BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #512179 przez ewelka1505
Kaska ja wybieram sie na "przeglad" do ginekologa po nowym roku :silly: ale jestem pewna ze to juz byla miesiaczka u mnie, bo oczyszczalam sie 3 tygodnie, potem 2 tygodnie bylo spokoju, no a potem zaczelo sie krwawienie jak miesiaczka i trwalo jak to zwykle u mnie 5 dni. W sumie bylam zaskoczona ze tak szybko wrocila. Zobaczymy za ile dostane nastepna.
Ja zaplacilam za opakowanie 3 (64 sztuki) 28,99. I wszystkie rozmiary sa w takiej cenie. Opakowanie rozmiaru 2 ma 78 sztuk.
A i w takim razie "WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO" dla twojego chłopa :blink:
Moja Pola tez juz od jakiegos czasu sie usmiecha do nas i zaczela sobie gadac :) uwielbiam to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512185 przez izzybell
Witajcie mamusie, pozdrawiam Was wszystkie i gratuluje.
Szukam rady doswiadczonych kolezanek, jestem z grudnioweczek i musze karmic synka z butli. Mleka mi nie brakuje ale nie wiem w jaki laktator zainwestowac.ten ktory mam okazal sie calkowitym niewypalem (sisi baby care). Przetestowalyscie jakis model godny polecenia?

Udanego sylwestra zycze, masy cierpliwosci i szczescia w nadchodzacym roku.



Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512200 przez kaska
Ewelka no to taniej wychodzi troszke :) chociaz ja ostatnio za 2, 108 sztuk dalam 40zl- taka byla promocja :p

co do krwawienia to tez bylam taka przekonana ze to okres :) 3dni tak jak przed ciaza i bol w ledzwiach przed wiec moze to i okres. no oby! :)

izybel ja mam avent philipsa reczny i u mnie sie sprawdza, a czesto sciagam bo maly musi jesc jak jestem na studiach co 2weekend. :) no i ja bym umarla na zajeciach gdybym nie sciagnela :p
Dziekujemy za zyczenia i rowniez zdrowka i udanego sylwestra z malenstwem. No i oczywiscie powodzenia w karmieniu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512253 przez Zuzu19
ja mam laktator Medela. Zwykly, prosty, reczny, wzglednie nie drogi 70zl w Smyku.

Ewelka to u mnie chyba sa ciut drozsze te dada :p ale moge sie mylic bo ja zawsze je tylko wrzucam do wozka i ide dalej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512601 przez ewelka1505
U mojej Poli tez chyba robi sie ta ciemieniucha. Dzisiaj zauwazylam ze jej sie skorka luszczy na glowce.
Izzybell ja mam takze laktator avent philipsa reczny i z czystym sumieniem moge polecic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512756 przez gorla
Ja też walczę z ciemieniuchą od 2 tyg. i nie mogę se z nią poradzić.
Majka pierwszy raz sie uśmiechnęła jak miała miesiac, wcześniej jak miała 2 tyg. smiała sie przez sen nieświadomie. Słodkie to hehe taki bezzębny uśmieszek

Co do świąt to za dużo nie pamiętam, byłam chora przeziębiona Majka dawała czadu, świeta mi przez palce przeleciały, nawet nie zjadłam za bardzo wigilii :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512797 przez MaLiNaUK
Buziaki Dla Listopadowych Mam :* duzo zdrowia i pomyslnosci w Nowym Roku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #512823 przez kaska
Witam Kobietki w Nowym Roku :lol:

i jak sie udalo swietowanie??? :) Kacpra nawet huk petard nie obudzil- zero reakcji :p

Mam pytanko: czy Wasze dzieciaczki spia w swoich lozeczkach czy z Wami? moj najchetniej spalby z nami, ale staram sie go odkladac. Czasami ja zasypiam pierwsza wtedy wygrywa :p Zawsze sie smieje, ze to on mnie usypia a nie ja jego :D
Ogolnie u nas zasypianie wyglada tak ze zasypia albo na rekach ,bron Boze bez lulania, no chyba ze mocno na mnie krzyczy hehe :p no albo wlasnie leze z nim, glaszcze po policzku i zasypiamy. Takim moim marzeniem jest zeby zasypial u siebie, ale udalo sie tylko 2 razy :/

No i ostatnio ten maly cwaniak upodobal sobie przed snem moje rece! lapie je i probuje wsadzac sobie do buzi. A jak tylko probuje dac mu cyca to na mnie krzyczy. :dry: no ale smoka nie dostanie, uparta jestem , chociaz dwa w domku leza
:laugh:

No a tak poza tym to najchetniej ogladal by telewizor :huh: i jak tylko go zobaczy to smieje sie i gada z nim te swoje abuuu, aguuu. Z tym tez jestem uparta i nie pokazuje :p

No i przedewszystki zdrowka dla Was i Waszych Pociech w tym Nowym Roku :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #513029 przez ewelka1505
U nas swietowanie sie udalo, ja grzecznie sobie sączyłam karmi a potem piccolo B)
Poki co Pola z nami spi w lozku bo szczerze tak mi najwygodniej, ale musze zacząc ją odkladac do lozeczka wkoncu bo potem nie bedzie chciala spac w swoim lozeczku i bedzie problem heh :silly: A i rowniez zycze wszystkim mamusia duzo szczescia, pomyslnosci i zdrowka :)
Jutro wybieramy sie na szczepienie, ciekawe jak to przezyjemy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #513038 przez ewelka1505
A tak wyglądało imprezowanie Poli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #513814 przez ewelka1505
No to my po szczepieniu. Troche płaczu bylo ale jakos to przezylysmy :silly: Niunia wazy juz 5720g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #513996 przez kaska
Ewelka ja też byłam dzisiaj na szczepieniu :) Braliśmy te 5w1 plus żółtaczka. Jeżeli można wiedzieć to które brałaś i ile Cię to wyniosło??

No to Pola sporo waży, a ja myślałam,że Kacper taki pulpet a on tylko 5200 heheh :P

Jak ja mam czas to nikt tu nie zagląda :dry:
Haloo Dziewczyny gdzie jesteście? Co u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514065 przez ewelka1505
My tez zdecydowalismy sie na te 5w1, placilam 110zl. Doktorka mowila ze Pola jest spora jak na ten miesiac bo to 90 czy 97 centyl wiec jej waga jest z "górnej półki" B)
Ja codziennie zagladam tu ale nie zawsze cos pisze :p Spokojnie moge posiedziec na necie przy Poli bo albo spi albo spokojnie sobie lezy, rzadko marudzi wiec jest luzik :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514099 przez kaska
hmmm no to ja 130 za te 5w1... plus 55 za tą żółtaczkę. Pewnie co miasto to inna cena. :dry:

No ja z tym siedzeniem nie mam tak dobrze :P Kacper jak już pisałam robi sobie drzemki po 15 min czyli nic nie zdarzę w tym czasie zrobić... Jak ja bym chciała żeby on chociaż tak raz 3h przesypiał w ciągu dnia :side: :lol: No ale chociaż w nocy ładnie śpi. Tzn budzi się często na cyca, bo to mały żarłok, ale nie marudzi tylko je i znowu śpi :)
Aaaa przepraszam zdarzało mu się dłuższe spanie. Raz nawet udało nam się obejrzeć film :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514105 przez kaska
No i byłam dzisiaj w biedronce, patrzyłam na cenę tych DADA i faktycznie są za 28,99. No i udało mi się nawet zobaczyć zawartość bo ktoś mądry rozwalił paczkę.No ale dzięki takim ludziom mogłam zobaczyć jakie są :lol: Całkiem fajne i wydają się miękkie.

Może wypróbuję :)

A jak one spisują się w nocy? Chłonne są??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl