BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

10 lata 3 dni temu #874574 przez wiolusska
Coś się chyba stało z forum, zniknęły posty...

Co tam u Was?

Dziewczyny, ja nawet nie zdążyłam poczuć tych świąt :( Cieszyłam się, bo od piątku znowu byliśmy we trójkę, a tak naprawdę, nawet nie mieliśmy chwili, kiedy mogliśmy się sobą nacieszyć :( W piątek mnóstwo załatwień przed ślubem, jeżdżenia po sklepach i cała bieganina. W sobotę trochę jeżdżenia, trochę sprzątania, trochę u przyszłych teściów. W niedzielę szybkie śniadanie i zapraszanie gości weselnych do późnego popołudnia. Później wieczór z rodzicami Narzeczonego u mnie, wczoraj znowu od samego rana do wieczora zapraszanie, dzisiaj od rana załatwienia, a niedawno znowu zostałyśmy z Zuzią same :(
Co za "święta" :( Mówię Wam, płakać mi się chce.
Jeszcze złapałam jakieś przeziębienie, a Zuzia chyba zaraziła się ode mnie, bo od rana leje Jej się z noska i kaszle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874720 przez Sophie25
wiolusska witaj w klubie moja mała od rana kaszle i to taki okropny mokry kaszel pojade z nia do lekarza bo temp wysoka :(

Cos sie porobiło z forum i ucina posty ;/


A ja pokłócona z mezem on jest taki chorobliwie zazdrosny wkurza sie o wszystko,czepia sie masakra ... Musi to zmienic ...! Rozumiem jak jest zazdrosny czasami ale noz kurde jestem w domu z dzieckiem bo pracuje pare godzin a on zawsze jakies sobie historie wymysla , taki jesgo urok kurde czy co :(

wiolusska przykro ze nie nacieszyliscie sie soba tak jak nalezy :( Musicie nadrobic to przy najblizszej okazji :* <TULE> :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874722 przez Sophie25
Udało mi sie upiec Beatke na swieta rodziny sie zjechało o wdziamali :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874737 przez wiolusska
Sophie, u nas temperatury nie ma. Od wczoraj podaję flegaminę w kropelkach i nasivin do noska. Oprócz tego, witaminkę c.
Idziemy jutro do lekarza, bo na dzisiaj nie udało mi się zarejestrować. Za to Wy idźcie koniecznie, skoro Mała ma gorączkę.
Zazdrość to niestety nie jest sprzymierzeniec związku. U nas na szczęście raczej nie ma jej w nadmiarze, wręcz powiedziałabym, że to ja jestem bardziej zazdrosna :blush: Ale wiem, że nie mam powodów, więc staram się z tym walczyć. Rozmawiajcie z mężem i wyjaśnijcie to, bo szkoda daremnych kłótni i fajnych chwil, które przez takie kłótnie się traci.
Prędko wspólnego czasu nie nadrobimy, zobaczymy się dopiero 2-3tyg. przed ślubemn :(

Ciacho mniaamm :laugh: Wygląda pięknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874763 przez Sophie25
tak traci sie duzo przez kłotnie ale przesadził i teraz niech zmadrzeje bo takie głupoty wymysla ze głowa mała on to taki romantic-zazdrosnik niewiem sama jak Go okreslic wrrrrrr ;/

Oooo to kiedy bierzecie slub? Ale faaaaajnie :*
Sama bym przezyła ten dzien jeszcze raz :* :D
Musze Ci zyczenia złozyc pzed slubem! :D :*

Mam coś dla Cb :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874777 przez wiolusska
No to trzymam kciuki, żeby zmądrzał raz dwa :)
Ślub 14 czerwca. Jak na razie, tylko nerwów mnóstwo mnie kosztuje to wesele, bo załatwień cała masa, a czasu coraz mniej. Całe święta zleciały nam na zapraszaniu, przynajmniej to udało się w dużej większości załatwić :)

W treści tego obrazka coś jest, hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874825 przez Sophie25
Faaajnie malutka juz pewnie chodzic bedzie zaczynac :D :) :*
Masz juz kreacje? :)
I małej rzecz jasnaaa :D
Fajnie bo cieplutko my jak bralismy slub było zimno strasznie i zmarzłam okropnie pamietam wrrr....

Moja mała mimo kaszlu cały czas bryka,przewraca sie i kombinuje skad to dziecko ma tyle energii :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874835 przez wiolusska
Moja Małą też bryka i szaleje, a za chwilę gruzie wszystko i marudzi, bo chyba idzie Jej kolejny ząbek. Biedne Te nasze Maluszki.
Kreacje już są. Moja jeszcze nie przyszła, przymiarkę mam dopiero za miesiąc, a Zuzi czeka już w szafie :)
Boję się trochę, jak to będzie z Małą na weselu, ale liczę na to, że Babcie i Ciocie troszkę nam pomogą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874846 przez patka89
Pewnie,ze mamy i ciocie ,babcie pomogą Wam z małą dla nich to pewnie bedzie sama przyjemność :D
A Ja się już coraz bardziej martwie mamy już środę a w Poniedziałek do szpitala <olaboga>
Ale ten czas szybko zleciał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874853 przez Sophie25
Napewnoo pomoga :-D :-)

Patka bede 3mac kciuki za Was i juz nie moge sie doczekac az napiszesz ze malenstwo jest juz z Wami :-)
Ojjj ciaza leci strasznie szybko... mi tez tak zleciala ze w 37 tyg jak odeszly mi wody to bylo takie zaskoczenie bo sobie myslalam jeszcze przeciez man tyle czasu a tu benc :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874869 przez wiolusska
Patka, bardzo mocno trzymam kciuki :kiss: Zobaczysz, już niedługo będziecie razem w trójeczkę :) Czekamy, kiedy napiszesz do nas, że już po wszystkim i przedstawisz nam swoją Kruszynkę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874911 przez Sophie25
Patka imie wybrane ? :D :)
A własnie jakie imiona Wam sie podobaja bo psiapsióła ma termin na lipiec i bedzie mies dziewczynke i wogole nie moze sie zdecydowac maz chce Wiktorie albo Weronike a ona mysli nad Alicja ja jej podpowiadam ze Julia,Oliwia,Nadia sa piekne Zuzia tez bardzo mi sie podobało mezu chciał Julie ale wygrała Zosia bo na chłopca to zdania podzielone były ja Piotr albo Mikołaj a moj ze Wiktor :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874969 przez domi28
Witam się wieczorową porą:)
wiolusskanic sie nie martw, tak jak piszą Dziewczyny na pewno bliscy pomogą Ci przy Małej :) przykro mi że nie mialaś jak się nawet nacieszyć narzeczonym.
Sophieale super ciacho!!! ja niestety nie umiem piec takich z masami więc podziwiam :)
patka nic się nie martw, pomyśl że już tak niedługo bedziesz tulić córeczkę w ramionach :)
Sophiejeśli chodzi o imiona to oczywiście Julia:):)! i jeszcze Majka i Amelia a chlopczyk to Maksymilian i Michał

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #875014 przez patka89
Tak już imię wybrane Laura :)
Ale wszyscy Mnie stresują bo mówią,że ich zdaniem to będzie chłopiec bo za dobrze wyglądam na dziewczynkę,że nie spuchnieta jestem itp.
Wiadomo a lekarze są nie omylni trochę sie boję tego bo Ja mam prawie wszystko różowe :(:( Będą Jaja.
Ale najważniejsze by było zdrowe teraz niczego innego tak nie pragnę.!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #875078 przez wiolusska
Dzień dobry Wszystkim :)
Z imion podoba mi się Kornelia :laugh: Ale wpadliśmy na nie z Narzeczonym, kiedy było już za późno :P Poza tym, oczywiście Zuzia, myśleliśmy też o Julci i Lenie.
Patka, mi też wszyscy mówili, że chyba jednak będzie chłopak, bo to niby brzuch okrągły, bo buzia bez specjalnych zmian. Jak widać, nie sprawdziło się, bo od 13 tyg., niezmiennie została Zuzia :)
Domi, śliczne z Was Dziewczyny, piękne zdjęcie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl