BezpiecznaCiaza112023

łożko z materacem czy kanapa dla 2 latka?

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245787 przez natmur11
Zauważyłam że moja córcia zaczyna unikać spania w łóżeczku i nawet popołudniowe drzemki ucina sobie na mojej kanapie. Śpi bardzo ładnie i nie wierci się. Pomyślałam że w niedługim czasie może kupić jej "dorosłe" łóżko. I tu się pojawia dylemat
kanapa\sofa składana

czy łóżko

dodam że zależy mi na funkcjonalnym łóżku, dość dużym i żebym mogła spokojnie się z nia położyć - poczytać bajkę czy przytulić bez obaw że się zarwie. Co wy na to?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245793 przez Agusiak
ja osobiście kupiłabym łóżko z materacem. Sama miałam taką sofkę jak na pierwszym zdjęciu i kiedy w poduchach gąbka się uklepała spanie na tym nie było niczym przyjemnym. Strasznie bolały mnie plecy. Ja z pewnością zakupię solidne łóżeczko z materacem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245880 przez taakamama
Zdecydowanie lozko z materacem ;) Na sofie mozna spac okazjonalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245982 przez _aga86_
Moja Julcia nie spi juz w lozeczku. Kupilismy lozko z materacem cos takiego : www.ebay.co.uk/itm/GIRLS-MDF-TODDLER-BED...&hash=item2c601117f1 .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246277 przez kasiora
mi sie wydaje ze to kwestja gustu :)
jestesmy w trakcie odnawiania pokoju dla malego ,dlugo myslelismy co mu kupic do spania i jednak zdecydowalismy sie na lozko (standardowo ikea) www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19837491/

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983682 przez junonka
Dokładnie - każdy kupuje według własnego uznania - jednym się podoba to innym tamto. Mnie zainrygowało takie rozwiązanie - link

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990048 przez midnight79
Bardzo fajne jest to łóżeczko ze zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006166 przez Nadya
Ja bym postawiła mimo wszystko na łóżko z materacem. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to zbyt mądre, bo dwulatek wyrośnie, a łóżko Ci zostanie, ale kanapa jest mało praktyczna. Bałabym się, że w nocy zleci z łózka na przykład. Ewentualnie możesz postawić na jakieś łózka, które są specjalnie stworzone dla dzieci, na przykład w kształcie samochodu. Posłuży Ci dłużej niż łóżeczko z materacem, więc to jest jakiś plus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006319 przez Lena94
Witam !
Macie jakies zdanie na temat takich sofek ? allegro.pl/kanapa-sofa-sofka-dla-dzieci-...ufa-i5574873586.html ??
Ja osobiscie mam dla swojej straszej corki takie łoze i jest swietne bo sie non stop nim bawi zajmuje naprawde malo miejsca i jest wygodne choc moze na takie nie wygladac :) no i dla swojej rocznej lalki tez mam zamiar teraz kupic taka sofke tym bardziej ze lubia razem spac na tym łozku :) a z takiego nie spadnie a obie maja tendencje do strasznego wiercenia sie i zawsze sie obawiałam ze mogły by z wyzszego łozeczka spasc, albo poobijac sie o barierki ochronne przy takich łozkach jak np na zdjeciu ktore dodała natmur11 :)
Ja osobiscie polecam takie rozwiazanie zwłaszcza , ze nie drogie i przede wszytskim malo miejsca zajmuje :) ale chetnie poczytam o Waszych opiniach :) a wem , ze zdania sa podzielone :)
Miłego dnia :! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019862 przez weronikaklosok
Jeśli szukacie dobrych materacy, to warto sobie sprawdzić co mają do zaoferowania na www.idealnymaterac.pl/product/68/show
znajdziecie tam porady i cenniki za tego typu asortyment. Warto sobie przynajmniej ceny porównać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020311 przez Dosiaa
Jeżeli lubi spać na kanapie to kup jej kanapę bo z łóżkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042182 przez dorota1
łóżko z dobrym matercem będzie lepszym rozwiązaniem dla kręgosłupa dziecka niż kanapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042187 przez jopek91
Moim zdaniem łóżko :) Ale to zalezy od dziecka.... jedno woli łóżko, drugie woli kanapę.... Ciężko w sumie doradzać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069416 przez ulke
No wlaśnie sama szukam jakiejs wygodnej sofy rozkładanej dla córki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069425 przez Andreaa
Ile mozesz przeznaczyc na sofę?
Ile masz miejsce w pokoju dziecięcym?
Poza tym w jakiej kolorystyce jest pokoik? Trudno jest Ci coś doradzić skoro nie wiemy jak wyglada pokój i nie możemy na tej podstawie zastanowić się, co będzie w nim ładnie wygladało :) Polecam kupienie sofy w neutralnych kolorach Dzięki temu jeśli bedziecie chcieli zmienic kolorystyke, nie bedzie to takie trudne:
birdmeble.pl/sofy/sofa-amerykanka-rozkladana-tedi

W tym sklepie jest obecnie bardzo dobra promocja na sofę Tedi. Szary to najbardziej praktyczny kolorek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl