BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 11 miesiąc temu #880528 przez Sophie25
paulinka jak brzusio? Dziewczynka czy chłopczyk chwal sie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880573 przez domi28
masz rację sophie tul dużo Zosię i pisz z nami
paulina własnie mów nam tu szybko czy córcia czy synuś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #880990 przez paulina2053
Hej:) Brzuszek rośnie jak wściekły:) Lekarz stwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku a moja córeczka:D:D jest baaardzo ruchliwa:) przez dłuższy czas nie chciała pokazać się w odpowiedniej pozycji, lecz po czasie lekarz ujrzał, że to będzie dziewczynka na 99%:D już w sobotę wracam do swojego Grzesia bo jak stwierdził baaardzo tęskni za swoimi kobietami co sprawiło mi ogromną przyjemność:) i jakoś wszystko się zaczyna dobrze układać ja czuje się świetnie i znaleźliśmy odpowiedni dom dla swojego Skarbka co mnie cieszy najbardziej:) jestem dużo spokojniejsza... tylko teraz ślub mojej siostry jest 2 sierpnia i ja z tym wielkim brzuchem do samolotu nie bardzo jak to określiła położna:( co mnie trochę smuci, ale gdy badania wyjdą dobrze to polecę bo w końcu to 27 tydzień gdy wylecę a gdy będę wracać 29... Trochę się boje ale mam jeszcze alternatywy przyjazdu do PL wiec damy rade:) Już nie mogę się doczekać ruchów:):D Buziaaaki!!!

Sophie Zosia to Twoja bateria ona swoją bezinteresowną miłością zaufaniem i czułością wyleczy wszystkie rany:):*

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881519 przez domi28
hej Dziewczynki:)
ale sie porobiło z tym forum:( kurcze a tak fajnie było, ciekawe czy teraz jeszcze tu ktoś zaglądnie- mam nadzieję że jednak tak :)
co u Was Kochane?
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881836 przez paulina2053
Ja na pewno;) miejmy nadzieje ze to ostatnie takie problemy:) co tam u Was słychać? Jak Wasze malenstwa? Buuziaki:)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881983 przez domi28
super Paulinka że jesteś:)
jak się czujesz i jak malutka w brzuszku?
u nas wszystko dobrze, Jula rośnie jak na drożdżach, pogoda piękna więc cały dzień tylko spacerki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882461 przez paulina2053
Czujemy się cudownie:) córcia rośnie jak szalona z dnia na dzień brzuch coraz wiekszy;) piszcie co u Was dziewczyny;) Pozdrawiamy

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882583 przez patka89
Niestety u Nas nie fajnie.Malutka zaczela miec kolki,tak czasami placze,ze nie wiem co robic.Nic tylko plakac razem z nia.Do tego komputer mi sie zepsul a mobilnie to tragedia jak nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882717 przez młodamama
Cześć kobietki :) Spodobał mi się ten wątek i postaram się zaglądać tu częściej :)
Ja jestem młodziutką mamą, bo aż 21-letnią :) Przyznam, że ciązy z chłopakiem nie planowaliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że jak już się to stanie to i tak to będzie nasze kochane maleństwo :) I tak też się stało... Tydzień temu zrobiłam 1 test w sumie nie pokusiłabym się na to z wlasnej inicjatywy ale mój kochany zaczynał mi coś mówić, że inaczej wyglądam to ze piersi mi urosły i zasugerował, ze może jestem w ciąży ? :) Na początku się troszkę przestraszyłam, ale teraz bardzo pragnę tego maleństwa, tak samo jak i mój partner :)
W pewnym momencie zaczął fiksować, że może testy coś źle pokazały, że może nie jestem w ciąży, ale gdy byłam u ginekologa i to potwierdził, przestał mi zrzędzić :) :)
Co prawda u mnie to bardzo wczesna ciąża, i boję się czy aby na pewno wszystko będzie w porządku... Gin powiedział, że jest pęcherzyk, ale zarodka jeszcze nie widać.. Mam zgłosić się do niego 10 czerwca, że wtedy może już coś zobaczymy. Tak bardzo bym chciała, bo już oboje z chłopakiem nakręciliśmy się, ze zostaniemy rodzicami :) :)

Pozdrawiam kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882758 przez Sophie25
Hej kochane :kiss:

Chwile mnue nue bylo bo to forum szwankowalo i na fb tylko pisalam ale juz jestem w gotowosci moja niunia chodzi wiec ruch za nia wszedzie :silly:
Ja juz ok pogodzilam sie ze to moze nue byl najlepszy czas i tak musialo byc ...
Dziekuje Wam za cieple slowa :kiss:
Patka moja miala kolki przez 3 mies wiec diskonale Cie rozumiem ja dawalam malej espumisan i gazy tym przyrzadem kindi zwalczalam a wieczirem jak juz bardzo jej dokuczaly to dawalam czopek zeby ladnie spala i bez bolu :-)

Mloda mama witaj kochana! I pisz bd nas wiecej wszystko bd dobrze bierz kwas foliowy mi gin kazal do 3 miesiaca przy Zosi :-) odpoczywaj lez i za niedlugo serdyszko zobaczysz :-)

Paulinka cireczka faajnie :-). Jakies typy na imiona ? :laugh:

Domi jak cora zaczyna cos za raczke ?

Wiolusska jak mala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882779 przez paulina2053
Mloda mama gratuluje;) ja i moja corcia trzymamy za Was kciuki bedzie ok tylko kwas foliowy dobra dieta i zero uzywek a wszystko bedzie ok;)

Sophie juz od samego poczatku wiedzielismy z moim ze to będzie Zosia:) po mojej babci i prababci. Bardzo podoba nam sie to imie wiec najprawdopodobniej tak zostanie;)

Patka a moze cieple kompresy na brzuszek albo delikatny masazyk? Wiem ze to bardzo pomocne... trzymamy kciuki;)

A ja juz nie mogę sie doczekac 2 czerwca znowu zobacze swojego Skarbka..;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882797 przez Sophie25
Paulina swietnie Cie rozumiem bo moja ma na imie Zosia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882810 przez młodamama
paulinka dziękuję bardzo Tobie i Twojej córci za trzymanie kciuków :)
No i wybraliście bardzo ładne imię dla córeczki :) Ja jeśli w przyszlości okaże się, ze będzie to dziewuszka stawiam na Zuzkę, od jakiegoś czasu chodzi za mną to imię :)

A i kobietki mam pytanie, czy to możliwe, żeby już na samym początku ciąży, chodzi mi tu tak o ok 3-4 tydzień mieć wstręt do pewnych potraw ?? Ja wczoraj zjadłam spaghetti, a dziś jak weszłam do kuchni i spojrzałam się na mięso mielone to pobiegłam do kibelka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882850 przez Sophie25
Młodamama miałam tak samo na poczatku ciazy z Zoska odrzucało mnie od kazdego miesa kurczak bleee schab bleee wszystko jadłam pamietam tylko zupe ogorkowa na poczatku i makaron z serem noi banany nałogowo :D

Zuzia sliczne imie mi sie jeszcze podobało Antosia,Laura, Oliwia ale wygrało Zosia :D

nie moge miec ksiazek na polce bo wszystkie wyrozwala mała zabka a nawet waga w toalecie jej nie straszna bo przewraca sobie ja w kólko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882868 przez paulina2053
Mloda mama co do imienia Zuzia jest sliczne ale licz sie z tym ze to rezolutne dziewczynki;) moja chrzesnica ma tak na imie i jest przeslodka ale i bardzo zywa;) co do potraw to mialam bardzo podobnie tylko ze z zeberkami moglam je wczesniej jesc caly czas no a po jakims czasis bleeee i mam tak do tej pory; (

Sophie ja tez banany non stop az smiali sie ze mala malpke urodze;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl