BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 11 miesiąc temu #885091 przez Sophie25
A ja dzis pieke ciasto z rabarbarem pamietam jak babcia pyszne robiła :)

Moja dzis krupniczek dziamała :)

Wiolusska a co u Cb? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885270 przez domi28
Sophie ale mi zrobiłaś smaka z rana na takie ciacho pyszne:)
od 3 dni Jula budzi sie skoro świt i jestem taka niewyspana, co prawda po 7 znow idzie spac na godz ale ja już wtedy nie usnęł więc jest ciężko :) no ale takie uroki posaidania słodkiej istotki.
u mnie dziś dosyć chłodno tzn 17 stopni ale w sumie przyjemnie po tych ostatnich upałach, oby tylko deszcz nie padał.
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885770 przez Sophie25
Domi juz nastepne zrobiłam na najazd chrzestnej Zosi :D :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885851 przez paulina2053
Sophie pieknie wyglada;) moze podrzucisz przepis to ja zrobie na weekend bo w sumie ochote mam ogromna;) mam takie pytanie jak juz poczulyscie ruchy maleństwa to z dnia na dzien byly one czesciej przez Was wyczuwane ? Czy byly bardziej wyrazne? Mialyscie takie momenty ze nie czulyscie go caly dzien wcale?

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885890 przez domi28
oj sophie kusisz kusisz bardzo!
paulinka ja tak jak piszesz z dnia na dzien coraz bardzij czulam chociaz chyba zdazaly sie tez dni kiedy byla cisza.
jak dzien u Was?
w rzeszowie pogoda brzydka :( ale zaliczyłyśmy szybki spacerek z Julką ok godziny a potem jeszcze mąż poszedł 2 raz wiec spoko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885948 przez Sophie25
paulinka ja czułam bardziej z tygodnia na tydzien a pod koniec to juz bardzo i falował mi brzuch jak mała sie przekrecała :)
Czsem bywały dni ze mała cichutko była :)
oto przepis : przepisnaciast.blox.pl/2012/10/Czekoladowe-z-brzoskwiniami.html

Domi u mnie tez pada cały dzien ;/ Masakra z ta pogodą ... ;/

Co planujecie na dzien dziecka swoim pociechom ? :D
Podziękowania: paulina2053

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886057 przez młodamama
Cześć kobietki :) ależ sporo czasu mnie tu nie było. Tyle sie dzieje, że nie mam nawet kiedy wchodzić, głównie zaprzatam sie nauką obecnie.

Przyszła do mnie już faza senności, mogłabym spać całymi dniami w dodatko chodzę jakaś taka rozdrażniona, ze lepiej jest sie do mnie nie czepiać :> Co do nudności, nie przeszły :( zajadam się mietowymi cukierami zeby było mi lepiej :)

Ciasto z rabarbaru!! jak ja dawno go nie jadłam :) chyba czas przypomnieć sobie smak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886065 przez Sophie25
mlodamama jak ja dobrze pamietam te sennosć na poczatku ciazy spoałam juz o 20 - 21 to był moj czas i powiem Wam ze własnie po tym zorientowałam sie ze to ciaza!
Pozniej doszedł boł piersi i miałam pewnosc pozniej to lekarz potwierdził i ok 6 tydzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886070 przez młodamama
sophie a długo Ci ta senność się utrzymywała ? bo ja to mam tak, że w dzień po 3- 4 h śpię, a najgorsze jest to, że nie mogę w ogóle skoncentrować się na nauce, egzaminów tyle przede mną :>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886096 przez Sophie25
Kochana powiem CI ze po 3 miesiacach ustapiło i w dzien nie spałam kładłam sie o 22 i do rana ale pozniej ok 6 miesiaca było znowu sennosc zmeczenie a w 9 miesiacu to juz w dzien na długo zasypiałam z tym ze ja miałam ciezką anemie pod koniec ciazy i moze tez dlatego spałam długo i duzo potrzebowałam ;/
Ty kochana badania krwi masz dobre ?

Mnie własnie pod koniec straszna sennosc dopadła i na poczatku ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886105 przez wiolusska
Cześć Dziewczynki :)
Dawno się nie udzielałam, ale starałam się Was czasami, w miarę możliwości podczytywać.
Wchodzę dzisiaj, a tutaj znowu zmiany na forum. Ciekawe, czy tym razem nie będzie już problemów .
Przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich postów, ale jakoś nie mam ostatnio głowy.
Witam serdecznie nowe Mamusie :* Fajnie, że jest Nas coraz więcej.
Co u mnie tak w skrócie.. Zuzia ostatnio Trochę marudzi, znowu ząbki dają w kość. Jesteśmy od dwóch dni już w trójkę, mój przyszły Mąż wreszcie wrócił :P no i zaczyna się przedweselne szaleństwo. Już jestem tym trochę zmęczona. Cały czas byłam z Małą sama, w międzyczasie masa spraw do załatwienia.. Teraz dalej lista załatwień bez końca, a ja znowu sama, bo od rana trwa weekendowy kawalerski... Jakaś podłamana jestem, chyba mam gorszy dzień.
To ciacho z rabarbarem chyba poprawiło by mi humor :)

Aaa, co do mdłości, mi towarzyszyły przez pierwsze 3 miesiące, pomagały migdały :)

Dziewczyny, jak Wasze Maluszki? No i co u Was nowego? Postaram się pisać częściej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886138 przez Sophie25
Witaj Wiolusska! :)

JAk przygotowania ? Mowisz ze pelną parą ida :D

Moja mała ostatnio marudna strasznie moze przez zeby bo zobaczyłam piatego co wyłazi na górze i juz kawałek jest wiec na dniacch mysle wyjdzie :D Ostatnio wtaje o 5 wiec nie wyspana troche ale moze sie to wkrotce zmieni jak wyjdzie zabek! :)
Mysle juz o torcie na roczek mysle o takim :
NO i prezent tez juz wymyslony dzis była chrzestna i prezenty na dzien dziecka przywiozła sliczne spodenki i opaski :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886264 przez domi28
wiolusska suiper ze napisałaś, dobrze że narzeczony już jest!
sophie super torcik:)
młodamama mam nadzieję że szybko przejdą mdłości.
u nas dobrze chociaż pogoda nie dopisuje:(
Jula ostatnio jak bawiłyśmy się na macie złapała się mojego kolana i wstała i teraz jest cały czas zabawa ze wstawaniem i staniem :)
miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886399 przez młodamama
Kurcze tak wcześnie to wszystko się pojawia, nudności, senność, wstręt do jedzenia. Przyznam się kobietki, że ja w ogóle na mięcho nie mogę patrzec, a o zapachu już nie wspomnę. Jedynie co mi przechodzi przez jakże wrażliwe gardlo to są schabowe, reszta poszła w odstawkę :>

Co do badań krwi sophie to ja leczę się na tarczycę, moja endokrynolog z racji tego, ze jestem w ciązy kazała zrobić mi badania, tarczyca wyszła w porządku, ale witaminy D3 niedobór i to spory, także teraz mam w domu małą apteczkę, codziennie łykam te lekarstwa, masakra :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886519 przez Sophie25
No jestem i ja u nas deszczowo wczoraj dzien dziecka sie udał :)

młodamama łykas łykaj stała kontrola lekarza najwazniejsza :)
Nudnosci miną,sennosc tez a i wstret do jedzenia tez powinien minac ja nie lubiłam truskawek a w ciazy strasznie jadłam i powiem Wam ze teraz tez mi smakuja :)

Wiolusska jak mała ? :)
domi bravo dla Julci za wstwanie super!!! Za niedługo pojdzie! :D
Karmisz jeszcze malą? JEstes moją idolką ja niestety nie utrzymałam pokazrmu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl