BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #210346 przez vestusia
Dżem dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj Luska, jak przeczytałam o tym Twoim szyciu, to mi się słabo zrobiło. Jejor. Na samą myśl mi się źle robi, a Ty to biedna przeżyłaś na własnej skórze...

Ja z tą nogą to sama nie wiem, może gdzieś pójdę, jak nie przestanie boleć, ale sama jestem ciekawa jakie tu są kolejki, a prywatnie szła nie będę.

Idę się powoli szykować, bo jeszcze jestem w betach, a trzeba się odpicować i śmigać na wybory :D

Życzę Wam miłej niedzieli Kochane i do napisania później :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210398 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Batmanka to zdrowka dla ciebie , no a twoja teściową to niezła agentka , pewnie jak twój przyjedzie to będzie inaczej chodziła.Ale niestety co zrobisz , ja bym na twoim miejscu olała ją , je gadanie , bo to szkoda zdrowia sobie psuć , no i po co się tez z facetem kłócić nią.

Gosc w koncu sie zmył ;) Teraz troszke odpoczymku , potem na cmentarz , głosowanie i do kuzynostwa po płyte z wesela :)

A mnie dziś plery bolą , cały dół :dry: Do tego w pachwinach wszytko , aż mi było głupio chodzić przy tym koledze , bo jak kaczka się bujałam i najgorsze ,że w takim rozkroku , bo nie mogę przez te bolące pachwiny złączyć nóg.Pokraka ze mnie dziś jak nic :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210401 przez luska
A co do tego szycia , to byłam pod narkoza , bo lekarka stwierdziła , ze nie dam inaczej rady :dry: Pewnie miała racje jak ja tak przy zdejmowaniu piszczałam , ale takie właśnie są pęknięcia .Jak napisałyście , niekontrolowane i nigdy nie wiadomo jak i gdzie się skończą :dry: Jak bym miała rodzic naturalnie , to od razu bym powiedziała , ze chce , żeby mnie nacięli jeżeli położna jakie kol wiek będzie miała wątpliwość(w sensie , ze będzie podejrzewała , że popękam)Ale jest cc czyli dużo z tych spraw mnie ominie.Wiec zmartwienie z głowy.

Ankol właśnie ciebie chyba tez na cc szykują .Skoro mała jest nadal miednicowi??Czy nic na razie ci na ten temat nie wiadomo??
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210410 przez madziaska
Witam :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Batmanik zdrowka:) tesciowa olej, tak jak mowi Luska tylko sie zdenerwujesz, a ona i tak sie nie zmieni...

Vestusia kurka, masz z ta noga...

Luska to cudne, ze OLO calowal brzusio, moj siostrzeniec tez czesto to robi i ciagle sie pyta, czy hania sie urodzila, albo mowi, ze jest juz duza i pyta czy sie boi, np jak jedziemy samochodem ;) Slodkie takie dzieciaczki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210413 przez anakol
Mój gin jest wielkim przeciwnikiem cesarek i ciągle ma nadzieję, że mała się jeszcze odwróci jak powinna. No ale w zeszły pon jak zobaczył że dalej jest miednicowo, to powiedział coś w rodzaju, że "pani to bardzo chce żeby panią ciąć", no i kazał mi zrobić wymaz, żebym była gotowa na ewentualną cesarkę.
Właśnie planuję go zapytać, że gdyby miało się kończyć cesarką, to kiedy ja robią - w dzień, kiedy wypada termin, czy przed, czy po? Jak to ma być u Ciebie?
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210415 przez anakol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210423 przez anyanka
Luska jak będę już wychodziła ze szpitala z maluchem to nie będę miała problemów z powrotem bo wtedy ktoś po mnie przyjedzie, ale żeby dojechać do Wawy do szpitala, to moja rodzina robi problem :( Ech... Tak wczoraj pomyślałam o taksówce, ale muszę sprawdzić ile to będzie mnie kosztować, bo trza liczyć 2 osoby, więc raczej nie małe pieniądze. Po za tym może być i tak, że dojadę do wawy a stamtąd zadzwonić po erkę to na pewno wtedy nie będą wieźć do Pruszkowa tylko najbliższy w centrum wawy szpital i wtedy już nie ważne jaki.
A jeśli chodzi o nacinanie, to zamierzam albo w planie porodu albo już na IP powiedzieć, żeby chronili mi krocze a w ostateczności jeśli się nie uda i dziecko utknie albo coś tam będzie się działo, żeby nacięli.
Zapytałam się siostry jak ją nacięli w Pruszkowie a ona na to że w poprzek... :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210465 przez aniaa_
Witam mamusie w ten niedzielny dzionek

Oj Luska ale mnie przeraziłaś tym szyciem, ale się nacierpiałaś, nawet sobie nie wyobrażam, co to mógł być za ból, dobrze że teraz będziesz miała cesarkę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do nacinania to u nas w szpitalu na szkole rodzenia położna mówiła, że tez nacinają może nie całkiem w poprzek, ale pod kątem właśnie po to żeby nie rozerwało odbytu. A co do wyboru pozycji rodzącej, to u nas nie ma za bardzo wyboru, bo w wodzie rodzić nie można (bo nie ma basenu), a jako pierworódka mogę rodzić leżac na plecach lub na boku, podobno na boku wygodniej, na siedząco mogą rodzic te kobiety które już wcześniej rodziły.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210487 przez aniaa_
Macie pozdrowienia od Olci, niestety ale napisała, że dopadło ja baby blue:(, ale myśli, że jej przejdzie jak wróci do domu. Niestety Natalka ma cytomegalie i jutro okaże sie, czy dostana wypis do domku czy do innego szpitala.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210494 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ankol o dacie jeszcze z nim nie gadałam ,ale z Olesiem miała termin na 6 grudnia(ale nie wiem czemu sie rożnie bo data ostatniej @ ta sama) i lekarka wypakowała mnie 26.11.Teraz termin mi wyliczyli na 8.12 ale będę się upierała i bardzo go prosiła , żeby tez zakończyć 26.11.No ale to sie okaze 27.10 na wizycie

No niesety baby blus, pewnie dopadnie większość z nas ale są się to przeżyć :P Mnie złapało 2 dni po porodzie i trzymało 4 dni ale w domciu już było o niebo lepiej :lol:

Kurka a może przez ta cytomegalie miała wysokie crp we krwi.......Oby wrociły do domku a nie jeszce w szpitalu się męczyły.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210509 przez Dorciaition
Cześć Kobietki

Vestusia koniecznie wybierz sie do lekarza z tą nogą. Wiadomo dodatkowe kg robią swoje, ale u Ciebie to chyba co innego skoro mówisz, że tak Cię boli, że aż chodzić nie mozesz B)

Aniaa jak przeczytałam, że dziecko może urodzić się murzynkiem to się trochę zestresowałam he he ;) Ale by było ;)
Ja to ciągle myślę o mojej małej i cały czas mam jakieś schizy o jej zdrowie. Boję się, że urodzi się chora. Ogólnie mam takiego stracha. Krzysiu właśnie rozkłada łóżeczko. Chcę bardzo, ale z drugiej strony obawiam się, że po raz drugi będzie je znowu rozkręcał B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luśka ale to musiało cudownie wyglądać jak Twój Olo pocałował brzuszek :)

Anyanka chyba faktycznie lepiej wziać taksówkę co? Na pewno szybciej i bezpieczniej.

Co do porodu to własnie najbardziej boję się tego pęknięcia. Mam nadzieję, że obędzie się bez. Przy Alanku nie nacinali mnie ani nie pękłam, choć straszyli cały poród. Ale On był malusi, więc może dlatego tego uniknęłam.

My juz w domku. Obeszliśmy dzis całą galerię. Nie mogę sobie kurka znaleźc butów B) Nosze od dziś juz taki jesienno- zimowy płaszczyk i wiosenne buty!

Miłej nocki Kochane, do juterka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210512 przez Batmanik
Anakol co do cesarki to moja znajoma miala termin na 23go sierpnia i chyba z tydz przed porodem mala sie odwrocila posladkowo niby mogla czekac jeszcze 2 tyg ale zdecydowali sie ja ciac ze wzgledu na to ze moglaby sie akcja porodowa rozpoczac i wtedy bylo by za pozno na cesarke i chyba 19tego juz byla cieta...
jej co to ta cytomegalia :unsure:
ja baby blue mam czasem i teraz hehe... ale my koniety ze wszystkim damy rade ja sie strasznie balam ale 2 tyg po porodzie zostalam calkowicie sama no i jakos dalam rade:)
kurcze dobrze ze ten dzien zlecial:) byle do piatku do wizyty ja czy wstaje czy chodze brzucholek pobolewa a w piatek sciagna mi krazek takze zobaczymy co wtedy bedzie bo juz szyka byla skrocona a polowe....
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210515 przez Batmanik
haha to musialo napewni cudnie wygladac jak Olo calowal brzuszek:))
moj to tylko przytule sie do brzuszka i robi cacy cacy dzidzi:)
a co do butow czy wogole ubran to jedynie majtki mam dobre hehe a tu adidasy przydaloby sie zmienic,ale nie ma sensu teraz bo nogi mam tak popuchniete ze pozniej buty beda ze dwa numery za duze, zimno jest a ja nawet kurtki nie mam - chodze w polarze mojego D...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210662 przez Suari
Batmanik- na pewno też miałaś robione badania na cytomegalię- CMV, robi się je na początku ciąży, tak jak na toksloplazmozę.

Dorcia- teściowej nigdy nie dogodzisz, więc olać to ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #210665 przez iva 20
hejka dziewczyny :kiss:
ja dzisiaj pospalam do 8 i po sniadanku a wy tu o pieniazkach jesli chodzi o mnie to ja nie lubie pozyczac pieniedzy bo sie glupio czuje wole sobie czegos odmowic i miec pare groszy niz pozyczac a tez nie lubie takich ludzi co pozyczaja i trzeba sie upomniec o swoje ....
od niedawna mala min zeszla do pipki bo ja czuje na dole niekiedy nawet usiasc sobie wygodnie nie moge bo jak czuje jej gloowe tam jak sie rusza to sie boje o nia :) ciekawe jak tam Ola z malutka czy juz w domku czy jeszcze w szpitalu :unsure:
tez juz bym chciala malutka ze soba i dawac jej jesc myc i wogole tak fajnie :blink:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl