BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #521182 przez iza
ewelka wiem ja tez z poczatku tak myslałam zeby Małej tak nie meczyc to wybrac skojarzone ale coz...
zuzu znow przypomina sie ten bol niestety miesiaczkowy :silly: ze tez faceci nie mogliby miec @ :P haha


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521277 przez kaska
co do szczepionek to ja się pytałam znajomej lekarki, no może nie pediatry, ale ma 5 miesięczne dziecko i mówiła,że brała te 5w1. Może się tak zasugerowałam jej opinią, no ale już po szczepionce. Zresztą pediatra też ją doradzała i mówiła,że każda ingerencja może mieć skutki. Lekarzem nie jestem :P więc człowiek chciał jak najlepiej dla swojego Maleństwa i z tego samego powodu co Ewelka ją wzięłam :) My mamy następne 14 lutego :lol:

No u nas trzeba pieluchować. Byliśmy jak Kacper miał miesiąc. Oby na kontroli było wszystko ok!

Iza ja też jestem za tym żeby faceci mieli okres :lol: Myślisz,że byliby do zniesienia? hehhe

Ewelka ja to chyba nie tęsknie bo mi się ciąża kojarzy z leżeniem i zamartwianiem się o Kacpra. Wolę mieć go przy sobie.

Szybko planujecie następne :) I co odczekasz ten czas ile tam trzeba i bierzecie się do dzieła??? :) :lol: :side: Fajnie jak jest rodzeństwo w takim wieku. Tylko jak ja bym miała takiego drugiego Kacpra to bym osiwiała ;) Nie miałabym czasu zjeść ani się umyć. A z tego co pamiętam to Twoja Pola grzecznie śpi. Zapraszam do mnie to może Ci się odwidzi hhehe :P

Iza może nie udało Ci się wstawić zdjęcia bo jest za duże?? Tu musi mieć odpowiednią wielkość. Sander kiedyś pisała o jakimś innym sposobie wstawiania to może jeszcze raz napisze ;)

Sander dziękuje w imieniu Kacperka :kiss: Zresztą wszystkie nasze listopadowe dzieciaczki są cudne!!!

A pytałam o to ile jadła :) jestem ciekawa czy Kacper je mało czy dużo. Chcę porównać :silly:

No i Kacper ma dzisiaj 2 miesiące. Jak ten czas leci :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521375 przez iza
kaska pewnie z facetami byłoby tak samo jak z nami :lol:
sander w wolnej chwili napisz mi jak wstawiłas zdjecie-bede czekac :blink:

Ja tez nie mysle jeszcze o nastepnym dziecku.
Dopiero przeciez od niedawna moge normalnie funkcjonowac-chodzic,cokolwiek robic.
Poza tym wiem ze kolejna ciaza tez bedzie trudna i nie wyobrazam sobie co by było z Julka.
Owszem fajnie by było miec juz dwa szkraby ale jak dla mnie to za wczesnie.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #521454 przez ewelka1505
Kaska moze masz racje :silly: Pola taka grzeczna wiec pewnie dlatego chcialabym takiego drugiego aniolka :silly: Ale zobaczymy jak to bedzie :blink:
Jutro idziemy na to usg bioderek.
A jesli chodzi o miesiaczki to przed ciazą mialam prawie bezbolesne, a teraz jak mialam to wogole nie czulam nawet najmiejszego bolu :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521554 przez Zuzu19
Ja też się zdecydowałam na szczepionki 5w1. Następne szczepienie 13stego lutego :)

Mi bez brzucha jest cuuuuuuuuuuuuuuudownie!!!!
Widzę palce u stóp, mogę się schylić, spać na brzusiu :D Po ciązy mam taki mięciutki haha :silly:
Kręgosłup nie boli- najważniejsze!!

Kolejne dziecko? Nie. Może w przyszłości. Teraz jak widzę babeczki takie co mają zaraz urodzić wzbudzają we mnie strach i wspomnienie porodu. I wydaje mi się to takie okropne, taki wielki bęben ha ha :woohoo:
Dla mnie ciąża była męcząca. Stos proszków, jak najwięcej leżeć, stres,że wyskoczy za wcześnie...
Dziecko- tak, ciąża i poród-nie. :silly:

Ewelka ja też Ci mogę zaproponować dzień z moim M. :)
Dziś mój jedyny sposób na usypianie zawiódł. Spacer. Nawet oka nie zmrużył. A ja tylko zmarzłam. Teraz śpi od 30 min... Ale już się kołdra rusza :P

Już mi się kończą tematy na jakie z nim mogę rozmawiać ha ha bo jak nie śpi po pare godz to coś robić trzeba :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521942 przez Baasiuniaa
Ja też się podpisuje jak Zuzu- brzuszkowi ciążowemu mówie nie hihi, owszem w tej ciązy wyjątkowo ładnie wyglądałam, no ale i tak ..teraz juz mam prawie wagę z przed ciązy (6 tyg po jestem przecież dopeiro i cieszę sie jak głupia, zwłaszcza że muszę sie wbić w tą kieckę w sobotę juz :)

Jutro mamy pierwsze szczepienie(5w1) a na bioderkach bylismy tydz temu, wszystko si ufff:)
Karmię tylko bebilonem juz i kupk 1 na dobe, czasem 1 na 2, jak widzę że maluda się męczy podaje espumisan w kropelkach.
Podajecie witaminę D3? mi pediatra moja kazała tez podawac teraz vit C w seozonie grypowym.

My juz mamy w domu 2 bąbelki i faktycznie coś w tym jest, że każde dziecko inne, bo Kapiś dał mi troszkę popalić, a teraz Klarunia mi to wynagradza hehe, dzisiaj nawet jak niania u Kapisia była to ja do fryzjera poszłąm na 2 godz, bo Klarson kimała sobie grzecnie :)
Kaska- może po Twoim Kapisiu też będziesz mieć później drugie spokojniutkie dzidzi hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522041 przez Zuzu19
Ewelka- super body te czarne :D A z Polcia pulchniutka :silly: :kiss:

A to mój rozrabiaka :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522968 przez Sander
Dziewczyny ja nie planowałam następnego malucha ale bałam się że jestem w ciąży. Test negatywny - rozum podpowiada że to bardzo dobrze a serce żałuje.... achhhh Co do tęsknoty za brzuszkiem to tęsknie za kopnakami i głaskaniem... achhh niby to było 2 miesiące temu a ja już prawie tego nie pamiętam :( Jeszcze rok temu mój instysnk macierzyński nie istnał a teraz już bym chciała mieć drugie dziecko!! Oczywiście nie bardzo moge sobie na to pozwolić :( :(

Pola jaka ślicznota :) No i Maciuś też fajny - świetne te śpiochy ma :)

Nie wiem na co jeszcze miałam odpisać... bo nie wyświetlają się wszystkie posty przy odpowiedzi...

Basiu jak po szczepieniu?? My mamy jutro :huh:

Z moim R. nie moge się dogadać.... :( Jest strasznie opryskliwy i nie miły... on ma pięć minut tak, a pięc odwrotnie... i czuje się samotna z wychowaniem Izy... Tak jak dziś np, chciałam iśc teraz kolacje zjeść ale nie bo on siedzi teraz przy laptopie, a za chwile sam musi się szykować do pracy na nocke. I efekt taki że siedze głodna... i zjem dopiero jak Isia zasnie po 22giej. No i steper też chciałam zrobić i d..a :( On ma czas iść na siłownie, iść do gołębi i tak dziennie minimum 3h mijają... a ja?? Co prawda nie mam żadnego hobby ale tez bym sobie posiedziała... achhh z tymi chłopami... chyba jakiś dół dziś łapie... :( :(

Iza ja zdjęcia wrzucam przez fotosik. Loguje się , dodaje zdjęcia , kody do zdjęć, kody na forum dyskusyjne, pełen rozmiar na forum, i wklejam w post od [IMG] do [IMG] A to Nasza Isia - Misia :kiss: [IMG]http://images33.fotosik.pl/521/96e2e8c11f01ff05med.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523056 przez Baasiuniaa
no to my po szczepieniu, wybralismy 5w1 i od razu rotawirusy, będziemy Klarcie szczepić dokładnie takim schematem jakim był Kapiś
Oczywiście był wrzask niesamowity, ale przy drugim dziecko jest o niebo łatwiej, bo zaraz po przytuliłam malutką, pochodziłam z nia chwilę i byłoo si, a z Kapim to ja sie prawie poryczałam, jak on tak krzyczał :)
Malutka waży 5300 :) więc 2 kilosy przytyła przez 6 tyg hehe

Okres tez juz dostalam, rowne 6 tyg po, już mi sie konczy, za tydz ide do mojej gin, od razu się dowiem o spiralke kiedy mogę zakładać, bo po cc to chyba szybciej juz mozna.

Sander- z facetami to tak jest..ja teraz po sobie widzę, że przy 2 dziecku łatwiej i już nie bręczę D. nie marudze, tylko sama mam frajdę z opeiki nad malutka, rano wuilabim ją ubierać gadać do niej:) a faceci to wiesz, najpierw oni później dziecku, a my (czasami az przesadnie) nie zjesz, nie wykąpiesz się nie zrobisz miliona rzezcy bo dziecko.... no ale tak mamy my kobiety :) ale czasami trzeba wyluzować, teraz taka mądra jestem hehe ale pierwsze 3 mc po Kapisiu jezuuuu non stop się kłocilismy więc to chyba norma :)

a ja dzisiaj dogrywałam szczegóły imprezy urodzinowje, tak się cieszeee już na nią ;)
wkleje zaraz jakies foto Klary tez ;)

milego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523129 przez Sander
R. przyszedł po 15 minutach i powiedział że za 40 minut musi wyjśc a do tego czasu zajmie się Małą. Wiec zdążyłam zjeść i wskoczyc na steper. A teraz Isia chyba usneła to pójde się kąpać :)
Basiu pewnie masz racje ztymi facetami. On też był nie do zniesienia jak się dowiedzieliśmy o ciąży i tak to trwało chyba z miesiąc. Czasem mam wrażenie że on ma 5 lat a nie 28...
Czekam na fotki !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523412 przez ewelka1505
Heh Maciej jaką minke zrobił :) Taki mały ważniaka :laugh:
Sander Iza jest bardzo do Ciebie podobna :)
Wczoraj rozłozylam Poli mate edukacyjna. Są tam maskotki, gryzaczki, lusterko, światełka sie swiecą, muzyczka gra i normalnie jak ją tam wloze to dziecka nie ma heh :silly: smieje sie, gada po swojemu do swiatelek, a ja moge na spokojnie zajac sie domem i sobą :)
A zaraz spadam do gina na "przegląd" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523580 przez kaska
Troszkę się tego nazbierało i nie wiem czy będę pamiętać co chciałam napisać :P

Iza jak zdrówko? Kiedy Julka do Ciebie wraca? a może już jesteście razem. Pewnie nie możesz się nią nacieszyć i dlatego nawet nam zdjęcia nie wkleiłaś. Ej ej my też chcemy chociaż popatrzeć. Nie bądź taka :silly: :lol:

Sander Iza szczuplutka i długaaaa. Pewnie będzie wysoka No i Ewelka ma rację,że podobna do Ciebie, chociaż męża nie widziałam :P Widzę,męskie ręce przy kąpieli więc troszkę pomaga.
Kurczę, powiem Ci,że ja to mam o to samo pretensje. No podobnie... Mój Ł to jest taki dobry,że sam nie je tylko mnie goni pierwszą a on zajmuje się Kacperkiem. No ale sam z nim nie zostanie jak bym chciała gdzieś wyjść. On idzie np na piłkę a ja muszę siedzieć. Oczywiście nie przeszkadza mi to,że gdzieś łazi no ale ja to też bym chciała... Z wózkiem wszędzie nie wejdę. :dry: I nie to,że nie lubię zajmować się Kacperkiem, bo uwielbiam z nim gadać, no ale człowiek potrzebuje chociaż godzinki żeby w spokoju powiedzieć przed głupim komputerem. Ciesz się,że masz takie spokojne dziecko, bo u mnie jak już pisałam z czasem to na prawdę ciężko :ohmy: :dry:
Tak to już jest z tymi facetami. No ale i tak pewnie Iza jest jego oczkiem w głowie,prawda? :)
Mój jak się dowiedział o ciąży to łezkę uronił :blush: no a jak,że będzie chłopak to i nawet więcej. A może odwrotnie, już sama nie pamiętam :P

Ewelka napisz jak po przeglądzie.
Pola śliczna, taka pulchniutka jak mój Kacper hihi :)
Też Kacpra kładę na macie, ale on się szybko nudzi - jak wszystkim :P

Zuzu Ty chyba masz takiego rozrabiakę jak ja. Nic a nic nie da zrobić :silly: Zresztą u Ciebie to widać po minie. Mój jest taki cwany,że jak idziemy w gości to on grzeczny i uśmiechnięty jak aniołek :woohoo: Maciuś też tak ma??

Basia ta Twoja Malutka to wcale nie jest taka malutka. 5300 to sporo szczególnie,że ona tu najmłodsza. Obiecałaś zdjęcie i co??


Aaaa i Sander napisz jak po szczepieniu. Mam nadzieję,że nie będzie dużo krzyku. Kacper był twardziel po pierwszym ukłuciu. Po drugim był krzyk i płacz, ale babka się źle wkuła, bo mu krew leciała.... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523644 przez ewelka1505
Ze mna wszystko ok heh wygoilam sie ladnie :silly: wzielam sobie tabletki anty na wszelki wypadek :blink: bo wiadomo po cesarce musze odczekac z kolejna ciaza :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523658 przez Baasiuniaa
Sander- Dziewczyny mają rację mała faktycznie podobna do Ciebie :)

A wiecie co jeszce mi do głowy przyszło z tym naszym babskim marudzeniem i bręczeniem pt: bo Ty wszędzie wychodzisz a ja nigdzie... NASZA WINA !! :)
nawet mój D kiedyś mi to powiedział: a czy Ty kiedyś powiedziałaś wychodze jutro do koleżanki na 3 godzinki o 18. i koniec i kropka:) skąd ja miałem wiedzieć, że Ty chcesz gdzieś wyjśc, coś zrobić...
czyli Mężczyxcni są z Marsa a Kobiety z zWenus hehe, nam sie wydaję że jak zrobimy minę, albo sie naburmuszymy to oni rozumieją...no właśnie nie rozumieją hehe:)
więc teraz już tak robię, mówie Kochanie jade z dziewczynami na zakupy, idę na kawę...cokolwiek..nawet jak średnio mi się chcę,,, ale facet też musi być z dzieckiem:)
Spróbujcie u nas super to działo:)

no i wklejam fotki, musiałam zgrać z komórki, bo w aparacie coś karta mi fiksuje:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #523661 przez kaska
Ewelka no to super :) a ja głupia się przestraszyłam na wizycie u gin, ze zapomniałam o tabletkach :angry: no ale idę za miesiąc na cytologię więc wtedy poproszę :)


no i też Wam wkleję zdjęcie Kacperka :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl