BezpiecznaCiaza112023

Wypoczynek jest każdemu potrzebny..

9 lata 2 miesiąc temu #964393 przez eni
Na weekend często jeździmy na Kaszuby - można tam odpocząć. www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973291 przez jasonx
Chciałbym zobaczyć Toskanię, dużo o niej słyszałem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #978634 przez wiola438
Ja najczęściej zwiedzam polskie zakątki. Nadmorskich miast odwiedziłam już naprawdę sporo. W górach bywam niestety rzadziej. Teraz zbliża się majówka i właśnie myślę, gdzie by ją spędzić. Wpadła mi w oko taka oferta - www.termabialka.pl/oferta.html i muszę przyznać, że prezentuje się ciekawie. Fajnie by było się trochę zrelaksować. Sauna, spa, basen... Super sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978836 przez Uniformix
Wypoczynek każdemu się należy. A w Polsce jest wiele ciekawych zakątków gdzie można spędzić przyjemnie czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980754 przez midnight79
Można też mieć wypoczynek w domu :) moja mama ma jacuzzi domowe sundance i zawsze jeździmy do niej z dzieciakami, żeby popluskały się w wodzie :) my zresztą też z tego korzystamy. To świetna forma relaksu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980948 przez niecierpek
A co sądzicie by zafundować dzieciom wycieczkę do Legolandii. Teraz tyle się mówi o Danii więc bardzo ciekaw jestem jak tam jest. Z Gdańska to ponad 1000 km, ale można skorzystać z oferty turystycznej Stena Line http://www.stenaline.pl/ . Wówczas drogę skraca się o połowę. Legolandia to nie tylko miejsce z klockowymi figurami. Jest tam też park wodny. Duński LEGOLAND to aż 8 cudownych krain. Sercem parku jest Minilandia - świat w Lego-pigułce. Zobaczycie tu najsławniejsze budowle, miasta, miejsca w miniaturze zbudowane łącznie z 20 milionów klocków Lego! W parku rozrywki zaszalejecie na rollercoasterze i na zjeżdżalniach wodnych. W tym czasie najmłodsi niech odwiedzą Krainą Duplo – kolorowy raj pełen atrakcji!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990305 przez jagodaxx
Ja mając mojego maluszka najbardziej nie mogłam doczekać się kiedy ponownie znajdę czas na moje hobby- jeździectwo!
Zwłaszcza, że teraz są bardzo ciekawe i korzystne wyprzedaże w sieci na taki asortyment- www.equishop.com/pl/
Nawet do biegania taki by mi się przydał :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999228 przez krostecka1
Ja polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć nad wodą - świetny jest relaks nad Dunajcem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041167 przez elegancka
Każdy ma inny sposób na wypoczynek. Mąż ciężko pracuje przez cały roboczy tydzień, tak więc w sobotę zabieram dzieciaki a on spokojnie może się zrelaksować i pooglądać sobie w sieci mecze na żywo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070221 przez KarolineCZ
A podczas wypoczynku warto się zrelaksować i na przykład poczytać sobie książkę. Co powiecie na taką publikację jak stulecie winnych pdf: https://www.ibuk.pl/fiszka/140701/stulecie-winnych-tom-iii-ci-ktorzy-wierzyli.html ? Ja bardzo lubię czytać w wolnych chwilach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070266 przez Allina
Pewnie, że tak. Odpoczynek każdemu jest potrzebny, dlatego warto sobie opracować plan wycieczki, zarezerwować jakieś fajne miejsca. Przykładowo tutaj www.unityline.pl/blog/skandynawskie-kino możecie dowiedzieć się co nieco o skandynawiskim kinie. Możecie zapoznać się tym tematem bliżej będąc tam i odwiedzając miejsca w którym były nagrywane różne sceny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 7 miesiąc temu #1070309 przez marysiaaa
Oj tak odpoczynek jest potrzebny. Ja niestety przez ten stres miałam problemy z nadmiernym poceniem. Ostatnio jednak wprowadziłam zmiany do swojego życia, a także wypoczęłam w lecie. Postanowiłam też dowidzieć się nieco więcej o swoim problemie, Tutaj z pomocą przyszedł mi ten etiaxil.pl/blog/stres-a-pocenie-sie-jaki...mu-i-jak-go-pokonac/ materiał. Polecam do niego zajrzeć, jeżeli macie podobne problemy, co ja. Jest tam dokładnie wyjaśnione, dlaczego stres wywołuje pocenie się. Warto sprawdzić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl