BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 2 miesiąc temu #608646 przez Zuzu19
Sluchajcie dziewczyny, ja wgl nie wierzę tabletkom :D bralam te same, regularnie 3 lata aż do marca 2012 a przeciec od lutego bylam w ciąży . A też nie przypominam sobie żebym miala jakąs sensacje żolątkową ew brala antybiotyki. Ale pewnie, na ulotce 99% ochrony przed ciążą :D kochany cilest :) :) :)

na kupy - sok ze śliwek :) Hipp np robi :) bez cukru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608661 przez kaska
Zuzu a wypróbowałaś? No męczy mi się ten Kacper. Już widzę jak podaje mu sok łyżeczką :huh: No ale jak skuteczny to kupuje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608698 przez Zuzu19
Kaska ja osobiście nie używałam, ale corka mojej koleżanki pije wlasnie sok ze śliwek jak ma zaparcie. Ja mam odwrotny problem i pampers z niespodzianką nawet 4 razy dziennie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608722 przez Baasiuniaa
Kska- ja malutkiej jak miała zatwardzenie to albo espumisna kropelki albo bobotic- to sa leki na wzdecia u nas pomagalo super, no i masaż brzuszka !! albo termoforek ciepły tez na bzruszek, no albo podaj jabłuszka- to zawsze pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608728 przez ewelka1505
U mnie niunia nie robi kupki 2 dzien, wczesniej byla raz dziennie. Nie wiem czy to przez tą marchewke co jej podalam czy moze przez cos co sie najadlam przez swieta :unsure: zobaczymy, choziaz juz kiedys miala taka 3 dniowa przerwe i potem wszystko wrocilo po staremu. Podobno dzieci karmione piersia moga nie robic kupki nawet przez 7 dni, dopiero potem nalezy sie martwic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #608792 przez gorla
kaska u nas jabłuszko pomaga, jak podam marchewke z jabłkiem za godzinke pelna pielucha ;)

Dziewczyny ile wasze szkraby jednorazowo zjedzą słoiczka??? Majka gdzieś ok. 5 czubatych łyżeczek od herbaty

ewelka tak myślałam, ze to żart z tą ciążą, ale różnie bywa :lol: :lol: :lol:

editt twoje potrawy wielkanocne pysznie kolorowo wyglądają :lol:

basiunia Majka w świeta też pierwszy raz siedziałą sama bez podparcia :lol: takie szkraby ledwo co na świat przyszły a już siedzą :silly:

zuzu ja też nie wierza tabletką, jak to mówi mój ginekolog 100 % zabezpieczenia to BRAK SEKSU, inne sa zawodne, nawet z podwiązanymi jajnikami rodzą, bo zdarza się, ze sie zrosną, ze spiralami , z tabletkami też różnie

sander u mnie podobna sytuacja z teściową, już z 4 lata z nia nie gadam, teraz od roku jestem na dzień dobry, wcześniej nawet tego nie było. Zrobiła mi sporo przykrości o mało nie rozwaliła małżeństwa naszego, wredna baba nie znoszę jeje, powiem ci że mi ulżyło jak już nei musiałam z nią gadać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608828 przez kaska
Kacprowi jabłko właśnie nie pomaga... Najadłam się pewnie świństwa na święta. Chociaż już przed świętami mi coś stękał. Espumisan też nie pomaga. Jak miał kolki to stosowaliśmy i wydaje mi się,że też nic nie działało bo krzyczał nadal. No jedyny jego plus,że mu smakuje :lol:

Ewelka mi lekarka mówiła,że i 15 mogą nie robić jak nic się nie dzieje. No ale on mi się marudny zrobił. już stęka 2gi dzień i nic... Na dodatek to mu się ulewa jak nie może się załatwić.
Może jakiś deserek mu zaszkodził. :dry: odstawiłam je na jakiś czas, ale też nic nie dało

Gorla tak to już jest z teściowymi. :blink: chociaż ja na swoją nie mogę narzekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608832 przez gorla
kaska racja odstaw te deserki i zobacz co będzie.. a mojej teściowej to wyjątkowo nie trawię :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608857 przez kaska
matko matko jako Ona duża!! :kiss: Mój Kacperek to maciupeńki heheh

No właśnie dziewczyny, jaki rozmiar noszą Wasze pociechy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608909 przez Zuzu19
Ooooo matko jaka duża dziewczyna! Maciek to połowa jej!! Duża panna , duża. Ile waży??

Kaska my nosimy 68. :blink: A Wy? Próbowałaś z tym soczkiem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608917 przez kaska
Zuzu jeszcze nie próbowałam bo muszę czekać na 17 żeby iść do sklepu bez Kacpra. Z nim mi się nie chce. No ale ma biedak zatwardzenie bo teraz zrobił, no ale nie muszę chyba opisywać :blink: :huh:
Dałam mu zmiksowane jabłko. Bo ze słoiczka to się troszkę obawiam. Odstawiłam na razie.

Kacper nosi tak między 62 a 68. Tak na oko patrzę bo różnie z tymi rozmiarami. Bluzki już mu kupuje na 68 bo ciężej się wsadza hehe. No ale on malutki jak tak patrze na Wasze dzieciaczki. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #608941 przez ewelka1505
Moja już rozmiar 74 nosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #609041 przez gorla
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hehe wiedziałam że tak powiecie, Oliwia jak zobaczyła zdjecie to tez tak zareagowała.Majka siedzzi na poduszce inaczej topi sie w foteliku :) my nosimy rozmiar 68. Waży 6800 g

zuzu Oliwia miała zatwardzenia często, nic też nie pomagało, miałam wiecej dopajać herbatką, żadne espumisany nie pomagały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #609283 przez Baasiuniaa
Dziewczyny wiecie co fotki chyba troszke oszukują, bo te dzieciaczki na jakies takie wieksze wyglądaja hehe;)
moja Klarcia na fotkach przy Kacperku nie wygląda na kruszyne a przeciez 2.5 roku młodsza:)

Gorla Majunia w tym foteliku jak półroczniak już :))i fryzurka pierwsza klasa:)
Teraz dopeiro w galerie weszłam od kilku dni
Editt boskie te Twoje dziewuszki:))i to jedzonko pyszotka wyglądało
Sandra nam tu promienieje hehe:)
Polcia- jest szefowa grupy listopadowych dzieciaczków hihi, boskie ma te wałeczki:)))

a co do tesciów...hmmm moi sa generlanie spoko, mega imprezowi, raczej kasiaści i zupełnie inne podejście do zycia, ludzi, pieniędzy wartości niż u mnie w domu są..więc dlatego truudno mi sie czasem gada. poza tym mieszkamy dom w dom (dlatego doczekać się nie mogę wyprowadzki do naszego domku!!!)
przed ślubme bylo bomba z nimi, winko wieczorami co 2 dzien, wyjazdy na narty itd itd i wszystkie kumpele mi mowily zovbaczysz co bedie po slubie i jak sie dzieci pojawią..i faktycznie sie zaczeli wtarabaniać..niby nie wprost..ale takie wiecie ja nie daje kapiemu słodkiego- to oni zawsze kuzwa z czekoladą przyjdą;/ nie przeklinamy w domu wcale to oni dupa kurde kuzwa na poradku dziennym, malutki chodzi spać o 20 to jak do nich msi pojsc spać to do 23 nie ma opcji zeby go polozyli, poza tym średnio są odpowiedzialni tacy w ogole nie rodzicielscy...niby chca byc na luzie ale np mi nadal (w czerwcu beda 4 lata po slubie) nie powiedzili ze moge na Ty mowic...Dawid od 4 lat do moich rodzicow na Ty mowi,a nie ze mama tata jazdy jakies glupie, a oni mi nadal nie powiedzili jak mam mowic i mnie brzuch do teraz boli jak mam cos do nich mowic..;/ achh musialam sie wygadac bo mnie tak wkurzyli w swieta ze szok...tez byli na sniadaniu wilekanocnym u mojej siostry i nagle kacperek i jasiek(siostry syenk jak moj kapi niecale 3) nagle znikneli i moj tesc tez..i chlopcy przybiegaja cagle caly od kredy (tej od tablicy do malowania) i ze maluja po sscianie hihi, nikt im nie uwierzyl oni za 10 min znowu przybiegaja ze maluja po scianie moja siostra wstala idzie do pokoju jasia i co?? ( a dodam ze są po remoncie- malowaniu 2 tygodnie!!!) cala sciana u jasia zagryzmolona kredą!!! a moj tesc stoi smieje sie na maxa i mowi ze gimela chlopaki co??? noiż kuuuu jasnaaa wyobrazcie sobie moja siostre i mnie!!! jezuuuuu oni sa tacy nieodpowiedzialni ze masakraaaaaa szkoda gadac serio... a wczoraj o 23 zrobili sobie impreze na balkonie pt ona tanczy dla mnie wrazski spiewy na maxa przez godzine....fuuckkkkk dobra nie gadam juz,, sorki ale musialam sie komuś wygadac a Wy wiem ze nie znacie ich i nie powtozrycie dalej, ale momnetami nie daje rady juz ...;/;/;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #609320 przez ewelka1505
Hah szefowa- fajnie brzmi :silly: no tak sie rozwalila w tej wannie i jeszcze sobie palcem gmerala w pępku :laugh: ale ta wanienka powoli za ciasna dla niej jak tak lezy. Jak bedzie juz siedziec to spoko, nawet chyba przerzuce ją wtedy juz do normalnej wanny :)

A co do tesciow... Ja mam tylko tesciowa, spoko babka :) sama wychowala 3 chlopakow. Tescia nigdy nie poznalam bo on zostawil rodzine x lat temu i udaje ze go nie ma :dry: chyba lepiej ze nie poznalam takiego czlowieka... Ale za to z moja matka mam cyrki... czasem mysle ze jej odbija na starosc... No moze nie taka starosc- 46 lat - ale coraz czesciej zachowuje sie jak nastolatka. Mam wrazenie ze ja jestem bardziej odpowiedzialna od niej :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl