BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 2 miesiąc temu #312499 przez hiszpanka
cudownei dziewczyny, ze juz jestescie po wszystkim i macie swoje córeczki w ramionach :) Ja nadal czekam na mojego malego mezczyzne... i caly czas zastanawiam sie jak bedzie wygladal, jakie oczy bedzie mial, kolor wlosow etc... ekscytujace :) a jednoczesnie zmeczona juz troche tym moim olbrzynmim brzuchem jestem ... kregoslup mnei boli jak diabli, ale za to kupilam sobie farbe do wlosow i zaraz ide sie przyciemniac bo od slonca wlosy mi sie robia prawie biale... trzymajcie sie i milego karnawalowego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312557 przez anuskka
ann-sunshine napisał:
Anuskka Milenka też jest przesłodka, he he moja blondyneczka a Twoja czarnulka.

to tak dla urozmaicenia forum .Hi,hi-choc Izula(nasza duza coreczka) tez urodzila sie z ciemnymi wlosami,a po pewnym czasie stala sie ciemna blondynka.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hiszpanka doczekasz sie....Wiesz ja tez pare dni wczesniej farbowalam wlosy i robilam z nimi porzadek-moze to tez jakis instynkt-jak porzadki i wzmozony apetyt :unsure:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312644 przez lusieńka
Hej dziewczyny śliczne te bobsaki wasze,dziewuszki że hej... :) :) :) .Jesli chodzi o znaki zoodiaku to mój Filipek jest wodnikiem i cieszę się z tego gdyby urodził się jeszcze 6 dniu wcześniej to zachaczył by o koziorożca, a koze w domu mam jedną( mój M.) i to mi wystarczy. Uparte to jak osioł.Z jednym sobie poradzę ale z dwoma to chyba juz troszkę za dużo.
Filip rośnie w oczach, coraz chętniej rozgląda sie po mieszkaniu i uwielbia zasypiać na mojej piersi lub brzuchu.Regularnie wieczorami wyje i cały czAS zastanawiam się czy to sa te kolki i po czym.
Spacerki już pierwsze za nami,wózek się spawdza, wielkie pompowane koła dały rade nawet tym śniegom na chodnikach. W przyszłym tygodniu spróbujemy pierwszy raz przyejechać się autobusem do dziadków.Dopiero teraz zaczyman pomalutku wszystko ogarniać.M.po 2 tygodniach opieki w środe wrócił do pracy i zostaliśmy z Filipem sami w domu. Troszkę się tego bałam ale nie było żle. Rodzinka nas czesto nawiedza wiec jest ruch w interesie.W poniedziałek ide na kontrole do mojego ginekologa zobaczymy co mi powie.Pozdrawiam serdecznie wszystkie rozpakowane i nieropakowane Mamuśki.

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312652 przez sylka
anuskka napisał:

Sylka pozdrowienia dla Kubusia od Milenki ,ktora tez przyszla na swiat 14.02-tyle ze rok pozniej.

Dziękujemy i również przesyłamy pozdrowienia dla Milenki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312692 przez xxpoziomkaxx
Sliczne te wasze maluszki, lza mi sie w oku kreci jak na nie patrze. Ja tez jestem strasznie ciekawa jak bedzie wygladal nasz skarbek. Codziennie sobie ja wyobrazam :)
lusienka super ze Twoj synek rosnie jak na drozdzach. Co do kolek to probowalas moze sab simplex albo moze cos w Twojej diecie nie pasuje malemu.
Hiszpanka my tez musimy sie rozpakowywac bo zostejmy daleko w tyle :laugh:
Z zapartym tchem czytam opisy waszych porodow, to naprawde troche mi pomaga, taki obraz sytuacji, czuje sie bardziej doinformowana :)
Anuskka moglabys mi opisac jak wygladal Twoj porod po podaniu zzo, jak z bolami, skurczami, jak sie czulas po porodzie tj.czy moglas normalnie chodzic itp. Z gory dzieki za info

Pozdrowienia dla mam, maluchow i tych nas jeszcze oczekujacych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312841 przez hopeforlife
16.02.2012 godz.14:50 55cm, 3450g. Aleksander wita wszystkie forumowe ciocie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312919 przez Angelaw
17.02.2012 o 18.13 przyszedl na swiat Nicolas...
Waga 3570 dl.52 cm
Jak tylko sie ogarne napisze, bo na razie maly ma ciezko nauczyc sie jesc z cycka...
Modle sie zeby bylo lepiej...

Gratuluje wszystkim dziewczynom ktorym nie gratulowalam jeszcze

Co do wod to tutaj to polozna decyduje kiedy jechac ale ja i tak sie uparlam na zzo wiec o 11.00 jedhalismy do szpitala...
Wody nie odeszly calkiem jeszcze w drodze do szpitala bylo ich sporo...
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312921 przez anuskka
Hope gratuluje i witamy Aleksandra. :kiss: wyglada na to,ze dzieciaczki nie mogly sie zdecydowac ktore ma sie urodzic wczesniej-ale juz sie zmotywowaly :woohoo: i ida jedno po drugim. Buziaki dla kazdego z nich.

Angela super :kiss: witajcie oboje -gratulacje.


My sobie wlasnie odpoczywamy w parku po spacerku. Jest takie cieplutko,ze zal wracac do domku-a i Milence spi sie tak,ze nie mam serca pozbawiac jej tej przyjemnosci.

Poziomka o zzo napisze jak wroce do domku,bo nie wiem czy system zaraz mnie nie wyloguje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312931 przez xxpoziomkaxx
Angela i Hope Super, tak sie ciesze, naprawde gratulacje dziewczyny. Witamy Nicolasa i Alexandra na swiecie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312943 przez olencja
I ja dolaczam sie do gratulacji. A tak nie moglyscie sie doczekac... :) Teraz to tylko duzo sil i rzeki mleka. Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312960 przez MM24
Gratuluje mamusiom:) Igorek przyszedł na świat 15 lutego o 14.47 3360 kg 54 cm:) Wielka nagroda dla wynalazcy znieczulenia zzo! Co i jak opisze w wolnej chwili. Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #312970 przez sylwia89
Gratulacje dl wszystkich nowych mam:) no to już Was coraz więcej... a my nadal czekamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312988 przez hiszpanka
hopeforlife napisał:

16.02.2012 godz.14:50 55cm, 3450g. Aleksander wita wszystkie forumowe ciocie :)



ciocie witaja Aleksandra :) piekne imie :) Gratulacje :)))) dla dzielnej mamy i synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312991 przez hiszpanka
Angelaw napisał:

17.02.2012 o 18.13 przyszedl na swiat Nicolas...
Waga 3570 dl.52 cm
Jak tylko sie ogarne napisze, bo na razie maly ma ciezko nauczyc sie jesc z cycka...
Modle sie zeby bylo lepiej...

Gratuluje wszystkim dziewczynom ktorym nie gratulowalam jeszcze

Co do wod to tutaj to polozna decyduje kiedy jechac ale ja i tak sie uparlam na zzo wiec o 11.00 jedhalismy do szpitala...
Wody nie odeszly calkiem jeszcze w drodze do szpitala bylo ich sporo...
Buziaki


Nicolas wielki sie urodzil :)) jak przystalo na faceta :) gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313047 przez milibryl
kurcze nie było mnie przez weekend a tu tyle się wydarzyło :lol:

Mileńka i Martusia śliczne dziouchy - jak z obrazka, kochane i słodkie. Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamuśkom. A i czekam na zdjęcia Aleksandra, Nicolasa i Igorka - pochwalcie się dziewczyny tymi przystojniakami :laugh:

już nas nie dużo zostało, która następna??????
ja wczoraj miałam skurcze ale nieregularne, z niecierpliwością czekałam czy mi odejdzie czop czy wody czy też się skurcze nasilą, miałam takie bóle pleców jakby mnie ktoś prądem raził - no ale niestety przeszło - więc fałszywy alarm, jeszcze muszę poczekać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl