BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 3 miesiąc temu #313050 przez milibryl
Edytuję naszą listę

Lusieńka - 26 stycznia przyszedł na świat wyczekiwany Filipek
Olencja - 30 stycznia przyszła na świat wyczekiwana coreczka Maja
Dolores181 - 3 lutego przyszła na świat wyczekiwana córeczka Amelka
Duszyczka - 10 lutego przyszedł na świat wyczekiwany Synek
Ann-sunshine - 12 lutego przyszła na świat wyczekiwana córeczka Martusia
Anuskka - 14 lutego przyszła na świat wyczekiwana córeczka Milenka

Korni - czeka na dzidzię - termin 1 luty
Natalia88 - czeka na Synka - termin 2 luty
Agaszymek - czeka na Majeczkę - termin 6 luty
Karolla - czeka na dzidzię - termin 7 luty
Tami - czeka na dzidzię - termin 9 luty
Xxpoziomkaxx - czeka na córeczkę - termin 11 luty
Hopeforlife - 16 lutego przyszedł na świat wyczekiwany synek Aleksander
MM24 - 15 lutego przyszedł na świat wyczekiwany synek Igorek

Sisi82 - czeka na Córeczkę - termin 14 luty
Paulinacel - czeka na Synka - termin 14 luty
Aniawilk - czeka na dzidzię - termin 14 luty
Iza - czeka na dzidzie - termin 15 luty
Angelaw - 17 lutego przyszedł na świat wyczekiwany synek Nicolas
Alutka1011 - czeka na dzidzie - termin 19 luty
Jp_84 - czeka na dzidzię - termin 20 luty
Hiszpanka - czeka na dzidzie - termin 24 luty
karo5a1982 - czeka na Coreczke - termin 24 luty
Chuda30 - czeka na dzidzie - termin 27 luty
Sylwia89 - czeka na dzidzie - termin 27 luty
Pauula - czeka na dzidzię - termin 28 luty
Milibryl - czeka na dzidzie - termin 29 luty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313145 przez Angelaw
Dziekuje wszystkim za gratulacje...
Dziekuje za uaktualnienie listy...
I dziekuje za zyczenia sily i morza mleka bo łatwo nie jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313170 przez milibryl
Angelaw napisał:

Dziekuje wszystkim za gratulacje...
Dziekuje za uaktualnienie listy...
I dziekuje za zyczenia sily i morza mleka bo łatwo nie jest :)


na pewno mleko przypłynie :)
aż Ci zazdroszczę że już po i że już możesz tulić swoje maleństwo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313229 przez anuskka
MM serdeczne gratulacje. :kiss: Buziaki dla Igorka-niech sie dobrze chowa.

Angela uda sie z karmieniem. tylko potrzeba cierpliwosci i przystawiac nicolasa tak czesto jak tego sie domaga. wiem ,ze latwo sie mowi-ale dasz rade .

A teraz pytanie-czy was tez dopada taka burza hormonow?
miewam okropne doly ,dzis beczalam jak glupia,juz nie mowiac o rozstawianiu wszystkich po katach. A potem smiech do lez... :angry: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #313240 przez sylka
Angela z karmieniem się uda. Też miałam problemy bo mój synek był wcześniakiem i nie umiał ssać. Wszystko się udało i do dziś podjada trochę piersi :)
Mi pomogły nakładki z aventu które stopniowo zdejmowałam i rozmasowanie i odciągnie deko mleka przed podaniem piersi tak by nie była nabrzmiała (ciężej taką dziecku złapać i zassać). Póki synek nie nauczył się ssać nie podawałam butelki by nie przyzwyczał się do kształtu smoczka. Jak już wyrobił ssanie wstawiłam butelkę podawałam w niej herbatkę koperkowa czy dokarmiałam ściągniętym mleczkiem w razie potrzeby. Dziecko karmione piersią, które dobrze ją ssie, gdy dostanie co jakiś czas butelkę nie odstawi piersi. Butelka to dodatek.

Gratulację dla kolejnych mamuś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #313462 przez ann-sunshine
Hope i Angela gratulujemy Wam synków

Angela, spokojnie też miałam problemy z karmieniem, pij dużo i uzbrój się w cierpliwość (wiem, że łatwo się mówi), na pewno z każdym dniem będzie lepiej.

My niestety zaczęliśmy używać smoczka po karmieniu, bo mała nie zasypia inaczej jak przyssana do mojej piersi, co kończyło się tym, że cały czas wisiała mi na cycu.

Dziewczynki, czy mocno rzadka kupa u tygodniowego dziecka to norma?

Anuskka niestety u mnie też burza hormonów, gorzej niż w ciąży, mąż już powoli ma mnie dosyć i traci cierpliwość, niestety.

I dziękujemy serdecznie za miłe słowa pod adresem Martusi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313511 przez sylka
Ann dziecko na piersi robi rzadkie kupki o ile nie są wodniste i sam sluz to jest ok. Martusia na razie przyswaja mleczko i żołądek się przyzwyczaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313572 przez milibryl
mamuśki trzymam za was kciuki, na pewno dacie radę sobie z wszystkimi problemami, niestety nie mogę wam inaczej pomóc jak tylko wspierać duchowo :) Przynajmniej potem będziecie obyte w różnych sprawach i będziecie nam doradzały jeszcze niewyklutym :laugh:

strasznie mnie dziś obsypało w nocy na buzi (takie krosty i syfki wokół ust, nosa i na brodzie) a przez całą ciąże nie miałam ani jednego......czy to oznaka czegoś??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #313618 przez xxpoziomkaxx
Dziewczyny ja tez was wspieram i trzymam kciuki w opiece nad waszymi malymi istotami
Dzis mialam wizyte kontrolna, mam 3 cm rozwarcia i jestem wniebowzieta ze juz cos sie zaczyna dziac. Mam skurcze co jakis czas, zobaczymy co z tego bedzie. Jesli nie urodze, to w srode jestem juz umowiona na 7 rano na wywolanie, mam nadziejej ze mimo wszystko wszystko zacznie sie samo. Trzymajcie kciuki dziewczyny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313690 przez milibryl
xxpoziomkaxx napisał:

Dziewczyny ja tez was wspieram i trzymam kciuki w opiece nad waszymi malymi istotami
Dzis mialam wizyte kontrolna, mam 3 cm rozwarcia i jestem wniebowzieta ze juz cos sie zaczyna dziac. Mam skurcze co jakis czas, zobaczymy co z tego bedzie. Jesli nie urodze, to w srode jestem juz umowiona na 7 rano na wywolanie, mam nadziejej ze mimo wszystko wszystko zacznie sie samo. Trzymajcie kciuki dziewczyny :laugh:


łał 3cm to już coś się zaczęło dziać !!!! poziomka w takim razie zaciskam z całych sił by się samo zaczęło a jeśli nie to i tak jestem z Tobą w środę myślami :) Miłego i szybkiego porodu Ci życzę, daj znak jak po - czekamy!!!!! BUZIAKI!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313963 przez anuskka
Poziomka cos mi sie wydaje ,ze jedna noga jestes juz na porodowce :lol:

A jesli chodzi o zzo, to znacznie lagodzi bole-ale do konca ich nie likwiduje. tak wiec wiesz kiedy nadchodzi skurcz-a w przypadku,gdybys go nie czula jestes podpieta do ktg. w czasie parcia lepiej sie wspolpracuje z polozna-bo nie czujac bolu latwiej jest spiac sie i pomoc maluchowi wyjsc na swiat. nie mialam tez zadnego bolu glowy ,wstalam po paru godzinach od porodu. z mojego punktu widzenia-to na prawde duze ulatwienie i gdybym miala jeszcze raz przez to przejsc to zrobilabym tak samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313967 przez anuskka
ann-sunshine napisał:

My niestety zaczęliśmy używać smoczka po karmieniu, bo mała nie zasypia inaczej jak przyssana do mojej piersi, co kończyło się tym, że cały czas wisiała mi na cycu.

Dziewczynki, czy mocno rzadka kupa u tygodniowego dziecka to norma?
i


my tez zaczynamy proby przekonamia naszego dziecka do smoczka-z tych samych powodow.

a kupki mamy zolte,rzadkie i po trzy na karmienie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313974 przez hiszpanka
Bylam dzis u poloznej... pomacala mi brzuch i mowi - 4 kg jak nic! No nie chce byc w Twojej skorze przy porodzie... bedzie bolalo! Jaka jestem szczesliwa, ze ostatni raz widzialam ta malpe... jak mozna byc takim wrednym dla kobiety w ciazy? Ona powinna mnei wspierac, a nie non stop dolowac. Oczywiscie dowalila mi takze a propos wagi, ze kolejny kg przybralam w ciagu ostatniego miesiaca... uffffffffffffffffffffff mam nadzieje, ze w szpitalu nei trafie na jej dyzur! Czekam na skorcze, a tu nic... wzielam sie zatem za pieczenie bulek :)

calusy dla dzieciaczkow i tych na zewnatrz i tych wewnatrz jeszcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313981 przez anuskka
No rzeczywiscie przyjemna babka.Ale one chyba pracuja tylko wj ednym miejscu.Przynajmniej moja. I nie przejmuj sie waga -ja przytylam kilo przez dziesiec dni miedzy wizytami.Dola mam teraz bo zadne portki nie sa na mnie dobre.

zapomnialam napisac,ze odpadl nam wcoraj pepek-jutro idziemy do pediatry-(po wielu perypetiach udalo mi sie w koncu zalatwic karte do lekarza)zobaczymy czy dobrze sie goi bo niby wyglada ladnie, ale co jakis czas pojawia sie troszke wydzieliny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313986 przez hiszpanka
anuskka napisał:

No rzeczywiscie przyjemna babka.Ale one chyba pracuja tylko wj ednym miejscu.Przynajmniej moja. I nie przejmuj sie waga -ja przytylam kilo przez dziesiec dni miedzy wizytami.Dola mam teraz bo zadne portki nie sa na mnie dobre.

zapomnialam napisac,ze odpadl nam wcoraj pepek-jutro idziemy do pediatry-(po wielu perypetiach udalo mi sie w koncu zalatwic karte do lekarza)zobaczymy czy dobrze sie goi bo niby wyglada ladnie, ale co jakis czas pojawia sie troszke wydzieliny.


Aniu, ta moja polozna ma dyzury w szpitalu, w ktorym bede rodzic w czwartki.. wiec trzymamy kciuki aby David nei zechcial wyjsc w czwartek :) Napiszlam do Ciebie wiadomosc ;)

Wow .. szybko odpadl kikucik od pepka... czytalam, ze wprowadzasz smoczkoterapie :) my poki co nei kupilismy smoczka - wolelibysmy sie bez niego obejsc, ale zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl