchajcie dziewczyny nie wiem moze Wam sie przyda ta informacja, a moze same widzialyscie ale od dzisiaj w Lidlu maja byc takie dlugie poduchy spelniajace moim zdaniem role takie duzej fasolki do spania. Musze pojechac i kupic bo fasolka kosztuje 150zł a ta 40zł takze nie ma co. A na pewno sie przyda jak bede chciala noge zadrzec do gory:)

No i jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje. Musze Was podpytac, bo niektore juz czuja malenstwa. A ja od wczoraj na srodku tak ponizej pepka czulam takie kilkukrotne pulsowanie. I dzisiaj rano znowu poczulam. Czyzby to mogl byc dzidziulek? :)

Kurcze madziaska co czulas dokladniej bo ja to strasznie ciekawska jestem, bo u siebie czuje ale musze sie upewnic? :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl