BezpiecznaCiaza112023

między nami kobietami - co nas drażni...

13 lata 10 miesiąc temu #19311 przez Manga
Natmur11, okazuje się, że ciężko tak doradzać komuś... Ale jeszcze raz spróbuję ;)
Przyszła mi do głowy jeszcze jedna rzecz - skoro rozmowy nie skutkują, to może po prostu konkretnie ustalcie pewne rzeczy, podzielcie się obowiązkami.
Np. kąpać może mąż. Jak to zrobi, wtedy niech sobie idzie, gdzie tam musi, ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19317 przez Madzia89862
Natmur wspolczuje ci:(
Alaq moj ma nie wiele mniej od Twojego lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19318 przez alaq
Normalnie widzę dziewczyny, że nie tylko ja mam tak ciężko z chłopem...
Kurde niech oni się wreszcie ogarną, dlaczego to my zawsze musimy cierpieć.
Mój mąż jest komputerowcem i te telefony też mnie dobijają czasem, a on zawsze musi odebrać nawet jak jesteśmy w trakcie posiłku. Już nie wspomnę o 5 telefonach dziennie do tatusia albo mamusi, które musi wykonać. Normalnie uzależniony od telefonu!
Ale fakt faktem trzeba rozmawiać, bo inaczej zwariujemy!
A mąż zabiera czasem ze sobą Krzysia do teściów, z tymże teściowa to pracuje non stop jest szefową kelnerów, także nie może się zająć wnukiem, a teść się chwilę pobawi i zawsze ma tam jakieś swoje sprawy.
Z kolei moi rodzice odpadają zupełnie, mama opiekuję się moją 90-letnią babcią, która nie ma siły chodzić i leży calymi dniami i też się jej nudzi, a tato pracuje normalnie ma swoją firmę także oni nie mogą mnie odciązyć.

Ale piękną mamy dzisiaj pogodę - przynajmniej tu w Polsce centralnej także dzisiaj się nie zamartwiam tylko korzystam z pogody:)
pozdrawiam gorąco mamusie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19320 przez Madzia89862
teraz sie zastanawiam czy wszystko jest wporzadku w moim zwiazku:?klocimy sie czasem i to naprawde o bzdury ale sie godzimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19335 przez becia*1980
moj to ciagle siedzi przed kompem lub z komorka w rece i romy sobie w niej zmienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19336 przez jedynaczka
Madzia to ja mam podobnie jak i Ty... my też sie ciągle kłucimy... o byle co. i tak codziennie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19338 przez Madzia89862
no ale my to rzedko wsumie sie klocimy ale jak juz to mamy tzw "ciche dni"ale potem wraca wszytsko do normy.poporostu duma nie pozwala nam odezwac sie;);pale narzekac nie moge ze to jest w dzien w dzien raz na naprawde wiekszy czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19364 przez mysia-sia
takkk.... telefon męża to zmora każdej żony... a mój ma dwa! i czasami potrafi o 11 w nocy dzwonić albo o 7 rano w niedzielę:/ i żadne tam próby nieodbierania podczas posiłków nie skutkują, bo to przecież taki ważny telefon, że musi odebrać:/

poza tym drażni mnie jeszcze jak robię coś do jedzonka, to już się nauczył, że dobrze czasem pochwalić, że smaczne, ale praktycznie zawsze wstaje po sól... nigdy nie jest wystarczająco posolone... ja nie wiem jak można tyle tej białej śmierci wcinać:P

i jeszcze jedna rzecz... mandaty za prędkość... z kasą jest krucho, a ja co chwila słyszę, że jakiś mandat, że jakiś fotoradar pstryknął zdjęcie i oczywiście zawsze jak jest zdjecie, to na żonę... żeby punktów nie łapać:P

ale generalnie są to takie małe epizody, które gdzieś mnie tam kolą, ale żyć się z czymś takim da:) w końcu mnie nie leje:P no i kocham go, więc takie małe niedociągnięcia wybaczyć mogę:) (zobaczymy jak będzie po porodzie:P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19416 przez sara125
Alaq i natmur1 doskonale to znam i poskutkowala wyprowadzka do mamy i grozba ze wiecej nas nie szobaczy...zmienil sie o 180 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19424 przez Scholastyka21
a mnie wkurza cały mój mąż bo to strasznie przewrażliwiony facet, a nasz maluch przeciez zaczyna chodzić i co chwila jest "uważaj, no patrz na niego" itd i w ogóle choleryk z niego straszny, Ale cóż jesteśmy ze soba już 8lat i bardzo się kochamy an dobre i złe :) Ja też na pewno nie jestem idealna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19443 przez Mirella
Scholastyka, ja też mam co chwila, uważaj na nią, jakby sam nie mógl....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19451 przez sara125
dokladnie... najlep[iej tak... u nas tewz ze ja mam uwazac bo on zajety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19476 przez Scholastyka21
ehh dziewczyny mówię wam, ci faceci od czasów prehistorycznych nie wiele się zmienili, za to my ewoluowałyśmy i nadal to robimy jak szalone :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051633 przez Zuzannna
Ja mam ze swoim ostatnio totalną zmorę! Wymyśliliśmy sobie ocieplanie podłogi , tylko on oczywiście uparł się,że zrobi to sam. Wybrał już materiały, zamówił. Ja cały czas namawiam go na fachowca on uparł się,że nie ma mowy,że sobie poradzi,że nie będzie komuś płacił za coś co sam umie zrobić (nie jest fachowcem tej dziedziny od razu podkreślam).Znając życie wszystko rozłoży i tak będzie leżało pół roku jak większość tym podobnych prac ale żaden argument do niego nie przemawia. Nie wiem czy go nie postawię przed faktem dokonanym, bo to straszny uparciuch,a i tak mi później przyzna rację :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl