BezpiecznaCiaza112023

Jak dużą planujecie mieć rodzinę 2+2 czy więcej?

13 lata 3 miesiąc temu #54864 przez Groszek
4 cesarki miała moja księgowa, a 5 urodziła naturalnie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55525 przez sunaja21
ja bym chciala 2+3 :) drugie jak Dawidek by mial z 2 latka a 3 jak sie uda:) a tak wogole mam przeczucie ze za 2 razem beda blizniaki :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71209 przez gold_butterfly
Ja zawsze marzyłam o jednej dziewczynce i dwóch chłopcach :-D Sądzę,że za jakieś pół roku zdecydujemy się na kolejne. Na razie sytuacja materialna musi się ustabilizować (zaczęli masowo zwalniać w firmie), więc się wstrzymujemy. Co do bliźniaków,to raczej wolałabym jedno,ale w męża rodzinie zdarza się To podwójne szczęście :-D Gorzej,że widziałam jak potrafią dać się we znaki :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71210 przez Emme
ja też chciałabym bliźniaki, ale podobno większe prawdopodobieństwo jest co 2 pokolenie więc mi to nie grozi, chociaż licho nie śpi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71268 przez Martynka__89
Zanim zaszłam w ciąże chciałam bliźnięta ;) a teraz już nie za bardzo ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71427 przez sunaja21
ja bylam 3 razy w szpiatlu w czasie ciazy to sie tyle matek z blizniakami naogladalam ze jak bardzo chcaial blizniaki tak juz nie bardzo ... ale czasem los dycyduje za nas - u mnie w rodzinie i u meza sa blizniaki wiec bede sie cykac przy nastepnej ciazy :P ogolnie to masa pracy ... i jest ciezko takiej matce...


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123848 przez Astra_1988
Mąż by chciał 2 + 3 , ale to trzeba mieć dużo kasy na taką wielką rodzinę .. :( Ja chcę mieć jedno dziecko - córeczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126067 przez Monix
Ja chciałabym 2 + 2, a jak będzie to samo życie pokaże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130019 przez taakamama
Ja zawsze chciałam miec więcej niz 2 i juz niedługo będziemy miec trzecie :laugh: i niekoniecznie na tym skończymy :lol:
Ja jestem jedynaczka i zawsze z tego powodu cierpiałam, teraz gdy została mi tylko mama jest mi jeszcze ciezej :(
Nie do konca zgodze sie ze na taka duza rodzine trzeba miec bardzo duuzo kasy, maz zarabia mniejwiecej tyle samo co wtedy gdy mielismy tylko jedno a jakos niczego nam nie brakuje.
Wyprawki dla 3 dzidziusia prawie nie odczulismy bo wiekszosc juz bylo a dokupilam tylko kilka nowych rzeczy, no i oczywiście pare uroczych drobiazgow :cheer:
Duze rodziny sa fajne :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157616 przez Paletka
My Mamy w planach 2 lub 3 dzieci najlepiej Synka+ Corka+ Synek:) jak narazie 1 jest SYNEK:) zobaczymy co bd dalej...





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157710 przez Marysia27
Ja tak cichutko marzę jeszcze o małej Marysi, z resztą mąż już coś nieśmiało wspomina o kolejnej ciąży. Zdecyduję się na to, jak tylko znajdę pracę, chcę mieć finansową stabilizację :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157863 przez raczek10
Marysia27 napisał:

Ja tak cichutko marzę jeszcze o małej Marysi, z resztą mąż już coś nieśmiało wspomina o kolejnej ciąży. Zdecyduję się na to, jak tylko znajdę pracę, chcę mieć finansową stabilizację :woohoo:


trzymamy łapki za za małą MARYSIĘ :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157930 przez Marysia27
raczek10 napisał:

Marysia27 napisał:

Ja tak cichutko marzę jeszcze o małej Marysi, z resztą mąż już coś nieśmiało wspomina o kolejnej ciąży. Zdecyduję się na to, jak tylko znajdę pracę, chcę mieć finansową stabilizację :woohoo:


trzymamy łapki za za małą MARYSIĘ :)


Ja muszę potrzymać (czy raczej przytrzymać) coś innego, żeby mała Marysia była :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158207 przez raczek10
Marysia27 napisał:

raczek10 napisał:

Marysia27 napisał:

Ja tak cichutko marzę jeszcze o małej Marysi, z resztą mąż już coś nieśmiało wspomina o kolejnej ciąży. Zdecyduję się na to, jak tylko znajdę pracę, chcę mieć finansową stabilizację :woohoo:


trzymamy łapki za za małą MARYSIĘ :)


Ja muszę potrzymać (czy raczej przytrzymać) coś innego, żeby mała Marysia była :silly: :silly: :silly:


ALE SIE USMIAŁAM :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159204 przez Marysia27
Żarty, żartami, ale nie mam na tyle odwagi żeby zdecydować się na koleją ciążę, już i teraz, choć ja mam dwie siostry i bardzo sobie to chwalę :woohoo: Nie chcę żeby Bartek był jedynakiem, bo jak nas zabraknie, to zostanie sam, a z rodzeństwem inaczej, łatwiej. Wczoraj rozmawiałam z mężem o kolejnym dziecku, i on rzeczywiście już się do tego przymierza, ale jak powiedziałam mu, że za rok postaramy się o małego Igorka, to stanowczo zaprotestował- chce mieć swoją małą córeczkę :S Nijak mu w tym nie pomogę, bo o płci decyduje tatuś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl