BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #140090 przez Aleksandra
Cześć dziewczynki.
Niestety nie mam czasu z wami pisać. W pracy dużo pracy a w domu praca mgr. Odezwę się w niedzielę. Wtedy będę i w domku (bo dziś nocujemy u moich rodziców - trochę odetchnę bo irytuje mnie już rodzina męża, szczególnie teraz gdy skupiam się na pisaniu pracy) :)

Miłego weekendu kochane :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140094 przez vestusia
Luska :) Kumpela mi to poleciła i tak się dlatego zastanawiam. Bo w sumie ja zakładam, że będę karmić cycem, ale jak to będzie w praktyce? Sama przecież nie wiem. W sumie aż takie drogie to nie jest, a może i jakieś inne soczki czy tam napoje mogę podawać w tych buteleczkach :D Cena jest raczej przyzwoita za taką ilość, dlatego mi to kumpela poleciła, bo sama miała i sobie chwaliła :)

Jo_anna20 witaj :) A który to u Ciebie tydzień? No i jakie normy tych leukocytów? Bo ja też miałam ich za dużo, ale dziewczyny mnie uspokoiły, że w ciąży są one podwyższone. Lekarz też nie widział w tych wynikach niczego złego, więc jestem spokojna.. Powiedz coś o sobie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140104 przez jo_anna20
Jestem w 19tc, mam 29 lat i to moja pierwsza ciąża - co powoduje wieczną niepewność :) 20tego mam USG a 27go wizytę prywatnie, bo dla mojej gin to wszystko jest normą :(

Ponoć w ciąży podwyższone leukocyty są nawet do 16tu, ale ja już to przekroczyłam....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140112 przez vestusia
Jo_Anna20 spokojnie, jeżeli lekarz mówi, że jest dobrze, to może jest. Mnie ciężko oceniać, zresztą każda z nas tutaj zamartwia się każdym odstępstwem od normy :) Załóż suwaczek, będzie nam łatwiej śledzić tygodnie ciąży :D

A ja wklejam fotki mojego małego Gamońka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140114 przez vestusia
I jeszcze jedno :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140116 przez vestusia
I ostatnie :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140147 przez anaconda_she
Vestusia jaki slodziak. A na tym ostatnim to normalnie rewelacja.

Joanna witamy, witamy. Jak fajnie ze nas coraz wiecej. Nic sie nie martw wynikami. W ciazy naprawde organizm wariuje i nie czytaj na necie bo tylko niepotrzebnie sie zamartwiac bedziesz. Ja jak sprawdzalam moje pierwsze wyniki na necie to sie naczytalam ze pewnie to zapalenie pecherza, ze potrzebne beda antybiotyki, a w ciazy to lepiej antybiotykow nie stosowac nawet jak pisza ze sa bezpieczne. W kazdym razie poszlam do lekarza a on spojrzal i powiedzial ze mam podwyzszone cos tam ale ze inny parametr jest w normie i to wcale nie oznacza zapalenia. Kamien z serca. Od tamtej pory za duzo nie czytam. Glowa do gory.Jak czujesz sie dobrze to nie ma co sie martwic na zapas.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140203 przez Batmanik
Witam!!!
ja po wizycie z rana mialam ale do domu trafilam dopiero o 14 i szybko nakarmilam malego a teraz zupe gotuje i padam juz :(
wizyta oki lekarz zadnej grzybicy nie stwierdzil i kamien z serca i ph tez w normie
z dzidzia wszystko oki :lol: plci nie bylo widac bo jak to lekarz powiedzial mam za duzo tkanki tluszczowej i obraz jest niewidoczny :dry: i 27tego na 9,30 mam usg 4D
ach i przed wizyta strachu sie najadlam bo przeczytalam swoje wyniki i glukoza na czczo mam 72 a norma jest od 70 a po wypiciu glukozy mam 74 a norma jest od 120 wiec juz mialam czarne mysli ale lekarz mnie uspokoil i powiedzial ze ta norma jest podana dla normalnych osob a nie dla kobiet w ciazy:) lece do zupy gotuje kapusniak ale chyba dla wojska bo tyle mi sie ugotowalo :S
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140218 przez Suari
To jest nas trochę na tego 27 :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140222 przez Dorciaition
Hej!
Witaj Joanna. Oj nie ładnie, podczytujesz, a się nie odzywasz :silly: Pisz do nas kochana częściej. A w necie lepiej nic nie czytać, bo zawału można dostać. Piszą tam czasami takie niestworzone rzeczy, że szok. na pewno jest wszystko ok, więc się nie martw.
Jak wróce do domku wpisze Cię do tabelki listopadówek :)

Oj szkoda Batmanik, że nie wiesz co ma Twoja dzidzia między nóżkami, ale będzie większa niespodzianka.

Vestusia toć to prawdziwy aniołek :laugh: a jak urosła. Śliczna jest :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140236 przez madziaska
Vestusia sliczna psinka :) I jaka juz duza :)
Witaj Joanna, tak jak dziewczyny pisza, nie czytaj nic w necie, sluchaj lekarza... :)
batmanik czyli jeszcze troszke musisz poczekac az dzidzia ujawni kim jest :)
Luska napewno nad morzem bedzie super, zazdroszcze :)
ja dzisiaj mam sprzatanie w domu, bo jutro wyjazd na to wesele... Spakowac sie musze, ehhhh nie chce mi sie ;)
A moj babelek sie wczoraj nie odezwal, dzisiaj tez jeszcze nie :( Ale z tego co wczsniej pisalyscie to tez tak u WAS bylo ;) A ja troche pozniejszy termin... Ale juz schzy sie pojawiaja ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140249 przez Dorciaition
Madziaska nie schizuj się :silly: Ja już dawno ruchów nie czułam :(

Vestusia fajny ten zestaw.Pewnie też bym się zdecydował, ale mam już 3 butelki małe Aventa i smoczek. Dokupię jeszcze większą butelkę i będzie komplet. Ale ten super, no i nie drogi :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #140252 przez madziaska
ja mam tylko jedna butelke z aventa od 1 miesiaca zycia.... siostra mi dala bo nie zadzyla nawet otworzyc, ale nie wiem czy bede kupowala... nastawiam sie na cycucha jak bedzie trzeba to kupie... ale nie wiem czy czasami do szpitala nie trzeba jednej zabrac.... a co do smoczka to jestem wogole przeciwniczka jego stosowania, ale to inna historia, a raczej moje zboczenie zawodowe ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140282 przez vestusia
Witajcie :D

Ja dzisiaj ugotowałam zupkę pieczarkową na młodej włoszczyźnie, muszę przyznać, że smakowa. Wiecie co, ja albo mam schizę, albo od 3 dni to nie czereśnie do końca mi jeżdżą w jelitach (bo dziś nie zjadłam w ogóle) ale to dzidzia. Jakoś tak na dole brzucha czuję coś dziwnego, jakby mi się tam coś w środku przemieszczało. Ale za chwilę sprowadzam swoje myśli na ziemię i uznaję, że to jeszcze nie to, bo to jakieś dziwne dla mnie jest. A może akurat za kilka dni rozwinie się to w jakieś konkretne ruchy? Nie wiem.

Ale mimo wszystko nie schizujmy się już tymi ruchami. Przecież wszędzie czytam, że ruchy poczuję dopiero około 20-21 tygodnia, więc nie dajmy się zwariować. Po prostu cierpliwie czekajmy, bo popadniemy w paranoje.

Madziaska, rozumiem, że masz zboczenie zawodowe, ale w sumie masz mądrze przez to w głowie poukładane i teoretycznie wiesz, co dla dziecka najlepsze. Mnie czasami przeszkadza wiedza ze studiów, bo wydaje mi się, że troszkę przesadzam i z boku to wygląda, jakbym miała co najmniej nierówno pod kopułką :)

Jo_anna20, tak jak piszemy wszystkie - omiń te informacje z internetu, bo zwariujesz. Lekarz wie najlepiej i na jego informacjach (o ile wiesz, że to dobry lekarz) polegaj.

Batmanik, najważniejsze, że dzidziulka zdrowa, że Twoje wyniki też dobre. Widzimy wszystkie, że my to bardzo przeżywamy, nieraz wyolbrzymiamy drobne odstępstwa od normy w wynikach a okazuje się, że wszystko jest dobrze. Uspokójmy się, bo zwariujemy :) No i dzidzia też nie pokazała, co ma między nóżkami, tak to z nimi jest :) Większość to takie małe uparciuchy :D

Mój pies dzisiaj pobił znowu samą siebie. Wkleiłam Wam fotki niby tego słodziaka, a powinnam jakiś film nagrać z tego, jak łobuzuje i Wam pokazać. Dzisiaj zmusiła mnie do niezwykłej aktywności fizycznej - spuściłam ją ze smyczy i nagle pojawił się pies i ona w długą za tym psem. Nie wiem ile metrów przebiegłam, ale dawno się tak nie zmęczyłam, nie zasapałam (nawet wchodzenie po schodach mnie tak nie wykańcza) i myślałam, że serce mi stanie. W końcu skubańca dorwałam, dostała po dupie, piszczała, ale ja myślałam, że coś mi się stanie z tego biegania. Co za mały Łobuz grrrr !!!!

A jak tam Wasze brzuszki? Rosną? Przydałoby się jakieś nowe zdjęcia powrzucać, bo dawno siebie nie oglądałyśmy.

A co się dzieje z TyszAnią? Zapewne jakieś pyszności gotuje, mogłaby tu nam smaka zrobić i wrzucić jakąś smakowitą fotkę :D

I na koniec aktualizacja wizyt :)

Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #140287 przez madziaska
Vestusia masz raje to wiedza tylko teoretyczna, ale jak czlowiek przez tyle lat sie nasluchal to teraz ma ;) Ale nie powiem niektore inf bardzo przydatne, zwlaszcza z logopedii, siostrze jak urodzila ciagle cos mowilam, a ona sie denerwowala, pozniej przyznawala mi racje, czasami po fakcie ;)
Mysle kochana, ze to moze faktycznie dzidzia, jak pytalam kolezanek to tez pierwsze ruchuy czuly ok 18 tyg, mysle ze to nie za wczesnie... pewnie kazda przechodzi i odczuwa to na inny sposob...
A co do brzuszka, to jeszcze trzy dni temu wydawalo mi sie, ze stoi w miejscu dosc dlugo, ale od wlasnie trzech dni zrobil sie wiekszy ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl