BezpiecznaCiaza112023

Co robimy w wolnym czasie?

14 lata 3 tygodni temu #10983 przez mysia-sia
A ja mam pytanie czy wszystkie przyszłe mamy w wolnym czasie to tylko czytają lub oglądają seriale? :woohoo:

Ja ostatnio na przykład znalazłam sobie nową "zabawkę" :laugh: uczę się szydełkować :) rewelacyjnie odpręża :) a jakie zadowolenie przynosi kiedy się coś ładnego stworzy :)

A co Wy robicie aby umilić sobie czas? (oczywiście oprócz siedzenia na forum :P :P :silly: ) :woohoo:
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10988 przez Katarzynka
Ja najwięcej śpie ale może niedługo się zmieni :)
Wiosna już to i do ogrodu można wyjść posiedzieć już moje kwiaty wschodzą to codzienie patrze ile podrosły :D
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #10991 przez angela660
Hej dziewczyny:)

No ja niestety niewiele mogę tzn. powinnam przywiązać się do łóżka i gdyby nie to pewnie w wolnym czasie hasała bym na spacerki, wychodziła z przyjaciółkami i szalała po sklepach, a tak... hm... 3/4 dnia ostatnio spędzam na forum;p nie no 3/4 przesadziłam, ale bardzo dużo.
Po za tym czytam jakieś rożne porady, artykuły itp. dotyczące produktów dla dzieci, o rozwoju o porodzie i wszystko z tym związane;p

Też troszkę szyję, z tym ze nie szydełkuje a wyszywam obraz haftem krzyżykowym choć ostatnio mi się troszkę znudziło i odłożyłam to w kąt. A co najgorsze oglądam non stop tv, już mam praktycznie stały repertuar co o której itp. tragedia;/
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #10998 przez sloneczko
ja staram sie wychodzic na swieze powietrze, albo jak tylko moge spac, ogladac tv, czytac i takie tam, szydelkowanie to nic dla mnie ;)

a forum to pierwsza rzecz jaka robie gdy oczy otwieram ;) juz tuz przed sniadankiem ;)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11005 przez angela660
forum staje się nałogiem;p ja też jak tylko wstaje sprawdzam co nowego;p
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11015 przez sylwus136
no ja wczasie wolnym robie rózne rzeczy a ze nie lubie siedziecciagle w jednym miejscu to zawsze cos wymyslam :)powinnam odpoczywac bo do porodu zostało mi 13 dni ale co tam :D
ogolnie to eyciagam meza na zakupy :D a jak on jest w pracy to przewaznie rysuję portrety lub postaci z bajek ( dla synka jak się urodzi-bedzie miał powieszone nad łóżeczkiem )a tak to jeszcze telewizja,internet,wyjscie na działeczkę :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11017 przez angela660
rysowanie! to jest myśl, nie jestem jakoś super uzdolniona, ale/.... ostatnio rysowałam chyba w szkole;/
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11023 przez basik_twins
Ja to tak myśle, że zamieniłam palenie na forumowanie :) zawsze jest włączone i tylko odświeżam w trakcie robienia czegoś a generalnie w domku bo lordoza, blizniaki krzyż boli, wymioty itd ale oglądam filmy i ostatnio przeszukuje youtube wpisuje np celine dione i szukam starych kawalków itp...
masakra jakie rzeczy sie przypominaja
A tak to chodze do parku sarenki z reki marchewkami karmic i jeszcze osiołki koziołki i baranki :)
Mam go praktycznie po drugiej stronie ulicy.
Fajne takie zwierzatka a wystarczy je pokarmic 10min i juz człowiek weselszy no i z domu wyszedł
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11036 przez Madzia89862
no mi troche wolnego czasu brakuje ostatnio ale jak juz to gotuje lub piekę ciasta:)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11042 przez ilona
tv częściej oglądałam przed ciąża,a teraz tylko sporadycznie.

Moje całe życie to internet a raczej forum :)
nadrabiam zaległości w kuchni. Wymyślam jakieś dziwne rzeczy :)
no i czytam bardzo dużo
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11046 przez Madzia89862
ja czasem cos poczytam ale i tak jak mam chwile wole cos upichcic nowego:)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11078 przez Agnieszka
sylwus136 napisał:

no ja wczasie wolnym robie rózne rzeczy a ze nie lubie siedziecciagle w jednym miejscu to zawsze cos wymyslam :)powinnam odpoczywac bo do porodu zostało mi 13 dni ale co tam :D
ogolnie to eyciagam meza na zakupy :D a jak on jest w pracy to przewaznie rysuję portrety lub postaci z bajek ( dla synka jak się urodzi-bedzie miał powieszone nad łóżeczkiem )a tak to jeszcze telewizja,internet,wyjscie na działeczkę :)



moja Ala ma tak samo powieszone moje rysunki nad łóżeczkiem:) wszyscy się nimi zachwycają, tak że to jest jak najbardziej udany pomysł;)



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11081 przez andziaa35
rysunki to super pomysl :) ja od dwoch dni maluje u malego w pokoju na scianach glownie postacie z Kubusia puchatka :) taaakie duze na pol sciany jak skoncze to pokaze wam zdjecie z efektem koncowym. Mam nadzieje ze bedzie super.
Przy moim malym nie mam zbytnio duzo czasu a jak juz go znajde to rozwiazuje krzyzowki i sudoku ( wkrecilo mnie na maksa). Pewnie niedlugo bede mogla porobic cos w ogrodku- mam nadzieje ze niedlugo bo jak narazie caly czas pada :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11161 przez sylwus136
no ja moje obrazki mam jeszcze nie oprawione w ramki bo ich jeszcze nie kupiłam ale jak mały sieurodzi to wszystko dopnie siena ostatni guzik :D
a takierysowanie jest super zajeciem :Dodstresowuje to raz,fajnie wygląda to dwa a po trzecie mały bedzie miał pamiate czym zajmowała sie jego mama w czsie ciąży :D

a to pare moich rysunków :
Załączniki:
Temat został zablokowany.
14 lata 3 tygodni temu #11245 przez andziaa35
Sliczne :) dobrze ze przypomnialas o Bambi tez dodam do swoich rysunkow :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl