BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #514125 przez ewelka1505
Pola wlasnie spi juz 2,5 h :) w nocy budzi sie tylko raz na cyca ok 2-3. Na poczatku karmilam ją ok 22-23, 2-3 i potem ok 7. A od kilku dni jak ją nakarmie 18-19 to potem sie budzi dopiero w nocy wlasnie ok 2-3 i nastepnie juz rano :)
A co do pampersow Dada to wedlug mnie są chlonne, chyba ani razu mi nie przeciekly. W nocy dobrze sie sprawują biorac pod uwage ze zmiana pampersa jest tylko raz gdy mała wstanie na cyca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #514322 przez Sander
Hej!
Byłam w poniedziałek u lekarza i Isia ma skaze. Dostalismy recepte na mleko bebilon pepti. Zostało mi tego hippa 1,5 puszki no ale trudno. A to mleko bebilon jest o połowe tańsze!!! Ze zniszką wychodzi puszka 450 gram 11,65. I jeszcze dostałam dwie gratis bo miały termin do połowy stycznia, więc je zaraz zużyje :lol:
Tą skaze to ma paskudną... :( za długo czekałam... dostałą ją w wigilie chyba , ale myślałam że to R. ją podrapał zarostem i jeszcze dostał opr... a dziś ma taką czerwoną tą bużke. Lekarz mi żadnej maści nie zapisał. pn-wt smarowałam ją linomagiem , na a dziś bephantenem, mam nadzieje że będzie lepiej. No lekarz mówił że po tygodniu powinno zejść. A na szczepienie mieliśmy iść jutro ale w związku z tą skazą mówił że mamy przyjść za tydzień w czwartek. Bedziemy szczepić 5w1 + rotawirusy.
Ewelka a Ty dostałąś coś do smarowania na tą skaze?? No i powiedz jak po szczepieniu?? Pola sporo waży :lol: Dobrze ją karmisz :woohoo:

Kasiu tez poproszę o informacje jak Kacper przechodził po szczepieniu... jakaś gorączka czy może marudził??

AA i Zuzu też chyba była na szczepieniu dziś??

Ja też tu zaglądam i czytam namiętnie posty ale nie zawsze mam czas odpisać ;)

Przetestowałąm te pieluszki dada i jestem zadowolona :laugh: Co prawda na noc ich nie zakładałam ale w dzień są ok :) Tylko wydają mi się mniejsze niż 2 z papmpersa, może dlatego że są troche mniej rościągliwe. Więc będe teraz je kupowac :) no chyba że bedzie promocja w rosmanie na papersy.

A jak postanowienia noworoczne?? Ja nie będe jadła po 19stej i codziennie będe ćwiczyć na steperze. Wierze że się uda!!

I się zastanawiam nad fitnesem albo czmś takim żeby się rozruszać. Ale nie mam z kim chodzić... Chociaż mam generalnie siłownie w domu tzn w budynki gospodarczym ale nie jest ono ogrzewane zimą i jakoś mnie odstrasza. No i tam jest atlas i sztangi, ciężarki itd. Jak się wyprowadzimy to będziemy mieli całe pomieszczenie w domu na siłownie to dokupie jakis sprzęt dla mnie :) To jest pasja mojego R. Ćwiczy od 12 lat conajmniej 4 razy w tygodniu, więc warto przeznaczyć na to jakieś pomieszczenie w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514714 przez ewelka1505
Po szczepieniu dobrze, poki co zadnej goraczki nie ma ani nie marudzi :)
a na te krostki doktorka przepisala mi masc Afloderm i po kilku zastosowaniach ladnie krosty zeszly. Niby w ulatce pisalo ze to nie dla malych dzieci ale pomoglo i nic sie nie dzialo.
Tez sie przymierzam do fitnessu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514772 przez Zuzu19
moj misio tez po szczepieniu. Puki co nie ma goraczki. Mam nadzieje,ze juz tak zostanie. :) plakal troszke ale szybko sie uspokoil jak juz go przytulilam :)
wazy rowno 5kg. Taki byl tluscioszek w brzuchu a teraz mozna powiedziec,ze szczuply jest he he :P no i niestety chyba ma alergie pokarmowa. Dostalam skierowanie nq badania krwi i moczu... Podobno na zebranie tego moczu zaklada sie taki specjalny woreczek. No ciekawe jqk my to zrobimy. :) musze zmienic mleko z bebilon nq bebilon ha. A tego zwyklego bebilonu mam 2opakowania jeszcze, cale, nie ruszone...
A co dada na noc tez je zakladam i nie przeciekaja, ja osobiscie je polecam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514829 przez Sander
ja też próbowałam pobrać mocz... i mi sie nie udało... :( kupiłam woreczki, poszukałam w necie jak pobrać i d**a!!! wszystko było obok... a tak się starałam... no i w końcu nie pobrałam moczu... na szczęście to było tylko dodatkowo. No i się naczytałam że w tych woreczkach to mogą wyjśc fałszywe wyniki bo nie będzie wszystko jałowo itd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514885 przez ewelka1505
Ja osobiscie nie zakladalam Poli tych woreczkow, ale jak bylysmy jeszcze w szpitalu to pielegniarka dwa razy jej zakladala wlasnie wiec troche podpatrzylam jak to robila. Ale nie wiem czy sama dobrze bym to zamontowala :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515033 przez Sander
Jest kupka!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czekałam na nią jak na zbawienie!! Zmieniliśmy mleko i Isia nie robiła kupki przez 2 doby!! Już się nauczyłam że robiła codziennie rano po drugim karmieniu a tu nic nie było. Już chciałam po jakies czopki jechać a tu jest!!! Hehehe kto by pomyślał że tak się będe cieszyła z kupki!!! Już mówiłam że wolałaym aby kupka była po przysłowiowe "pachy" ale była :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515101 przez Zuzu19
ha ha ha Sander ja też wyczekuję kupki :woohoo: przyzwyczaiłam się,że jest ta przysłowiowa po pachy ha ha ha a tu jest jedna taka rzadka :silly: ale jest!!

Nie jestem pewna czy dobrze widziałam/słyszałam w tv , ale w tesco są chyba jakieś promocje na Pampersy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515213 przez ewelka1505
Tez widzialam wlasie reklame 150szt rozmiaru "3" za 84,99. Podobno mają byc rozne rozmiary

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515238 przez Sander
promobaby.pl/kategoria-pieluchy.html

stronka z wszelkimi promocjami :) zawsze aktualna!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515506 przez kaska
Sander 2 doby bez kupki u takiego dziecka???? :huh: i nie krzyczy??? matulkoooo to ja sie czesciej zalatwiam hihi :p

Ewelka ja nie zmieniam w nocy pieluchy bo robi tylko siku :) tzn przebieram go kolo 22 i pozniej okolo 5 jak sie obudzi. wiec nie wiem czy by wytrzymaly ;)

Po szczepieniu obylo sie bez goraczki :) w sumie w razie czego zakupilam paracetamol w czopkach zeby w nocy nie szukac apteki :lol: no i nozki tez nie opuchly!Dzielny moj chlopak :blink:

malo osob cos tu pisze. Urodzily i poszly sobie od nas :( Ciekawe jak tam sobie dziewczyny radza. ODZYWAC SIE!!!:) :) :)

o matko matko z tymi woreczkami to musi byc udreka. Ja to bym zdjela mojemu pieluche i lapala siuski do pojemniczka hehe

no wlasnie.... ile razy on mnie juz obsikal? :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515695 przez Sander
Kaśka Isia ma chyba po mnie te kupki bo ja czasem przez 4 dni nie ide... chyba musze sobie aktivie kupić :blush:

Co do pieluszek to ja na noc używam pampersa , bo też mniej więcej tyle Mała śpi, a w dzień dady. I teraz już przechodze na dade napewno!!

Isia też już pare razy sikała na wszystko wkoło!! ja jej pieluszke zmieniam a tu mokro, wszędzie i wszystko!! Ciuszki do prania i przewijak też :dry: No i dwa razy nam się posikałą w kąpieli...

Po szczepieniu mogą nóżki puchnąć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #515908 przez Zuzu19
Oj a ile razy mnie Maciek osiusiał... Ostatnio zdjęłam mu pampersa i tak się szeroko uśmiechnął,że zachciało mi się ucałować w czółko. Jak ucałowałam no prawie w głos zachichotał i myślałam,że tak się ucieszył na mój widok odsuwam się od niego a tu cały dekolt, bluzka ze stanikiem mokra! Łobuz jaki :silly:

Ale to nic, nocy pewnej przewijałam go łóżku. Najpier nim założyłam czystego pampersa- poszła kupka na prześcieradło. I to najrzadsza jaką mógł zrobić :angry: Czyszczę pupę, nogi ma lekko uniesione, podnoszę wzrok- cały zasiusiany!! Ubranko, buzia, głowa... :dry:
Ok, przebieram, pampers jest, ubranko czyściutkie, i po chwili- ulało mu się... Wszystko dzieję się o 4 rano. Ale rozbudziłam się w sekundę... Do 6 mi się zeszło łącznie z namaczaniem prześcieradła... :dry:

Sander podobno mogą puchnąć nóżki. U Maćka nie spuchły. Ale na opuchliznę mi lekarka poleciła Altaced Junior ew roztwór z sody oczyszczonej. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516008 przez Baasiuniaa
jestem jestem ;) przepraszam za niepisanie, ale ciągle coś:)

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok dla Was !!!
u mnie z malutka bosko, nadal ,spi i je i spi i je, jeszcze nawet nie jest wielce aktywna w dzien wiec bomba hehe, bo mam spokój :) nie karmie juz tez, wiec tylko bebilon 1 maluda pije, i smakuje jej bo jak na wage domowa wchodze z nia to wydaje mi sie ze ma prawie 5 kg ..w przyszlym tyg na szczepienie pojedziemy to sie dowiem dokł.
wczoraj byla pediatra u nas bo mala ma coś katarek, ale osłuchowo wszystko ok.
My Sylwestra mielismy domowego tez pierwszy taki nasz w zyciu hehe wiec smiesznie,,
ale odbijemy sobie za tdzien, bo robie impreze na 30stje moja i bedzie sie działo :)))
od wczoraj jestem na diecie dukana i juz 1 kg mniej:) bo ta dietka jest boska i baardzo efektywna jak dla mnie idealna, bo ja raczej jestm twardziekl jesli o diety chodzi i tak mnie motywuje kazdy kg mniej ze od razu mi sie chce:) no a kiecke na uroidzny juz mam wiec musze jakoś wyglądac:)
poza tym mialam juz impreze babska i tatuś został samz dwójka;) wiec super bo sie swietnie spisal, Klara nawet więcje od niego wypija niz jak ja ją karmię hehe.
odnosnie spania u nas rowno po iesiącu odkladam malude po nakarmieniu do jej lozeczka, śpi mega chetnie, aona generalnei ciagle spi :) jak dam mleko odkładam i śpi dalej :) ufff oby sie nie popsuła :)))
zaczyna tak jakby reagowac na moj głos usmieszkiem, ale delikatnie jeszcze bo wkoncu najmlodsza tutaj jest ehhe:)
no nic uciekam pozdrowionka :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516356 przez kaska
Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tego spania Waszych dzieci :) :blush: Jak mój uśnie na swoje 5 minut to się tylko zastanawiam czy mam iść zjeść czy siku. Tzn to zależy co mi się bardziej chce heheh :P

Sader ja mówiłam,że nie zmieniam, a nie że śpi tyle :P w życiu Kacper by nie przespał całej nocy hehhe Za pół bym dużo dała :) No ale na szczęście zazwyczaj je i zasypia. Chociaż dzisiaj postanowił sobie pogadać o 4... i nawijał z pół h te swoje abuuu aguuuu beee itp. Próbowałam mu wytłumaczyć,że noc,że w nocy się nie gada tylko śpi no i w końcu posłuchał :lol:

Ale chciałam Kacpra to mam. Charakterne to chłopaki, prawda Basia?

A co do puchnięcia nóżek to tak owszem mogą robić się obrzęki bo szczepienie jest właśnie w udo robione. Mi mówiła o sodzie.

Basia pokazuj kieckę! a najlepiej siebie w kiecce :P

Jeszcze nigdy nie byłam na diecie.. jestem mega obżartuchem, a kurczę zawsze chciałam przytyć i nie mogłam. No teraz też wyglądam jak szkapa z obwisłym brzuchem :lol: Ale powiem Wam,że od wczoraj brzuszki robię. Wczoraj 15 a miałam wrażenie,że maraton przebiegłam! :S Może dzisiaj zrobię troszkę więcej.

Sander ja Ci mówię- ciesz się,że masz dziewczynkę. Chłopaki to potrafią sikać w każdą stronę!Zuzu i inne dziewczyny mające chłopców coś pewnie o tym wiedzą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl