BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 2 miesiąc temu #4455 przez Moniq
spacery teraz to prawdziwa katorga, po krótkim spacerze jestem tak zmachana jak po siłowni :lol: nasza ulica jest prawie nie odśnieżona, więc trzeba przebijać się przez zaspy!! masakra, część chodników jest odśnieżona ale tylko na szerokość człowieka czyli wózkiem ani rusz :angry: dziś postałam sobie pod klatką, bo znowu dopadało śniegu. ale tą odwilżą przeraziłaś mnie, nie mam kaloszków :( byle do wiosny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4456 przez _aga86_
Ja tak troszeczke Wam zazdroszcze:) Obecnie przebywam w UK gdzie nie ma ani grama sniegu:/ Chociaz rozumiem, ze mozecie miec dosyc, bo jak bylam w styczniu w Pl to tez mi sie znudzil. No ale niestety takie zycie- albo czegos za duzo, albo za malo:/ Trzymajcie sie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4461 przez Mirella
Moniq napisała:

ale tą odwilżą przeraziłaś mnie, nie mam kaloszków :( byle do wiosny


No kiedyś musi ten śnieg stopnieć, ale miło nie będzie.... Byle to było tak że raz stopnieje i koniec, a nie znowu napada. Byle do wiosny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4470 przez Agnieszka
a z tym śniegiem to tak jest że jak już spadnie to wszyscy narzekamy, a jak zima bez śniegu to też marudzą wszyscy że nie ma i jakie to święta beż śniegu :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4472 przez Mirella
A u nas śnieg stopniał na trzy dni, właśnie na Święta...



Agnieszka, widzę że też nie śpisz? Ja jeszcze z godzinkę podyżuruję, może nawet dwie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4475 przez andziaa35
U mnie wczoraj popoludniu zaczal padac snieg :) ale wieczorem juz snieg z deszczem i po sniegu :( a szkoda bo sanki kupione a nie ma gdzie jezdzic...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4479 przez Moniq
śnieg ogólnie jest fajny, choć utrudnia życie. fakt, że święta bez śniegu są nijakie :) ale już dawno po świętach, więc może już odpuścić :)
ale Wy dziewczyny macie zdrowie, jak patrzę o której jeszcze piszecie :lol: ja już wtedy przeważnie dawno śpię :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4486 przez andziaa35
ciekawa jestem co tysia porabia ze juz nie zaglada :) pewnie nadrabia zaleglosci w domu


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4489 przez kasiora
dziewczyny a u mnie cala noc znowu padal snieg! :angry: dzis to naprawde ja nigdzie nie wychodze, teraz to mam ok 1,5 metra sniegu... poczekam do jutra az uporaja sie z odsniezaniem...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4494 przez _aga86_
ok dzieki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4498 przez Scholastyka21
a u nas to chyba ta odwilż będzie gorsza, bo ten stopiony śnieg nie ma gdzie spływać, a ziemia zamarznięta, mamy niestety domy na byłych polach więc studzienek też brak :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4508 przez Mirella
Moniq napisał:

ale Wy dziewczyny macie zdrowie, jak patrzę o której jeszcze piszecie :lol: ja już wtedy przeważnie dawno śpię :laugh:



No ja też bym chciała, ale jak moje dziecko nie śpi to ja też nie...
A rano śpimy do południa, bo kiedyś trzeba się wyspać. Bez sensu zupełnie, bo dzień taki krotki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4513 przez Moniq
no tak :) moja niunia o 20 już przeważnie spi za to robi mi pobudkę o 7 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4530 przez Agnieszka
Mirella napisał:

A u nas śnieg stopniał na trzy dni, właśnie na Święta...



Agnieszka, widzę że też nie śpisz? Ja jeszcze z godzinkę podyżuruję, może nawet dwie...


Mirella ja o tej porze praktycznie codziennie nie śpię bo jak siądę sobie wieczorem do komputera, to już czekam aż mała się obudzi na jedzonko. W ogóle ja taki nocny marek jestem, mogę tak siedzieć i siedzieć,ale rano potem wszystko trzeba nadrobić, dobrze że Ala też potrafi spać ładnie do 12 czasami :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4560 przez tysia178
Witam Mamusie ponownie :) tak mi brakowało tego forum,.że szok.. a tu klops bo z racji tego,że mam darmowy internet często zdarza się ,że są jakieś problemy.. Nie miałam internetu dwa dni ;( byłam odcięta od cywilizacji,ale juz jestem i mogę działąc:) sprawdzam posty co tam pisałyście bo jestem sporo do tyłu :)
wczoraj byliśmy z małym na spacerze a dziś u lakarza bo się okazało ,że ma "trzydniówkę " wyszło mu pełno czerwonych plamek na plecach i na brzuszku.. myślałam,że to uczulenie,ale wybrałam się z ciekawości do ośrodka i okazało się właśnie że to trzydniówka, tylko przechodzona bez gorączki .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl