BezpiecznaCiaza112023

Wakacje

7 lata 3 miesiąc temu #1049012 przez KarolineCZ
Gdzie wybieracie się na wakacje w tym roku ? Dla mnie dobrym miejscem do odpoczynku jest też Poznań. Jeżeli jedzemy tam turystycznie to naprawdę jest co robić. Mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych. Mi nawet udało się zaleźć tutaj www.nocleg-poznan.pl/ tani nocleg w centrum. Wiec świetne wczasy za niską cene.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050665 przez Quake
Ja jeszcze nad tym nie myślałam, ale sądzę, że jak co roku pojadę gdzieś w góry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057043 przez gromat
ja to raczej chyba zostane w domu ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057081 przez midnight79
Ja jeszcze nie mam żadnych planów na urlop.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063947 przez eni
Na wakacje wyjeżdżam w sierpniu, mam nadzieję, że pogoda będzie mniej deszczowa jak ta w pierwszej połowie lipca.
W tym roku wybieram się na półwysep Helski do Juraty na ul. Ratibora apartament Sun&Snow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064065 przez tessa
My jedziemy za granicę. Nie muszę się obawiać, ze pogoda nam nie dopisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064526 przez junonka
W temacie podróży, myślę, że was również zaciekawić ten blog turystyczny - blog.e-horyzont.pl/2017/04/26/jak-spakow...-nosny-ma-znaczenie/ . Sprawdźcie, według mnie można znaleźć w nim naprawdę sporo przydatnych porad, więc może również i wam się przyda, przy planowaniu wycieczki, czy też wakacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064552 przez marynika
Chętnie zerknę. Często szukam inspiracji na blogach podróżniczych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068387 przez KarolineCZ
W tym roku myślimy też o tym, aby jechać na Kaszuby. Udało mi się znaleźć świetne domki na wynajem: https://domki-swornegacie.pl/ . Okolica jest fantastyczna - same lasy i jeziora. Myślę, że skusimy się na to miejsce bo prezentuje się bardzo oryginalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068407 przez TeczowaMama
Kaszuby - piękne miejsce. Byłam tam z moim mężem 2 lata temu - jedne z najlepszych wakacji jakie mieliśmy.

Z racji tego, że teraz oczekujemy, pewnie w tym roku nie uda nam się tam pojechać, więc mocno zazdroszczę :) Może za 2-3 lata, jak już dzidziuś podrośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #1068515 przez MałgorzataS
Jest bardzo fajny blog Maluch w podróży, gdzie jest całe mnóstwo inspiracji dot. komfortowego podróżowania z dzieckiem. Blog Nebule też opisuje co można robić z dzieckiem latem w stolicy -> wiele atrakcji, miejscówek i nietypowych placów zabaw (np. w łomiankach jest super plac zabaw z kolorowym piaskiem).

Jeśli ktoś chce jeździć dalej w Polskę to polecam największą polską bazę apartamentów sunandsnow.pl. Niektóre apartamenty są również dostępne na innych bookingach ale na sun&snow jest gwarancja najniższej ceny. Najlepiej wspominam Hel, bo tam jest sporo atrakcji wartościowych dla dzieci (sam spacer na półwyspie z wojskowymi akcentami, fokarium rzecz jasna, muzeum wojskowe). Polecam miejscówkę Hel Foka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068524 przez cremella
Dziewczyny czy wyjeżdżając za granicę wykupujecie jeszcze jakieś dodatkowe ubezpieczenie?? Boję się że sam ekuz to za mało i jakby coś się działo to będzie problem i będzie trzeba z własnej kieszeni płacić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 tygodni temu #1068543 przez Kolendra25
Ja zastanawiam się nad jakimś wyjazdem za granice w tym roku, ale brakuje mi trochę gotówki. Znajomy podpowiedział mi żebym wzięła jakąś korzystną pożyczkę i wydaje mi się, że właśnie taką znalazłam tutaj www.aasapolska.pl/ . Mają bardzo niskie oprocentowanie, a do tego pożyczone pieniądze można oddawać nawet w 24 wygodnych do spłaty ratach. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 dni temu #1068606 przez MałgorzataS
To zależy. Czy jedziesz z biurem podróży (wtedy masz jakiś podstawowy pakiet ale ja zawsze dokupuje rozszerzony) czy jedziesz sama (wtedy to obowiązkowo dokupuje pełne ubezpieczenie).

Kolendra25, nie spamuj. Jak ktoś nie ma pieniędzy na wakacje to nie powinien na nie jechać a nie szukać parabankowych pożyczek.
Podziękowania: cremella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068623 przez iwonka385
Nigdy jeszcze nie byłam na łódkach, może się uda w tym roku. A wy jakie plany?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl