BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 1 miesiąc temu #847988 przez kaska
Witam sie ;)

Oj Magdalen no faktycznie tu pusto :( malo nas zostalo a te co zostaly tez slabo sie udzielaja. Szkoda. Chcialabym zeby bylo chociaz tak jak chodzilysmy w ciazy.
Czemu w bucikach cuezko sie jej chodzi? W domu ladnie smiga? Kiedy zaczela chodzic?

Ewelka zazdroszcze wyjazdu! Super fotki ! :))) no Pola mala podrozniczke hehe. Dlugo byliscie? Ja to sie chyba nigdy nie doczekam wyjazdu.
A powiedz jak tam na studiach? Ciezko?

Halooo halooo co u reszty?

Aa widzialam kilka nawet fajnych par butow w ccc. Patrzylam dla chlopcow ale dla dziewczynek to zawsze fajniejsze :p no i jest duzo wiecej niz na str. Ceny tez przyzwoite :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848317 przez Magdalen
Ona zaczeła chodzic tak juz bez pomocy dwa tygodnie przed roczkiem ... chodzic uczyla sie w bucikach i bez .. w domu smiga jak perszing ;) w domu problemow nie ma.. a w zimie nie puszczałam jej samej zeby chodzila po dworze bo sie non toper wywracala grubo ubrana zawsze ciezko bylo...... ale teraz juz jej wychodzi to coraz lepiej.... ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848514 przez trufla
My jesteśmy u dziadków :) Poprostu brak czasu na pisanie. A my jeszcze zaliczyliśmy szpital zakaźny :( mamy powikłania po antybiotyku przesto Ala ma AZS i jest na bebilonie pepti. Naszczęście jest już lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848566 przez ewelka1505
Hej :)
No ja w ccc tez widzialam fajne buciki, kupilam jej tam adidaski no ale jeszcze musze kupic chociaz ze 2 pary butow na wiosne ;)

Kaska no wyjazd udany :) pojechalismy na 5 dni
A na studiach poki co jest dobrze, ogarniam wszystko :p a i dodatkowo zapisalam sie jeszcze na technika bhp, moze sie to kiedys przyda :p tak wiec w miesiącu zostaje mi tylko jeden weekend wolny :p

Zdrowka dla Ali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #849778 przez Magdalen
Zdrowiej nam Alicjo ;D
moge sie Mamuski pochwalic ;D
Bedzie druga coreczka Ninka ;D
Wazy juz prawie pol kilo jeszcze 4 mieisace i bd z Nami ;D
Moja Amelka to dzien w dzien po kilkanascie razy przytula swoja siostrzyczke i caluje , glaszcze ;D
Pozdrawiam ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850453 przez ewelka1505
Magdalen gratuluje drugiej córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850473 przez trufla
Magdalen wielkie gratulacje :) że będzie druga córka.
U nas jest już lepiej :) Ala jest niestety coraz gorsza :angry: wszystko chce w swoje
łapki i jest krzyk. Pogoda się popsuła że nawet śnieg dziś padał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850987 przez kaska
Magdalen gratuluje dziewczynki :kiss: kurczę ja to zawsze marzyłam o parce, ale jak na razie mi się dzieci odechciało :silly: zresztą warunków na następne też nie ma

Trufla Wy to się macie. Zdrówka :kiss:

Ewelka szalona jesteś z tymi szkołami :P

Ewelka a powiedz mi jak z długością wkładki w tym ccc. Bo nigdzie nie jest napisane... jak kupowałaś ?? tak na oko? :blink: ile Pola ma cm a jaki rozmiar kupiłaś?

Wasze dzieciaczki już chodzą w adidaskach?

Magdalen to co Amelka taka mała mądrala i rozumie, że dzidziuś w brzuszku jest? :S :side:

Dajecie jeszcze dzieciom mleko? jak często? wprawdzie Kacper nigdy nie pił bo nie lubi ale kaszki 2 razy dziennie je. Rano i wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851001 przez trufla
My jeszcze w zimowych chodzimy ale mamy już dwie pary butów na wiosnę.
My mamy z ccc buty i rozmiar 21 a poprzednie 21 były za małe.
Ja czasami Ali mam dość :ohmy: a co mówić o kolejnym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851052 przez Magdalen
Oj Ta moja Amela to jest za madra ;D przedrzeznia sie , wykloca o swoje. !! Szantazuje, fochy strezla ;d a ze dzidzia jest w brzuszku to widocznie rozumie mowi "dzidzi" i caluje sobie ;d brzuch mam juz spory wiec tylko jak sobi przypomni i zobaczy to jest chwila dla niej z siostrzyczka ;)
Moja mala pije jeszcze BEBIKO 3 chyba juz ;d ale tylko na noc .
A co do bucikow to narazie mooja w trampkach pocina jak cieplej na wieczor jeszcze zimowe zakladam jak wychodze gdzies.a Adidaski mam zamaiar niedlugo kupic.;d
Oczywiscie dziekuje za gratulacje ;D
trufla. ;d Dam ci swoja na jeden dzien chcocoaz stwierdzisz ze masz dziecko aniolka ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851067 przez kaska
Magdalen to ja sie zamienie tak na jeden dzien :) plisss

trampki powiadasz? To jaka Wy macie pogode? U nas zimnooo brrr no ale sniegu nie bylo tak jak u Trufli chyba tak?

Eee Trufla nie pocieszasz z ta rozmiarowka w ccc. Trampki Kacper dostanie od moje siostry. Uwielbiam takie buty. No a jakies polbuty czy adidasy to wlasnie sie przymierzam do kupna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851126 przez Magdalen
He he ;D Kaska nie ma sprawy ;)
Ale znajdz sobie odrazu miejsce gdzies w psychiatryku po wizycie mojej zdolnej coreczki ;) Ona nie raz jest tak kochana ,ze do rany przyloz a jak cos w nia wstapi to bez kija nie podchodz ;D diabel wcielony ;D dom roznosi ;) psychika siada przy niej ;D
A no trampeczki ;D noo u mnie to cieplo ;D wiosna ;D sloneczko , ciepelko ;D nie raz chlodniej ale wtedy sie nie wynurzamy z domu ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851140 przez kaska
To zapraszam. Zaraz wysle adres na priv hehe :D jak dajesz rade i to w ciazy to ja ja tez ogarne. No zobaczymy czy przepija Kacpra. Moze chociaz dlugo spi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851254 przez Magdalen
Heh ;D zaplakałabym sie chyba bez niej ;D
A spi hm ... Kladzie sie kolo 21 a wstaje po 7, przed 8 czasem . w dzien spi raz czasem dwa razy po godzince przewaznie ;D
;D jak mi se uda pozniej to wrzuce Wam jej zdj ;D mojej modeleczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #851294 przez kaska
A wiesz ze my mamy galerie listopadowych dzieciaczkow? Nie podam Ci linka bo pisze z kom ale moze ktoras z dziewczyn to zrobi i tam wrzucisz zdjecie ;)no teraz jakos nikt nie wrzuca zdjec ale moze przydaloby sie odnowic ta nasza galerie ;)

Eee to ja mam o tyle lepiej ze Kacper kladzie sie po 19 wstaje po 5 i raz dziennie mi spi. Godzinke a jak go wymecze dlugo na spacerku to poltorej :D aaaa dodam ze nie przesypia nocy. Budzi sie 2 razy...
:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl