BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #211026 przez Dorciaition
Vestusia, ale miła ta kobietka :) Może też była nie dawno w ciaży i wie, jak to jest stać w kolejkach. Mnie nadal nikt nigdzie nie wpuścił ;) Nawet już na to nie liczę ;)

A wagą to będziemy się po porodzie martwić! Tak się umawiałyśmy. Z nogą koniecznie idź do lekarza!

Madziaska kupowanie do swojego mieszkanka jest na pewno przyjemne. Fajnie, że się zgadzacie. :) Nam też sie zawsze to samo podoba, więc nie ma kłótni przy zakupach. Ale często widać pary, które się kłócą przy wyborze czegoś. Lubię ich wtedy podsłuchiwać ;)

A pogoda faktycznie tragiczna!

Zajęłam się troszkę moim albumem fasolki :) Pokażę Wam, choć wiem, że piękny nie jest, ale nie mam takich zdolności, więc się nie przejmuje. Ważne, że sama go zrobiłam. To ostatnie stronki







I takie na szybkiego zdjęcie brzuchalka



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211038 przez luska
Docia przesłoski ten album no i na pewno super pamiątka będzie:)

No a brzuszek masz cudaśny :kiss:

A mnie ta pogoda wykonczy B) Młody spi juz ponad 3 godziny i tak sie zastanawiam czy isc i go obudzic , czy nie .Ale jak pośpi z 4h to potem wieczorem nie będzie mógł zasnąć :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211054 przez Batmanik
Witam!!!
ja wkoncu mam dla Was chwile...
a u nas masakra jakas....Igor ma biegunke wodnista ze trzebabylo posciel przebierac:( ja podziebiona...a na dodatek kolezanka nie miala z kim dziecka zostawic wiec jej obiecalam ze zostane i wezme ich na zakupy ale ze wzgledu na biegunke igora to siedzialam z nimi w domu ( dodam ze dzwonilam do kolezanki ze Igor ma biegunke a ta i tak przyprowadzila swojego na dodatek zakatarzonego :angry: ) ale dalam rade choc myslalam ze wyjde z siebie bo starszy marcel jest od mojego o pol roku a bral wszytskie zabawki do buzi i nie wypowiada nic tylko iiiiiiiiii iiiiiii ....i wez zrozum takiego ale nie bylo zle....
pogoda u nas okropna:(
byla sobie pare rzeczy do pokoju zniesc i ten babsztyl nawet sie nie pokazal :ohmy: ale ja jeszcze jutro podjade specjalnie...moze wkoncu mi sie pokaze na oczy
bylam dzis odebrac wyniki mocz i morfologie i sa ok a po toksoplazmoze i zoltaczke nie wstepywalam...i czuje sie jakbym miala urodzic ciagle boli mnie brzuch:( a jak sciagnie mi krazek to polece chyba - zreszta kolezanka mnie dzis nastraszyla ze jak sie BIERZE FENOTEROL TO CIEZKO URODZIC ALE POCZYTALAM NA NECIE I sa rozne zdania na tem temat...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ogladam teraz rozmwy w toku ( czesc przespalam hehe) ale w szoku jestem co sie dzieje z tymi dziewczynkami a ta jedna bidulka miala 3 latka :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211061 przez Batmanik
dorcia albumik super, brzusio jeszce lepszY:)))
widze ze w alnumiku sa zdjecia Twoje z wesela- sexi mama;)
kurcze tylko ja jak slon chodze:((
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211147 przez madziaska
Dorcia albumik sliczny :) Ja tez mialam robic, ale na poczatku kiedy wzielam sie do pracy to ciagle przy nim plakalam... Potem mi sie odechcialo ;) Zrobie sobie fotoalbum, juz kiedys robilam na nasza rocznice... Wysle i mi ladnie wydrukuja ;) aaa i brzuszek superasny, zgrabniutki ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211189 przez aniaa_
Dorcia śliczny ten albumik :) :woohoo: :laugh: i brzusio superaśny :laugh:

Anyanka dzisiaj po ktg dowiedziała sie, że ma 1 cm rozwarcia i ma sie nastawić na to, że urodzi w tym tygodniu, a jak nie to w następnym :ohmy:
ale dziewczynki lecimy jedna po drugiej a to dopiero październik
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211199 przez vestusia
Dorcia :) Jaki sweetaśny ten albumik :) Ja to nie mam takich pomysłów, żeby tworzyć takie cuda. Pięknie to wygląda :) No i brzusio jaki fajny :) Ja swojego grubasa już lepiej tu nie wklejam :)

Aniaa_ kurka masz rację, że się sypiemy. To jest jakaś masakra.... ale z Anyanką to naprawdę było już przegięcie. Ciężko się czasami kłócić o swoje, gdy np. tak, jak ona, jechała do szpitala, gdzie twierdzą, że jest ok, a nawet jak nie jest, to nie ma powodu, aby w szpitalu została. Najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa no i ona też.

Kurka, ciekawe która następna... my chyba bijemy się o pierwsze miejsca w czołówce do rozpakowania w październiku he, he, he :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211211 przez Doti
Witam :) jestem tu nowa, madziaska zaprosiła mnie do tego wątku i dziękuję za to bardzo :) mam termin na 29 listopada :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211215 przez aniaa_
Witaj Doti :lol: gratulujemy dzidziusia :), a co tam dokładnie u Ciebie siedzi chłopiec czy dziewczynka? Masz już imiona może wybrane?
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211218 przez Dorciaition
Dzięki Dziewczyny :kiss:

Vestusia ciesze się, że już lepiej z Piotrkiem. A łzy są czasami potrzebny. Ja tam lubię se popłakać. :)
Brzuszek masz na pewno cudaśny. Chętnie bym go obejrzała :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Rozmowy w Toku były dzis przerażające. Za tydzień też będą. Aż nie mogę uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją.

O jaa! Może Anyanka będzie następna, bo Kima ściska nóżki jak tylko może ;) A może jeszcze inna z nas ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211219 przez Dorciaition
Witam Doti :)
Gratuluję Maluszka :)
Miło Ciebie u nas "widzieć". :) Koniecznie opowiedz coś o sobie i Dzidziusiu :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211221 przez Doti
to będzie chłopiec :) ja chciałam nazwać synka Krzyś po moim zmarłym tacie, lecz w końcu uległam narzeczonemu i będzie Czaruś :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211223 przez vestusia
Witam nową koleżankę, Doti :) My już na końcówce, ale fajnie, że jest nas coraz więcej :D Który to u Ciebie tydzień? W brzuszku siedzi chłopiec? dziewczynka? :D

Dorcia, żebyś wiedziała, że czasami dobrze jest sobie popłakać. Wtedy jakoś lepiej :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zamówiłam leżaczek i podgrzewacz do butelek. Piotrek uznał, żeby wziąć taki tańszy, że to nie jest skomplikowane urządzenie i że ma tylko podgrzewać. W ostateczności jest jeszcze mikrofalówka no i starsze metody podgrzewania :D Niech więc mu będzie, w razie czego będzie na jego odpowiedzialność :) Oto i moje zakupy :D

allegro.pl/podgrzewacz-do-butelek-10w1-s...24m-i1845276536.html

allegro.pl/lezaczek-bujaczek-z-palakiem-...afa-i1845820157.html

:)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211226 przez vestusia
Doti :) U nas będzie Ci wesoło i szybko mijał czas :D Ciekawe czy będziesz listopadowa Mamusia czy grudniowa. My tutaj niby Listopadówki, a coś sypiemy się już od początku października :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #211230 przez Doti
No ja już o mały włos 4 razy się nie posypałam, miałam trudną ciążę, wiele czasu spędziłam w szpitalu, ale co wam powiem to wam powiem za nic nie oddałabym tych miesięcy z maluszkiem w brzuszku :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl