BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 3 miesiąc temu #818824 przez trufla
Ja wiem czy Ala dużo mówi :) Mówi już Ala imienia nuczyła się jako pierwsze słowo, baba, mama, tata, ja ,to,co, dobrze, tak, nie, halo i oczwyści mów też po swojemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819156 przez Sander
Cześć dziewczyny!!
W końcu się odzywam... u mnie jak zawsze zamieszanie!....

Trufla to Twoja córcia duuużo mówi, moja nie jest taka zdolna z prawdziwych słów to mówi tam, mama, tata, baba, i coś w rodzaju "dziadziś". Ona bardziej dzwięki wydaje i pokazuje. Ale można się jakoś dogadać :-)
Co do odparzeń to nie mówione że to pieluchomajtki. Isia miała raz porządne odparzenie, ni z tego ni z owego... bepanten nie pomagał, potem triderm też nie... no i okazało się że miała bakterie w moczu i to przyczyna... musiała dostać wtedy antybiotyk.
No i mała Ci bardzo duużo śpi!!

U Nas podobnie ze spaniem jak u Kasi, Isia wstaje tak między 6 a 7. Potem trzeba ją położyć koło 10-10,30 i śpi 1-1,5 czasem 2. Kolejna drzemka koło 15stej ale to jak już na 0,5h. I koło 18stej się kąpemy, tak aby koło 19 stej była w łóżku, czasem troche pograndzi i maks koło 20 stej śpi, no a nie raz od razu :)

W Naszym życiu przełom... Isia zaczęła "chodzić do żłobka". tzn ten tydzień chodziła na 2h, przyszły zaczynamy od 4 i będziemy powoli zwiększać. Nie było tak tragicznie... Co prawda płakała ale nie tak potwornie, Pani która ma ją pod opieką jest bardzo fajna. Isia dziś nawet co prawda jeszcze z płaczem porannym ale sama wyciągneła do niej rączki :-) Ciężko mi z tym ale jestem tak jakby obok tego, wiem że musze i koniec... żadne gadanie i linczowanie mnie nie zmieni tego że potrzebujemy kasy i muszę zacząć zarabiać.

ad powyższe byłam na rozmowie o prace... trzymajcie kciuki żeby się udało!! Może dzięki temu w końcu będe miała prace!!!

Buziaki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819311 przez trufla
Sander unas odparzenie było od pieluchomajtek bo jak zmieniliśmy pieluchy to odparzenie zniknęło :)
Ala też potrafi pokazać palcem to co chce dostać :)
Co do żłobka to my Alę oddajemy na wiosnę ale tak na 2 razy w tygodniu na około 8 godzin. Bo ja i tak zostaję w domu ponieważ niema kto się Alą zająć. Moi rodzice jeszcze pracują a teściowie są na emeryturze ale mieszkają daleko :( Jak Ala niebędzie chorować w co wątpię to pójdę do pracy.
A w razie potrzeby wtedy do Ali przyjedzie babcia. To tylko narazie takie plany a jak będzie to zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820001 przez kaska
Hejka :)

Sander jak Wam idzie w żłobku?
jak z pracą?

Zuzu gdzie się podziewasz?
Yummy?
Basia?
Gorla?

Trufla aż taka różnica między pieluchami a tymi majtkami? kurczę zastanawiam się nad nimi, żeby zacząć powoli Kacpra odpieluchować na dzień...pewnie są wygodniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820441 przez ewelka1505
Hej :)
Polcia gada po swojemu, w kolko gada tata a mama nie chce :( no i mowi baba, coś, gdzieś, tam i tak śmiesznie "lioli lioli lioli lioli" :)

Sander trzymam kciuki zeby sie udalo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820702 przez gorla
Majka tez za dużo nie mówi, za to po swojemu nawija dużo.

ewelka u nas ze słowem "mama' podobnie :angry: nie mówi tylko czasem jak płacze, jak pytam gdzie mama to nie pokaże tylko sie smieje :side: a wszystko inne pokazuje. \

Dzis rano uczyłam ją mówić Maja to mówi"AJA" :blink: poza tym tam, mniam , tata , baba dzidzia, co to, czasem hau do psa, ale ogólnie wszystkie zwierzaki dalej robią "muuuuu" nawet kura :silly: to przez ta żywność genetycznie modyfikowaną chyba :side:

Na całe szczęscie ładnie sama sie bawi, sama se zajęcia szuka, od pół godziny jezdzi z wózkiem , wkłada klocki i lalę i wyciąga , dlatego se piszę, dużo bawi sie z Oliwią ,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821288 przez ewelka1505
Gorla wlasnie Pola wczesniej czasem mowila mama a teraz wogole nie chce :p tylko w kolko tata :p no i balaganiara z niej straszna sie zrobila... wszystko rozrzuca... zabawki, ubrania, gazetki po calym domu fruwają :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821325 przez trufla
Kaska bo te pieluchomajtki bardzo mocno przylegają do ciała :( I skóra ma kontakt z moczem i kupką. Dlatego Ali od nich zrobiło się odparzenie.
Musisz je poprostu wypróbować na Kacperku może wam będą pasować.
A nas choroby nigdy nie opuszczą :( mąż na l4 ma zapalenie zatok . Ala ma też kater i kaszel :( Biedna nie może w nocy oddychać :(
Mam tylko nadzieję że nic innego uniej się niewinie. Naszczęście ja jeszcze jestem zdrowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821344 przez kaska
Hehe Gorla padlam z ta zywnoscia genetycznie modyfikowana :D
no widzisz Maja mowi na krowe muu za to Kacper buuu :) to dopiero musi byc zywnosc... :p
no i skrzeczy jak malpka, ryczy jak lew...
Ze zwierzat to jeszcze na owce be mowi na koze me ges gęgę i na kure ko
z innych jego "slow " to mama tata baba mi (jak cos chce dostac)papa (czasami) ela( lubi ta piosenke ze sloniczki eli) jaja i jak chce jesc albo pic to clamka :D takze idzie sie z nim dogadac.

Trufla zdrowka dla Ali! :kiss: Obys jeszcze Ty nie zachorowala

Ewelka a Ty sama czy maz jeszcze jest¿
Powiem Ci ze Kacper tez balagani odkad zaczal chodzic. Staram sie uczyc go sprzatnac ale ze srednim skutkiem raczej mi idzie:p klocki sprzatnie ale misia juz nie.

A bija sobie Wasze dzieci same brawo? No ja zawsze lubilam jak dzieci to tak pociesznie robia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821896 przez ewelka1505
Trufla zdrowka dla rodzinki :kiss:

Kaska maz jeszcze w domciu, wyjezdza w sobote wieczorem. No a Polcia bije sobie brawo :) wogole ostatnio taka tancerka sie zrobila ze hej :silly: a jak tylko uslyszy "my slowianie" to juz tak kreci bioderkami ze normalnie padam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822669 przez trufla
Nasza też lubi my słowianie jak tylko to usłyszy odrazu klaszcze i tańczy :) Ale lubi też słuchać piosenek arki noego :) U nas może cały czas lecieć eska tv i Alka tak przez cały dzień może tańczyć :) Z mężem już naszczęście lepiej i z Alą też :) No i Alka jest posiadaczką 17 zębów :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822888 przez kaska
17 zębów!!?? :ohmy: Łałłl :lol: my mamy 7 i chyba czwórka w drodze, albo już jest. Nie chce pokazać :dry:
no i super, że zdrowi :)

a ta piosenka chyba coś w sobie ma, bo i Kacper ją lubi :laugh: ja się śmieję, że wie co dobre bo tam w sumie same cycki :blink: a tak na poważnie to najbardziej lubi ten moment jak się kręcą :side: :woohoo:

jeszcze lubi te piosenki z mini mini. Znacie?



no jest ich sporo :woohoo:

Trufla no i my też często słuchamy eski tv. :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822941 przez trufla
Chyba wczoraj przechwaliłam że jest lepiej :( wizyta u lekarza z Alą nieunikniona :( Z nosa zielona wydzielina z krwią leci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824077 przez kaska
Trufla jak Ala? Mam nadzieje ze sie poprawilo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824213 przez gorla
trufla u nas raz też tak było z katarem, masakra, strasznie sie przedlużał do 3 tygodni, sluzówka przesuszona podrazniona i pasemka krwi były wlasnie i zielony katar, dostała antybiotyk i przeszło

Maja tez tańcuje najlepiej lubi piosenke z Rańcza jak sie film zaczyna i Truskawkowe ciastko ( Oliwia ogląda) a My słowianie tez lubi.
I brawo se bije :lol: jak uda jej sie samej zjeść łyżeczką :lol: i jak zrobi na nocnik też. Wola nawet "sisi" i " aa" alejak już zrobi w pieluchę hhe dobre i to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl