Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Prezent dla męża

4 lata 6 miesiąc temu #792677 przez kasianow
hej, czy myślicie, że zegarek tak jak tu piszą poprezenty.pl/?qa=1056/szukam-prezentu-dla-meza jest dobrym prezentem dla męża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #830151 przez juzwia
Nie za wiele szczegółów pod tym linkiem. Ja nie jestem zwolenniczką przesądów, ale bliskim nie daje butów ani zegarków. W tym roku na walentynki planuję za to wysłać mężowi walentynkę oczywiście wierszyki na walentynki: www.iwoman.pl/zyczenia/zyczenia-walentynkowe.html
pójdą w ruch, ale mam nadzieję, że dzięki temu będzie mnóstwo śmiechu i zabawy no i dzięki temu trochę powspominamy dawne czasu :)

Julka, Pola, Mikołaj...

4 lata 3 miesiąc temu #830207 przez alisek
Zależy co lubi Twój małżonek :) jeżeli lubi gadżety to pewnie jakiś elegancki zegarek mu się spodoba,chociaż to moim zdaniem drogi wydatek bo taki z górnej półki to koszt kilkuset złotych.Wszystko zależy od Twojego budżetu i preferencji wybranka.Ja na walentynki zamierzam zaprosić męża do teatru a potem pewnie pójdziemy do jakiejś knajpki :)

4 lata 3 miesiąc temu #832883 przez franklin
Fajnie jest jeśli coś nawiązuje do waszych wspólnych przeżyć. Oprócz romantycznej kolacji można by wydrukować obraz upamiętniający wasze najpiękniejsze chwile:) W drukarni można go wykonać na dobrych jakościowo materiałach...Myślę że będzie zadowolony:)

4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #837965 przez Domii1983
Wszystko zależy od tego co lubi Twój mąż. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego prezentu to warto zastanowić się nad symbolicznym. Jako główny prezent, możesz przygotować kolację i zorganizować ciekawie wspólny wieczór. Myślę, że mąż będzie zadowolony :)

4 lata 2 miesiąc temu #847443 przez Kubica
Zegarek jest jak najbardziej w porządku, to jest idealny męski prezent, ale czy ten konkretny model, to juz nie wiem, każdy ma inny gust.

4 lata 2 miesiąc temu #848237 przez szpulka
Zegarek -fajny prezent, uwazam za dobry pomysl.

4 lata 2 miesiąc temu #848788 przez Maras
Zegarek to świetny prezent dla mężczyzny, jedynie trzeba trafić w gust danego samca ;)

4 lata 2 miesiąc temu #849414 przez tessa
Dużo zależy od tego, czego dany mężczyzna akurat potrzebuje. Jeżeli ma już ze trzy zegarki, to nie ma chyba sensu kupować kolejnego. Z prezentem trzeba dopasować się do gustu, zainteresowań i aktualnych potrzeb obdarowywanej osoby.

3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #911604 przez weronikaklosok
Mój mąż zawsze chciał zwiedzić stolicę, także wykupiłam weekend w www.bwportos.pl no i spędziliśmy cudowny weekend. Mąż był bardzo zadowolony i powiedział, że lepszego prezentu nie mogłam wymyślić :D

3 lata 8 miesiąc temu #919138 przez miriam

tessa napisał: Dużo zależy od tego, czego dany mężczyzna akurat potrzebuje. Jeżeli ma już ze trzy zegarki, to nie ma chyba sensu kupować kolejnego. Z prezentem trzeba dopasować się do gustu, zainteresowań i aktualnych potrzeb obdarowywanej osoby.

Dokładnie. Najlepiej swojego męża zna żona, nie my niestety :) Możemy coś ewentualnie zaproponować. Najlepiej się podpytać czego mąż akurat potrzebuje albo pragnie. Jeśli nie ma czegoś takiego to trzeba samej zdecydować. Jeśli mowa akurat o zegarkach to mogę podrzucić właśnie ten pomysł, ponieważ sama ostatnio kupiłam bardzo ładny i niedrogi model Casio http://www.protime.pl/product-aar-28611-Zegarek-Casio-MTP-1372D-1BVEF.html . Jeśli brakuje mu zegarka, albo ma tylko sportowy albo tylko wizytowy to można coś takiego kupić. Z uniwersalnych rzeczy to także krawaty, "spontaniczny" wypad np. do jakiegoś SPA, kolacja itd

3 lata 8 miesiąc temu #923082 przez weronikaklosok
Możesz mu kupić coś osobistego, ale też praktycznego. Jeśli np. jest też takim wielbicielem kawy, jak ja ;p to pooglądaj ofertę wGalerii.pl . Kupiłam tam masę akcesoriów do zaparzania kawy, bo są niestandardowe i na prawdę ciekawe :)

3 lata 7 miesiąc temu #929136 przez KarolineCZ
Mój partner na dniach też ma miec urodziny. Na początku nie miałam pomysłu co mu kupić, ale od niedawna zaczął ćwiczyć i wpadłam na pomysł, żeby tutaj www.landersen.pl/ , kupić mu jakis dres do ćwiczeń, skoro już zaczął to mogło by go to bardziej zmotywować.

3 lata 7 miesiąc temu #934047 przez grzesiek.frackiewicz
Najlepszy prezent dla chłopaka to przejażdżka sportowym autem .

Tor wyścigowy w Poznaniu jest super miejscem na takie imprezy. Serdecznie polecam!

3 lata 6 miesiąc temu #941519 przez midnight79
Sama bym się przejechała którymś :)

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka