BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 2 miesiąc temu #4601 przez Scholastyka21
Moniq a mój Florek to już o 20 śpi budzi sę ok 24 potem ok 5 i o 6.30 wstaje, a ja sobie chodzę ok 1 w nocy spać, bo o dziwo właśnie wtedy jestem rano rześka i wyspana, a jak raz poszłam o 22 spać to o jej cały dzień ziewałam i byłam zmęczona strasznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4607 przez Moniq
ja ok 23 idę spać a potem ok 2:30 pobudka na jedzenie i to by było na tyle, potem wstaje rano. dobrze że mój mąż jest w delegacji teraz bo już by mi suszył głowę że zamiast z nim siedzieć to na necie siedzę, bo on trochę zazdrosny się zrobił o mój czas hihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4614 przez _aga86_
Julka chodzi spac przed 21 i tak do 5, 6 rana- zje i dale spi do ok 9:) Czasami budzi sie o 3, ale to jest moze raz na tydzien- gora dwa:) Dobrze mam nie??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4616 przez kasiora
zazdroszcze ci !! :woohoo: niestety ja mam ok 3 pobudki w nocy i moj "djabel" juz wstaje ok 7 :dry:
spac chodzi zazwyczaj przed 21, ale dzisiaj juz prawie 23 a on dalej "szaleje" :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4675 przez Scholastyka21
aga dobrze masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4734 przez andziaa35
Czesc dziewczyny :) dawno mnie nie bylo bo moj maluszek byl nie do wytrzymania- normalnie 3 dni wyciete z kalendarza- ale dzisiaj juz lepiej i wkoncu przebil sie szosty zabek :) mam nadzieje ze juz mam meczarnie daleko za soba :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4735 przez poli
andziaa35 napisał:

Czesc dziewczyny :) dawno mnie nie bylo bo moj maluszek byl nie do wytrzymania- normalnie 3 dni wyciete z kalendarza- ale dzisiaj juz lepiej i wkoncu przebil sie szosty zabek :) mam nadzieje ze juz mam meczarnie daleko za soba :)


Gratulacje zębula :) pochwal się na wątku ząbkowym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4739 przez andziaa35
dziekujemy :)
ale cisza na forum, ja dzisiaj troche podyzuruje na forum- czekam az Adamek bedzie walczyl :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4741 przez poli
Straszna cisza :( i nudy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4751 przez kasiora
dziewczyny wkoncu jest czas zeby poczytac starsze watki, czesto byly one zawalone postami typu "luzne rozmowy" dlatego zostawaly w nich pomijane istotne sprawy :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4752 przez andziaa35
ja to nie wiem od czego mam zaczac :) tyle mam do czytania bo na biezaco nie bylam i tak z lenistwa czakam na Ciebie Kasiora az usuniesz niepotrzebne posty :) bez urazy oczywiscie :):)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4753 przez poli
Trochę czytałam, jeszcze w czasie trwania konkursu, po konkursie też, ale ciężko się przedostac przez te wszystkie posty do konkretnych informacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4755 przez andziaa35
dokladnie :) po godzinie jak wchodzilam na poczte to juz mialam ponad 100 wiedomosci z forum :) a teraz to doczekac sie nie moge jak ktos zacznie pisac :):)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4756 przez kasiora
heh ty leniu :lol: walczymy z tym z pania katarzyna od paru dni :cheer: , codziennie kasujemy jakies posty i przenosimy tematy ale jest tego troche :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4760 przez poli
Hehe, w ostatni dzień trwania konkursu wyłączyłam wszystkie subskrypcje :P Ściągam pocztę przez Thunderbirda i ciągle mi z głośnika "tin dum" wyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl