BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 2 miesiąc temu #4762 przez andziaa35
kasiora napisał:

heh ty leniu :lol: walczymy z tym z pania katarzyna od paru dni :cheer: , codziennie kasujemy jakies posty i przenosimy tematy ale jest tego troche :huh:

jest i to sporo, pewnie nie jeden moj post skasowals :) pewnie czasmi pisalam nie w temacie :silly:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4771 przez kasiora
a przestan :silly: mylisz sie ... :lol: piasnie nie na temat to jedno a nabijanie postow pod konkurs to drugie(glownie tym sie zajelam) :P

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4772 przez Scholastyka21
dziwczyny ja dziś weszłam tylko na chwilę, bo cały dzień na uczelni spędziłam, a jutro powtórka, pewnie po tym wekendzie coś wpiszę w "podejście tatusiów" bo mąż ma dyżur z młodym dwa dni ;) pozdrawiam was i życzę spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4774 przez andziaa35
Wczoraj z zapartym tchem ogladalam dokument "Kongo: zmowa milczenia" az wierzyc mi sie nie chcialo co sie tam dzieje. Ogladalyscie dziewczyny?


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4780 przez poli
Niestety nie :( Na jakim kanale? i czy można znaleźc w sieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4781 przez andziaa35
na HBO2
krotki opis:
Od ponad dziesięciu lat życie tysięcy kongijskich kobiet przypomina piekło. Skala i brutalność przemocy, której doświadczają ze strony mężczyzn, przekracza ludzkie wyobrażenie. W Demokratycznej Republice Konga gwałt i przemoc są na porządku dziennym. Rozmiar seksualnej przemocy wobec kobiet jest ogromny, a trwająca nieustannie wojna pochłania coraz więcej ofiar. Na oczach całego świata we wschodnich regionach kraju żołnierze, oddziały zbrojne i milicjanci dokonują zbiorowych gwałtów na kobietach, które znikąd nie mają pomocy.

Kobiety opisywaly swoje historie i mowily ze ich corki tez gwalcono. Najmlodsza z dziewczynek miala 2 lata, a najstarsza kobieta ponad 80 <szok>


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4782 przez kasiora
faktycznie ciekawy film, ale napewno beda go jeszcze powtarzali wiec musze go obejrzec.. jak natraficie na zwiastun kiedy jeszcze bedzie dajcie znac .

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4784 przez andziaa35
powtorka bedzie 17 lutego o 1.20


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4785 przez kasiora
no i super, ale czego tak pozno :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4787 przez andziaa35
pewnie boja sie zeby dzieci nie ogladaly, mnie az ciarki przechodzily jak ogladalam...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4789 przez poli
Nie mam HBO :(
W podobnej tematyce polecam książkę "Kwiat pustyni"
Streszczenie:
W wieku 5 lat przeżyła katusze obrzezania, jako 13-latka, bez środków do życia, uciekła z ojczystej Somalii, dziś - top modelka Waris Dirie walczy otwarcie przeciwko seksualnemu okaleczaniu kobiet. Z tej książki dowiesz się, ile musiała wycierpieć, zanim dostała się na szczyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4790 przez andziaa35
kasiora napisał:

a przestan :silly: mylisz sie ... :lol: piasnie nie na temat to jedno a nabijanie postow pod konkurs to drugie(glownie tym sie zajelam) :P

az kamien spadl mi z serca :silly:

Poli kiedys ogladalm w dzien dobry tvn urywek wywiadu z nia- bardzo interesujace :)nawet nie wiedzialam ze napisala ksiazke, bede musiala zalatwic sobie ta ksoazke, moze u mnie w ksiegarni sciagna specjalnie dla mnie :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4795 przez kasiora
andziaa35 sprawdzalam na allegro jest ta ksiazka do kupienia (tez sie napalilam) i widze ze za granice tez wysylaja :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4799 przez andziaa35
o to super :) juz wchodze pobuszowac po allegro
chwilowo znikam- ide wkoncu zafarbowac wlosy :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4800 przez ilona
Dziewczyny skoro tu tak o wszystkim i o niczym :) to mam pytanie czy jak byłyście w ciąży to śniło Wam się wasze maleństwo? Bo ja jak przed snem się nagadam do brzuszka, po raz kolejny pooglądam ciuszki małego to w nocy mi się śni. i NIE ZAWSZE DOBRZE. OSTATNIO MI SIĘ śniło że po porodzie położyli mi go na piersi to że mi upadł na podłogę, albo że mi wypada z rąk. Czy to normalne czy ze mną coś nie tak???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl