BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 2 miesiąc temu #828697 przez ewelka1505
No ta siostra 7 lat mlodzsza to dopiero gimnazjum kończy :blink: no i w sumie brat tez bo to bliżniaki :silly:
Niestety wiem ze w Polsce to nie ma warunkow na tyle dzieci, no chyba ze jest sie boogatym :silly: My tez mamy kredyt ale nie jakis wielki tak wiec splacimy go mysle w ciagu 5 lat. A w sumie kto wie, moze kiedys za granice sie przeprowadzimy... Czas pokaze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828698 przez ewelka1505
A Wy Kaska chcecie miec jeszcze jedno dziecko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828972 przez trufla
My już zdrowi :) Antybiotyk Ali na szczęście pomógł :)
My też mamy kredyt wzięty na 30 lat. Ala od marca idzie do żłobka narazie na 2dni w tygodniu.
A od kwietnia już normalnie a ja do pracy. Mam tylko nadzieję że mocno niebędzie chorować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829022 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Trufla super ze juz zdrowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829951 przez gorla
kaska no to jak ja miałas z praca na początku ciąży, poszłam na bezpłatny urlop, bo tak zle sie czułam i oczywiście juz nie wróciłam do pracy .. nie przedłużyła mi umowy, w sumie mąż jakos sam daje rade nas utrzymać, wręcz woli żebym w domu była, ale ja nie mam zamiaru, jak tylko Majka do przedszkola pójdzie na drugi rok to ja czegoś szukam.

Zdaje se sprawe że będzie cięzko, ale jakoś to będzie, dzieciaki bedą musiały ze mną wyjezdzac do pracy a wtedy poczekają u prababci Oliwia sama już niedługo do szkoly bedzie chodzic.. eee aż mnie cierki przechodza na samą mysl dojezdzania z nimi :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: teraz woze 15 km Oliwie do szkoły codziennie, nieraz mnie o bokiem wychodzi

ewelka jak chcesz miec drugie baby to nic nie stoi na przeszkodzie, na pewno dasz radę, sprzety juz ubranka doświadczenie :woohoo: im dłużej sie czeka tym potem trudniej sie zdecydować :blink: gdyby nie choroba mojego brata pewnie dalej bym myslala czy chce czy nie chce , a tak .. jest Majorka z nami :lol:

trufla super że choroba odpusciła, my tak w zeszłą zimę sie męczylismy , tfu tfu w tym roku mniej choróbstw jakoś było

A Maja poszła na drzemkę o 17 i spi juz na noc :side: wstanie o 4 sie bawic :side: :side: oby nie... kurna ... a Marecki tak chrapie że sie skupić nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesuuuuu

ciężarna witaj :woohoo: im nas więcej tym weselej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #830269 przez ciezarnaporaz2
Witam :D
Ewelka Twoja corcia tez jest taka zywa ??:D
Amela moja to tak daje popalic , ze juz ciezko wytrzymac... :D
Tym bardziej ze jestem teraz bardziej nerwowa bo jestem w ciazy :D
a co do roznicy wieku to dlatego chcialam juz nmiec drugie malenstwo zeby nie bylo duzej roznicy wieku... :D
Pozdrawiam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831037 przez gorla
ciężarna a na kiedy masz termin porodu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831639 przez ewelka1505
Heh Gorla no musze sie zastanowic czy jeszcze nie poczekac :p jedynie wlasnie przeraza mnie to zostawanie samej z dwojką bąblów :p

Trufla dobrze ze juz Ala zdrowiutka :)

Ciezarna no Pola jest zywa ale w sumie nie moge narzekac bo az tak bardzo nie daje popalic :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831653 przez ciezarnaporaz2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832786 przez gorla
ciężarna sam środek lata :) fajnie, bedziesz mogła wyjść szybko z maluszkiem na dwór

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832924 przez kaska
Hejka

Gorla ja juz teraz szukam czegos ale musi mi sie oplacac zeby zatrudnic opiekunke. Jedna robota juz mi przeleciala kolo nosa... Wrrr :/
co do finansow to niby tez sobie jakos radzimy. W sumie gdyby nie kredyty to mozna by bylo normalnie zyc ale zeby cos odlozyc teraz to mowy nie ma.

Buty niedlugo trzeba kupowac. Poradzie cos. Jakies adidaski lub cos podobnego. Ktos cos widzial fajnego? :)

Wlasnie trufla jakie buty w koncu na zime kupiliscie? Teraz takie wyprzedaze ze gdybym wiedziala jaka Kacper bedzie mial noge to bym wziela.

No Ewelka jak macie warunki na druga dzidzie to do dziela. Pola grzeczna to dasz rade :)

Ciezarna fajny termin.cieplutko. Na kocyku mozna posiedziec. A wiesz juz co bedzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834239 przez ewelka1505
Ciężarna no fajny termin, tak na lato :)

No za butami trzeba bedzie sie zaczac rozglądac. Sama tez n ie wiem jakie Polci kupic na wiosne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834276 przez kaska
widziałyście jakie fajne będą rzeczy dla dzieciaczków w lidlu? muszę się wybrać :lol: :laugh:

a poradźcie mi coś w kwestii butów. To muszą być takie mega profilowane buty jak np z firmy Bartek czy tak elephanten deichamna? Tzn pewnie wybiorę się jeszcze do deichmanna, tam też kupowaliśmy na zimę. No ale w h&m wypatrzyłam takie śliczne trampki :side: :woohoo: i chyba je kupię jako takie na zmianę jak już cieplej będzie.
pomocy!! :kiss:

a na lato mamy sandałki. Dostaliśmy w tamtym roku no i mam nadzieję, że będą dobre. Teraz są gdzieś z cm za duże.

ps matko ile firm tu naklepałam, nie chciałam reklamować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834307 przez ciezarnaporaz2
no tez mi sie wydaje że fajny termin.:D
Niestety Fasolka nie chche tego ujawnic ale raczej dziewczynka bo tak to by juz cos bylo widac... a chcialabym wlasnie synka ?:(
Pozdrawiam Mamuśki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834368 przez trufla
My kupiliśmy na zimę takie półbuty ocieplane w ccc lasocki i jesteśmyzadowoleni.
A buty na wiosnę Ali kupię w Deichmann bo są fajne i w przystępnej cenie. Ale raczej kupię adidaski bo jak nawet będzie latem chłodnej to
mogę Ali jeszcze je założyć :)
Kaska żaczej Kacper wyrośnie z tych sandałków bo jednak nuszka w buciku idzie do przodu i musi mieć troszę luzu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl