BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #526545 przez Zuzu19
FILM STRASZNY, OKROPNA PATOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Lasencja 16-17 lat. Wciąga amfetaminę trzymając swoje dziecko na rękach. Bobas ok 6-7 miesięcy.
Gdy naćpana musi iść do pracy zamyka je w szafce/ skrzynce na dworcu centralnym w warszawie i odchodzi!!!!!!!!! Dziecko ( Antek) umiera- udusił się
Ojciec dziecka pali przy nim marihuanę i robi imprezę.
Gdy ta małolatka trafia do więzenia i przychodzi do niej na widzenie ten jej chłoptaś mówi,że chce drugie dziecko i zaczynają uprawiać seks.

Ja jestem obudzona tym filmem. Płakałam na nim bo widziałam w tej dzidzi mojego Maćka.

Ale uświadomił mnie on,że jestem dobrą mamą. Jedyna jego zaleta.

Żałuje,że oglądałam. Nie polecam- chyba,że macie mocne nerwy. :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527479 przez mammy2012
cześć dziewczyny:)
Jestem mamuśką z forum grudniowego:)
Ponieważ wy już troszkę bardziej doświadczone;) pomyślałam, że może któraś z was mi pomoże...
Mój Oskarek od dobrego tygodnia jest wysypany na buzi i główce. Byliśmy już z nim u lekarza i stwierdził, że albo to trądzik noworodkowy albo może uczulenie na czapeczkę która była ewentualnie źle wyprana ... takie albo albo, nic konkretnego. Hmmm mi się wydaje, że to takie potówki lub trądzik noworodkowy. Kąpie go w wodzie z mąką ziemniaczaną ale narazie bez efektownie:( miałyście takie skórne problemy u swoich noworodków?
Jak sobie radziłyście:(?
pozdrawiam was serdecznie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527515 przez Zuzu19
jezeli pierzesz ubranka w proszku dzieciecym to nie sadze zeby to bylo od tego. Chyba.ze ta czapeczka jest z welny... A welna bywa uczulajaca.
Moj Maciek ma tez od czasu do czasu jakies krostki. Obstawiam,ze to tradzik niemowlecy. Sa one na glowie i buzi, pojedyncze i czerwone. Ale ja sie nimi nie zaspecjalnie martwie :P niemowleca skora tak ma. :) myj buzie przegotowana woda zeby nie podraznic i samo zniknie, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527564 przez mammy2012
pewnie nie jest to spowodowane uczuleniem bo miałby ta wysypkę na całym ciele:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527926 przez Zuzu19
Maciej ma dziś też ta buźkę jakąś w plamkach, krostkach. Ale to zejdzie. Wczoraj długo lezał na brzuchu i pocierał głową o pościel i podrażnienie gotowe. ;)Do wieczora ew jutra zniknie wszystko.
Jakby krost przybywało, robiły się zmiany ropne no to wtedy robi się poważnie a tak to takie krostki nie sa jakimś wielkim zagrożeniem ( moim zdaniem) :blink:

Karmisz piersią? Może coś w diecie Twojej mu nie podpasowało.

Jakby to była skaza białkowa lekarz by to zauważył na pewno od razu. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528085 przez kaska
Cześć Dziewczyny :)

Mammy no ja Ci raczej nie pomogę. Ale jeżeli jest to od czapki to powinno zejść po wypraniu. No i pytanie czy jest to mniej więcej tam gdzie jest czapka czy na całej twarzy? Może napisz do dziewczyn które już mają roczne dzieciaczki. One bardziej doświadczone. No i jak możesz to napisz co to, z chęcią się dowiem- tak na wypadek gdyby i u mojego wystąpiło.

Zuzu a takie pojedyncze spore i czerwone to potówki. no one szybko znikają ;)

Co do filmu to też chciałam obejrzeć, ale jakoś chyba mi wybiłaś z głowy :P Tzn pewnie obejrzę jak pojawi się w internecie :) Z kim Ty Macieja zostawiasz,że masz czas na szkołę i na kino?? :ohmy: zazdroszczę :) Ja to nawet czasu nie mam iść do okulisty :angry:

Ja ogólnie ledwo studia ogarniam. Jak sobie przypomnę, że do 5 lutego mam mieć 2 rozdziały magisterki to mi się słabo robi. :dry: Nie mam kiedy tego pisać :pinch: :(

Chociaż Kacper dzisiaj spał aż 2h i mogłam porobić projekty. Ufff sprawił mi tym wielką radość i od razu dzień lepszy :)

Sander ja tam zmieniam zdanie i uważam,że Iza bardziej do Twojego męża podobna:) A tak poza tym to oboje jesteście do siebie podobni :P więc ciężko się zdecydować do kogo Mała bardziej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528090 przez kaska
O i właśnie YummyMummy zaglądaj do nas częściej i pisz co u Was :) Mała przesłodka i chyba spora. Dawaj więcej zdjęć.

Wstawiajcie zdjęcia bo ja mogę je godzinami oglądać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528126 przez Zuzu19
Kaska ja Maciejka oddaje w ręce mojej mamy :woohoo: Powiem Ci więcej po kinie poszłam na zakupy :silly:
Ech jeszcze muszę się wyrwać do kosmetyczki i fryzjera ale to już nie w tym miesiącu :side:
A film mnie do dziś denerwuje jak go sobie przypomnę :angry: nienawidzę takich nieodpowiedzialnych gówniar a ich co raz to więcej... :angry:

Mój śmieszek :kiss: :kiss:
Teraz Ty wstawiaj Kacperka :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528129 przez Zuzu19
A właśnie...
Myjecie dzieciaczkom uszy?? Ja myję od samego wyjścia ze szpitala a wczoraj wyczytałam w książce ,że sie nie powinno... :unsure:

I do Mam Chłopców - ruszacie swoim mężczyznom tą skórką na penisku? Mi pediatra kazała bo inaczej są spore problemy a w tej książce kategorycznie zabronione ... :ohmy:

Oczywiście bardziej się liczę z opinią pediatry ale chcę znać Wasze zdanie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528418 przez ewelka1505
Zuzu ja malej przecieram uszkka zwilzonym wacikiem ale tam w srodeczku nic nie ruszam.
Ja film jednak obejrze bo jestem go ciekawa.
Codo tych krosteczek to moja Pola miala jakis czas temu zsypana cala glowke i twarz, doktor stwierdzila ze najprawdopodobniej to skaza bialkowa. Kazala ograniczyc nabial i przepisala mi masc Afloderm, chyba po 3 dniach ladnie wszystko zeszlo :)
Ja jak sie wybieram czasem na zajecia to moja mama z nią siedzi. Ale mam problem bo Pola zbytnio nie chce jesc z butelki... wypluwa, ma odruch wymiotny tak jak i przy smoczku kiedy jej dawalam. Zanim zacznie jesc strasznie sie denerwuje. Chyba trzeba ją bedzie lyzeczka karmic bo przy butli nie za duzo zjada... eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528434 przez ewelka1505
A tu moja mała wolontariuszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528437 przez ewelka1505
A tu moja mała wolontariuszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528439 przez ewelka1505
A tu moja mała wolontariuszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528442 przez ewelka1505
A tu moja mała wolontariuszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #528693 przez Baasiuniaa
Czeesc Dziewczyny.
no to ja ju od wczoraj 3 z przodu hehe:) ale powiem Wam, że czuję sie juz spełniona, jak zrobiłam sobie bilans co osiągnęłam do 30stki, to jest super i jestem naprawdę bardzo szczęśliwa:)
impreza urodzinow audała sie megaa, o 5 zlądowaliśmy do domu hehe, ale sie wytańczyłam :)

Poza tym malutka nadal grzeczna,śpi je, śpi je- a powiedzcie zaczynacie dawać cos do mleka na noc juz?

Odnośnie uszek- tez wiem, że nie powinno się majstrować w środeku,Kapisiowi nie robiłam i małej też nie. a siusiak- nam też pediatra kazała i D. naciągał Kapiśkowi skórkę, ale właśnie miesiąc temu maly zaczął mówić ze go boli siusiak, wypłynęła ropka, wieć były chłopaki u pediarty i wysłała ich do chirurga dziecięcego, który tak mocno mu naciagnął że az skórka pękła i krewka popłyneła ;/ Kapiś biedny tak go bolało i sie panicznie bał robic siusiu, a on już ponad 6 mc bez pieluszek jest i zaczął siusiać w majtki..masakra, teraz od tygodnia juz znowu robi siusiu na nocnik lub kibelek, wszytsko wróciło do normy. moja druga pediatra powiedziała, że owszem przy kapieli naciagać, ale tak naprawdę do 3-4 lat nie powinno się niczego robić, bo to naturalne sprawy fizjologiczne, i dopiero po tym czasie można oceniać, czy będzie trzeba zabiegowo coś robić. ponoć co 3 mały chłopiec tak ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl