BezpiecznaCiaza112023

Sukienka ciążowa

8 lata 2 miesiąc temu #1029023 przez antosia
Dziewczyny - chcę kupić mojej siostrze sukienkę ciążową w prezencie. Oczywiście nową ;-)
Na rynku drożyzna i mało sklepów tematycznych. Kojarzycie jakieś sklep/markę gdzie kupię ładne ciuchy za normalne pieniądze?
Jestem w stanie na sukienkę wydać te 200 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029343 przez AgusiaKRK
Antosia, może Happymum? Mają tam drogie sukienki, ale zawsze jest też wybór wyprzedażowych i można upolować coś ładnego, poniżej 150 a nawet 100 zł. Kupiłam tam sobie sukienkę jak byłam w ciąży (właśnie na wyprzedaży) i byłam z niej baaardzo zadowolona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029453 przez Iwona_L
Coś w tym jest, że jak jest w nazwie słowo "ciążowy" to cena skacze dwukrotnie. Ale jak trochę w necie poszperasz to można też znaleźć w zwykłych sklepach fajne sukienki, co nadają się dla ciężarnych: http://www.fairfashionstore.com/moda/sukienki/preen-dress-1240.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029942 przez JakaJaKachna
W internecie znalazłam, na sprzedajemy.pl:



Nie jest używana, jest tania. Mi sie srednio podoba, ale tez nie chodziło mi o to by wybierać najładniejszą sukienke - skupiłam sie na cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030088 przez antosia
Chodziłam teraz u nas po galerii i w sumie znalazłam 3 sklepy z ciążówkami - żadnej promocji nie uraczyłam. W sumie to ceny sukienek zaczynają się od ponad 200 zł. Chyba faktycznie będę musiała kupić coś używanego. Przy tych 200 zł to już były naprawdę bardzo proste kiecki ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030090 przez Nefri
Antosia ja mam bardzo ładna ciążowa sukienkę, która mąż przywiózł mi w lipcu 2015 z USA. Jest w doskonalym stanie, miałam ja na sobie może z piec razy, bo po prostu głownie w ciąży siedzialam w domu, wychodziłam że starszym na spacery, wiec nie miałam za wiele okazji. Szkoda mi ja sprzedawać, bo to prezent i bardzo mi się podoba, ale zaczynam to rozważać, bo już na pewno w kolejnej ciazy nie będę. Także jak chcesz, mogę ci potem przesłać fotkę, która wcześniej muszę zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030173 przez Kowalka
Popatrz po ciuchach Torelle - kupisz ładną sukienkę poniżej stawek na rynkach, poważnie, a to już mowa o marce, która jest wykorzystywana w serialach.
Wiem, że to nie ma znaczenia, ale masz sugestię. Ludzie myślą, że ciuchy z rynków są tańsze, a wcale tak nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030182 przez AgusiaKRK
Antosia, miałam na myśli Happymum online - tam zawsze poprzednia kolekcja jest w cenach promocyjnych i tak kupowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030420 przez antosia
Agusia - sprawdzę ich.
Kowalka - pokażesz jakie miałaś od nich ciuchy? ich stronę widziałam, nowa kolekcja fajna, ale to już wolałabym konkretne ciuchy z polecenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030537 przez Kowalka
Miałam taką samą, co Agnieszka Kociak ;-) Zobacz - www.torelle.pl/?p=3007
Ewentualnie zobacz sobie inne sukienki wybierane u nich przez gwiazdy, bo mają więcej realnych fotek.
Na stronie firmy masz taką zakładkę z "gwiazdami".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030672 przez antosia
Ile ona kosztuje? Widzę opis, ale nie widzę ceny. Gdzie w sklepie je znajdę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030774 przez Kowalka
W sklepie sparwdzaj, jest tutaj - sklep.torelle.pl/sukienka-zahara-she-p1792.html Jeszcze w dodatku w promocyjnej cenie.
Jedna z ładniejszych kiecek w sklepie - tym bardziej super wygląda na niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030812 przez antosia
Super. Dzięki. Biorę. Nie sądziłam, że możliwa będzie aż tak dobra stawka. Nie widziałam w takiej cenie choćby jednej zbliżonej kiecki pod względem wyglądu.
Ale jeśli macie jeszcze jakieś fajne przykłady sukienek to śmiało wrzucajcie fotki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030975 przez Kowalka
Tak jak było powiedziane - znane firmy mają lepsze stawki niż te mniejsze, które znajdziesz na rynkach.
Na dobrą sprawę tamte firmy są całkowicie anonimowe. Szkoda chyba na takie czasu, prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031470 przez Domii1983
Myślę, że dla kobiet w ciąży najbardziej wygodny byłby styl sportowy, wygląda się wtedy trendy i nie ma skrępowania ruchów. Ostatnio tutaj tekstodajnia.pl/styl-sporty-to-tylko-wyg...luzne-ubieranie-sie/ znalazłam wyznaczniki stylu sportowego. Nie trzeba być Jane Fondą, aby dobrze prezentować się w tym trendzie. Dopuszcza on różne zestawienia, myślę, że każda kobieta znalazłaby w nim coś dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl