BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 9 miesiąc temu #176135 przez Batmanik
Vestusia nie lam sie jak glodny to wszysko zje :S ja kiedys udka w sosie smietanowym przywedzilam hehe ale D...zjadl tylko wielce oburzony ze ja zamiast pilnowac co robie to na laptopie siedzie a wlasnie sie myli bo ja jak gotuje to mam dziwna manie ciaglego mieszania;)
Igorek spi ma juz 5 tego zabka- dzis tatusiowi na urodziny zrobil prezent w postaci zabka:) a mnie pogoda dobija:( jutro ma byc u mnie mama to bede miala do kogo sie odezwac bo swira mozna dostac- dobrze tylko ze to forum jest:)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176146 przez iva 20
Batmanik super prezencik dla tatusia :D ja tez sie ciesze ze zeszly te niepotrzebne kolorki okej smigam wstawiac obadek .., :) odezwe sie pozniej milego popoludnia :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176147 przez vestusia
O, 5 ząbek :) Kurka, jaki Igorek jest mały :) Facet niech nie marudzi, a ja zawsze wychodzę z założenia, że jak Piotrkowi coś nie smakuje, to może sam sobie ugotować. Chociaż on nie marudzi, cieszy się, że gotuję. Nawet jak coś przesolę/nie dosolę i w ogóle, to zawsze pochwali, potem coś doda od siebie, ale z żartem to bierzemy. Bo po co się denerwować. Zwalam albo na ciążę, albo że go bardzo kocham i taka zakręcona przez to jestem he, he :D I się śmiejemy oboje :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176157 przez luska
eheh Vestusia dobre z tym zwalaniem na ciaze :laugh: A teraz linka juz będziesz mogła obejrzeć :laugh: Moj na szczęście malo wybredny bo ze mnie kuchrka jak z koziej d...trąbka hehehe Wiec się biedak juz przyzwyczaił :lol:
Właśnie gdzie docia ,kurde mam nadzieje , że wszystko oki .Bo to nie w jeje stylu tak znikac :dry:

Iva kolezanka bardzo nie fajna.Powinna choc troszeczkę byc wyrozumiała.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176171 przez luska
Batmanik gratuluje Igorowi ząbka.Ale mu szybko wychodzą .Olek jak miał 10 miesięcy to byl posiadaczem aż jednego zęba :silly: teraz brakuje mu do pełnego szczerego uśmiechu 5-tek i dolnych trojek
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176189 przez Batmanik
no Igorowi szybko poszly zeby jak mial 7 miesiecy mial dwa juz:) a teraz w ciagu miesiaca poszly az 4 zaby i gora sie juz sie pcha...moj D...mial szybko zeby pewnie po nim to ma...
ogladalyscie na polsacie dzis dlaczego ja-wlasnie sie skonczylo- szkoda ze moj D nie mogl tego ogladnac jak matka potrafi mlodym zycie spiepszyc
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176190 przez Kredka
No i klops. Wróciłam własnie z zakupów... zdołowana :S Tyle tunik przymierzyłam, a młody mnie tak skopał na tych zakupach że musialam ze 4 razy latac do wc, najwyrażniej dawał mamusi do zrozumienia że ta tunika to nie jest trafnym wyborem. Niestety co założe wyglądam kwadratowo :angry: . I nic nie poradzę na to..Patrzyłam z rozrzewnieniem na bluzeczki w moim dawnym rozmiarze 36 :dry: B) które aktualnie gdybym założyła mogłyby robić conajwyżej za stanik... I wiem dziewczyny że najważniejszy jest dzidzik ale nic nie poradzę że całe zakupy mnie zdołowąły.. Kupiłam w rezultacie spodnie ciążowe. I tyle. A zgłodniałam jak wilk, że kupiłam pół drożdżówki (którą prawie całą zjadłam) i z tej złosci wsuwam jeszcze jogurt... Oczka mi sie kleją do spania, a przeciez wstałam po 9ej..

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176195 przez Kredka
dla zainteresowanych przyszłych mam chłopców...

allegro.pl/tylko-nowe-superowe-ciuszki-c...6-m-i1752346536.html

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #176196 przez aniaa_
Witajcie ponownie,

Wiesz co Vestusia ja na Twoim miejscu tez bym nie pojechała, bez sensu tłuc sie taki kawał żeby chwile posiedzieć a tak szczerze impreza i tak byłaby gdzie indziej ;)
A ja takie kotlety robiłam www.mojegotowanie.pl/przepisy/obiady/kotlety_jajeczne_ulubione
Luska mi też ten link nie działa.

Ja po wizycie od lekarza i powiem Wam, że już dawno tyle stresu sie nie najadłam ;) , podczas USG lekarz pyta sie mnie czy nie chce mi sie siku, ja mówie, że nie bo mi sie nie chciało, no i on dalej bada mierzy wszystko i mówi, że mam torbiel na jajniku :ohmy: a ja zaraz w ryk i mówi żebym poszła zrobić siku bo może to fałszować USG, a ja mowie że mi sie nie chce!!! Maż zrobił sie cały czerwony, ale w rezultacie nie miałam wyjścia i poszłam do toalety, jak wyszłam z gabinetu to wszystkie baby tak sie na mnie spojrzały ... :ohmy: i posiedziałam sobie na kibelku trochę i o dziwo zrobiłam siku!! Wróciłam i zrobił jeszcze raz USG i powiedział, że jest wszystko dobrze, kamień z serca, a już chciał mnie umawiać do szpitala na konsultacje :dry: mówie Wam dawno tak sie nie bałam :dry:
Ale wracając do dzidzi to wszystko dobrze :lol: i synek waży już 1006 gram !!! mój mały wielkolud, i według dzisiejszych pomiarów to 26 tydzień i 5 dzień, narazie dzidzia jest ułożona poprzecznie, ale lekarz mówi, że jeszcze ma czas żeby sie ułożyć, dostałam też zaświadczenie od lekarza do szkoły rodzenia :) i na następna wizytę mam zbadac morfologię i mocz. A następna wizyta 1 września 16.45.
A i od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg!!!! A od początku ciązy to bedzie już prawie 9!!!!!!!!
Kurde mam dylemat, bo pytałam sie lekarza czy powtórzyć badanie na toksoplazmoze, bo nie byłam chora, a on a co ma pani za dużo pieniędzy ;) ? I teraz nie wiem co robić, w sumie to mam lekarza ktory mi może wypisać skierowanie na to badanie i byłabym na pewno spokojniejsza.
Ciesze sie, że miałam dzisiaj tą wizytę bo bobas dzisiaj bardzo spokojny, i mało znaków daje, a tak to wiem że wszytko jest ok

Właśnie gdzie jest Dorcia ?????
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176250 przez vestusia
Hello :)

Luiza, teraz widzę fotki :) Ale tam chyba ma być w podpisie "Smoczek" czy "Soczek"? :)

Fajny ten Twój Łobuziak :)

Aniaa_, a to miałaś przygodę u gina. Mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby podczas wizyty wyjść siku. Najważniejsze, że jednak to nie torbiel i wszystko dobrze. Ale pewnie wystraszyłaś się nie na żarty. Dzidziulek duży, fajno, rośnie jak na drożdżach. Kurka i pomyśleć, że my już takie małe wielkoludy mamy w brzuszkach :)

Kredka, nie miałyśmy się dołować. Ja też nosiłam rozmiar 36 i ważę coraz więcej, idziemy w zasadzie łeb w łeb z tą wagą :) Spokojnie więc Kochana, wszystko ma swój cel :)

Batmanik, ja oglądałam dzisiaj to "dlaczego ja" i "trudne sprawy". Generalnie to są same powtórki, widziałam je już wcześniej, teraz wszystko powtarzają. Ale to są jakieś abstrakcyjne sytuacje he, he, he, ja momentami to nie mogę z tych scenariuszy, przecież tak, jak dzisiaj był przypadek, to bym chyba teściową zabiła ha, ha, ha :D Jakby mi telewizor wyniosła z domu, albo chciała przemalować ściany. Albo wylała mleko dla dziecka ha, ha, ha :D

Ja się tak najadłam tym obiadem, że jeszcze odczuwam to dziwnie. Zamiast jeść mniejszymi porcjami, to ja sobie nawalę jak śwince a potem zdycham. Zuzia za to najedzona.

Funi było mi tak szkoda, taka biedna dzisiaj była, smutna i spała. Dostała ode mnie nawet 2 kotleciki mielone. A jak wrócił Piotrek, poszedł z nią na dwór (znosząc i wnosząc po schodach) a po powrocie ten Diabeł jak gdyby nigdy nic, zaczął szaleć, gryźć i w ogóle dupsko jej odżyło. Co prawda kuleje, ale nie wybaczę jej wzbudzania we mnie takiego poczucia winy i tych kotletów, a ona to robiła specjalnie he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176254 przez luska
Ancia dobrze , ze u gina wszystko było oki no i ,ze uparciuchu poszłaś się wysikać :laugh: No a synek rzeczywiście już spory jest :laugh:

Kredka Wazne , że coś sobie kupiłaś.Jak cie wkurzają zakupy to nie chodzi i już :laugh: Ehh rozmiar 36 tylko pomarzyć mogę.Wiec sie nie przejmuj bo tu większość z na o 36 może pomarzyć(hehe dziewczyny spoko marzenia się spełniają :silly: )

no i co znwu cuda dla małego facecika :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176256 przez luska
Vestusia dokładnie hehehe smoczek :lol:
A co do Funi to masz po prostu bardzo mądrego pieska hehe :laugh:
nk.pl/#profile/3488824 może ten link wam wejdzie a i jak macie nk to się podzielcie bo ja jakoś bardziej do nk jestem nastawiona jak fb :laugh:
Właśnie Vestusia w sumie to zdjęcia ale na moje to się sporo zmieniłas w ciąży na buzi.Normalnie bym nie powiedziała , że to ta sama kobieta(tylko zaraz sobie nie dopowiadaj ,że źle wyglądasz tylko jakoś tak poważniej i tez mi tu o wiek nie chodzi.Mam nadzieje , że mnie zrozumiesz :P )
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176269 przez aniaa_
Vestusia ta Twoja Funia to niezła spryciula :) Tylko jej pogratulować :laugh: :lol: :woohoo: najważniejsze że już doszła do siebie, może to dzięki tym kotletom:)
Luska ślicznie masz włoski zrobione :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #176278 przez luska
ania nie mogę wejść.Wyszło mi ,że strona o podanym adresie nie istnieje B)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #176280 przez aniaa_
Wiesz co wydaje mi sie, że musisz sie wcześniej zalogować i dopiero na link wejśc tak samo miałam z Twoim :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl