BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #209356 przez luska
Nie no u nas nie było zle , młody sobie peiknie sam radził :)

A dziewczyny jaki rozmiar zamawiałyście ten s/m.Nosze normalnie 38 to wlezę w to??
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #209357 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wleziesz Luśka :) Choć najlepiej zobacz czy są wymiary.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209362 przez Suari
A ja zrobiłam postępy- poprasowałam wszystkie ubranka tzn te na 56 i 62 i pieluchy, reszty na razie nie tykam ;) zostaje mi tylko pościel :laugh:
ostatnio zobaczyłam herbatkę hipp z kopru w promocji po 7,99 to wzięłam, może się przyda :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209366 przez Batmanik
a to masz problem Dorcia- ale ja Ci w tym nie pomoge bo my zawsze z siostrami czy z mama mowimy sobie co chcemy i nie mamy problemu z tym :side:
moja mlodsza siostra ma w listopadzie ur - 12 lat konczy ale jej listy zyczen nie chce znac :S bo moj portwel tego nie wytrzyma hehe
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209371 przez Batmanik
a to ci sie promocja trafila:)
a ja teraz jak sie zapcham i mam uczucie ciezkosci parze sobie koper wloski- i jak reka odjal:)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209372 przez Dorciaition
Ha ha Batmanik, takie dziewczyny to mają na pewno długie listy ;) Wcale sie nie dziwię, że nie chcesz jej znać :laugh:

Suari to gratuluję zakończonego prasowanka. Ja też już po. Pościel została jedynie.

Słyszałam o tej herbatce, że jest bardzo dobra dla maluszków.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209376 przez Suari
Dorciaition napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wleziesz Luśka :) Choć najlepiej zobacz czy są wymiary.


Zależy ile kasy chcesz wydać Dorcia ;) Zazwyczaj też pytałam siostry co chce dostać i nie było problemu :)

A poważnie to może warto pomyśleć o karcie podarunkowej do jakiegoś sklepu (np h&m) i wtedy zrobi z nią co chce, czystej kasy nie dostanie i nie wymieni jej na piwko i inne używki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209379 przez vestusia
A ja herbatki chyba na razie nie kupię, w ostateczności w sklepach jest ich pełno, więc w razie czego Piotrek dokupi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209382 przez Suari
Batmanik napisał:

a to ci sie promocja trafila:)
a ja teraz jak sie zapcham i mam uczucie ciezkosci parze sobie koper wloski- i jak reka odjal:)


Miałam zamawiać w aptece doz- tam kosztowała ok. 13 zł, a tu akurat była w carefourze :) jak coś to sama zużyje tak jak piszesz :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #209383 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209384 przez vestusia
O, Suari dobrze pisze. Albo karnet na basen ha, ha, ha :D Tak jak ja dostałam od teściów he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209388 przez vestusia
To ja jutro znowu pójdę do Carrefour'a, może będzie też tania ta herbatka, to wtedy kupię. I wodę, bo szłam dziś obładowana ze sklepu i nie miałam już siły, by jeszcze dokupić wodę mineralną. :)

Muszę iść lepić kluski. Bo nie zdążę. Wpadnę tu później :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209392 przez Dorciaition
A wykorzystałaś już cały karnecik? :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209394 przez vestusia
Dorcia Ty stara? Nie dobijaj mnie kobieto :angry: :angry: :angry:

Mnie zostało jeszcze 20 zł, ale chyba nie dam rady wykorzystać, będę musiała albo wysłać Piotrka z Dawidem, albo pójść, żeby mi kasę wypłacili z tego, co zostało. Po ostatnim wypadzie na basen do dziś bolą mnie nogi he, he, he :D To już nie jest niestety dla mnie odpowiedni czas na basen :( A szkoda, bo naprawdę lubię basen :(

Idę te kluchy lepić. Bo mnie Piotrek pogryzie, że mięsko zrobił, a ja nadal w proszku :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #209404 przez Suari
Ale dobrze, że teściowie trafili z prezentem vestusia :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl