BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #211236 przez vestusia
Oj Doti, to widzę, że też nie miałaś (mieliście) lekko. Teraz to już końcówka, więc mam nadzieję, że będzie "z górki".

Ja zajmuję się wpisywaniem wizyt u lekarza (znajdziesz pod moim suwaczkiem "Wizyty u Lekarza"). Jeżeli chcesz, abym Cię do niej wpisała, to musisz mi podać kiedy będziesz miałą swoją wizytę u lekarza.

Dorcia prowadzi z kolei tabelkę Listopadówek 2011 :) Pewnie i ona chętnie wpisze Cię do naszej tabelki :)

No i mamy nadzieję, że zawitasz u nas na dłużej :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211241 przez Doti
Już jest z górki i to o wiele, mogę w końcu wyjść na spacer i cieszyć się z uroków jesieni bo latem nacieszyć się nie mogłam...
a wizytę mam akurat w tą środę :) i znów zobaczę moje maleństwo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211243 przez Batmanik
oj dziewczyny macie racje z ta tesciowka ale wiecice jakie to trudne...ale trzeba pewne rzeczy przemilczec niestety:( a co do osobnego mieszkania jak narazie to marzenia ale powoli do celu...
a na mojego jestem zla pod tym wzgledem ze ja jestem u rodzicow - a u nas pusta lodowka wogole wylaczona- zabaki i ciuchy mam tu i nie rozumi ze z dzieckiem w 3 godz nie ogarne tego zeby tam dojechac...ale coz....
witaj Doti!!! gratulujemy synusia :)
ach dokladnie ja tez w sumie nie oddalabym dni z noim brzuszkiem choc jest mi mega ciezko...ale szybko sie zapomina i dzidzia wszystko wynagradza:)
ja sie bardziej boje sciagania szwow po niz samego porodu bo wiem ze w tym amoku to duzo sie nie pamieta...
Vestusia fajny lezaczek:)) posluzy Ci- moj to na miejscu nie usiedzi dlatego w nim go juz nie sadzam ale tak to ostatnio wszzedl na niego i widze ze spokojnie moglby jeszcze z niego korzystac bo jest tak duzy:)
wogole to sie zastanawiam czy laktatora nie uzyc bo cycki mam takie pelne i bola... :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211247 przez Batmanik
a ja jestem na etapie szukania fotelika od 9-25 kg bo chce wyrwac identyczny jak ma igor i jak narazie to mi dwa sprzatli sprzed nosa :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211252 przez Doti
a propo ten podgrzewacz do butelek to niezła rzecz, wcześniej myślałam że to zbędne urządzenie, ale chyba zmienię zdanie i sama zamówię :) po za tym nie jest takie drogie, moja znajoma kupiła podgrzewacz za prawie stówe, a tu miłe zaskoczenie, taka niska cena :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211267 przez Dorciaition
Vestusia fajny bujaczek. Żyrafka musi być he he :lol: Podgrzewacz też wygląda na ok. Dobrze, że nie zakupiłaś tamtego.

Oj Doti to nie wesoło miałaś. Ale najważniejsze, że teraz jest już ok i tak jak piszesz, z górki. Zakupy masz już zrobione dla Synka? My cały czas tutaj coś dokupujemy :) Niektóre z nas nawet już spakowane do szpitala :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211278 przez vestusia
Doti, dopisałam Cię do mojej tabelki :)

Dorcia, ten podgrzewacz też tani, ale Piotrek czytał i uznał, że będzie ok. Krzyczał jak chciałam wybrać troszkę droższy (taki za ok. 50 zł). Niech mu będzie, mam nadzieję, że okaże się w porządku.

No a ten leżaczek to rzeczywiście - nie mogłam się oprzeć tej żyrafce :D I tak mam mało rzeczy z tym motywem :D

A wiecie, miałam nic nie kupować, ale ponieważ Wy macie sukienki dla swoich Księżniczek, to i ja włączyłam się do licytacji. Może którąś wygram :) Nie pokażę Wam na razie co licytuję, bo jeszcze przebijecie moją ofertę he, he, he :D :kiss: :silly: :lol:

Ja wygrałam kombinezonik, zaraz Wam pokażę :D

allegro.pl/zimowy-spiworek-r-68-i1856393208.html :) Bo mam taki na rozmiar 62, ale nie miałam na 68, więc udało mi się wygrać aukcję :) Piotrek tylko zdziwiony zapytał, dlaczego różowy. Wystarczy, że większość tych najmniejszych ciuszków jest żółtych i uniwersalnych, dlatego chociaż kombinezon będzie różowy :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211283 przez vestusia
Ja już stąd uciekam. Lecę na eMKę.

Dobranoc i kolorowych snów. No i do napisania jutro :*
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211292 przez Doti
no moje ulubione zajęcie ostatnio to przeglądanie rzeczy na allegro ;p chociaż przez ostatni tydzień się powstrzymuje bo czekam na wpłatę na konto...
jeżeli chodzi o wyprawkę to brakuje mi jeszcze trochę rzeczy typu pampersy, płyn do kąpieli itd. no i wyprawka dla mnie do szpitala (koszule itd) czekam na pieniążki i rzucam się w ostatni wir zakupów ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211316 przez Doti
mam pytanko, co muszę zrobić żeby mieć taki suwaczek jak wy??
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211349 przez Batmanik
Vestusia- co do podgrzewacza to ja dostalam najzwyklejszy i swietna sprawa - choc i bez tego mozna sie obyc- a slyszalam chyba od kolezanki ze ona poprostu wode stawiala w zieme na grzejnik i tez miala w sam raz wode...
ach ja na caale szczescie mam juz wszytsko skompletowane- duzo mialam oczywiscie po igorze a koszule do szpitala tez z poprzedniej ciazy:)
Doti- musisz wejsc w www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html ustawic sobie tutaj suwaczek a kod tego suwaczka skopiowac i wkleic w swoim profilu w podpis...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211357 przez aniaa_
Jejku tak sie zastanawiałam, czy Wam to napisać co właśnie usłyszałam :( moja koleżanka miała na dzisiaj termin porodu urodziła wczoraj zdrowego dużego ponad 4 kg synka, ale po porodzie dostała od razu rzucawki nie wiedomo dlaczego, musieli są szybko zawieść do innego szpitala na ojom i była podłączona do respiratora :( na szczęscie wybudziła sie sama i dochodzi do siebie, odpowiada już na podstawowe pytania i może jutro zawiozą ja z powrotem do dzidzi.
Jestem przerażona, pierwszy raz o czyms takim słysze, nie moge w to po prostu uwierzyć :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211362 przez luska
Batmanko biedny Igorek , eh biegunka u takich maluchow to naprawde przesrana sprawa B) A kolezanka troche nie ten tego moim zdaniem..........

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie ogladałam RwT , ale widziałam zapowiedzi , dlatego odpuściłam , za wrażliwa jestem akurat na tego typu sprawy.Ryczała bym pewnie ja głupia i w nocy by mi się zaraz śniło B)

No z Anyanka to w sumie nie wiadomo czy październikowa powinna być czy listopadowa, ale fajnie , ze watek się tak rozciągnął ;) Na grudniówkach z Olesiem to od października do stycznia byłyśmy.A teraz w sumie to 2 już urodził drugie bobo, 3 w ciąży no i czekamy na info do przyszłego tygodnia czy przybędzie bobasek :P

Witam nowa forumowiczke :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211371 przez Batmanik
ale jaja ania- jestem w szoku :ohmy: ale dlaczego tak sie stalo?? jak sie tylko dowiesz powiedz nam dlaczego - bo ja chyba padne z ciekawosci no i strachu :huh:
ale zyczymy kolezance duzo zdrowka!!!i szybkiego powrotu do dzidzi!!!
no zobaczymy teraz kto nastepny poleci na porodowke...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211389 przez Doti
dzięki za pomoc z suwaczkiem :)
aniaa to co napisałaś to na prawdę straszne. ja muszę też porozmawiać z lekarzem bo ostatnio przytrafiło mi się coś okropnego, dostałam takich drgawek, jakby padaczka ale byłam w pełni świadoma i mogłam nawet wstać, nie wiem co to było, z rana od razu pojechałam do lekarza to powiedział że możliwe że taka gorączkę miałam ale to się powtórzyło tylko w mniejszym stopniu i wcale gorączki nie miałam, no i ciśnienie miałam w normie, powiedziałam lekarzowi mojemu przez tel o tym, to powiedziała że właśnie pojutrze na wizycie sprawdzimy co to było...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl