BezpiecznaCiaza112023

ferie z dziećmi

7 lata 3 miesiąc temu #1050607 przez arganiutek
Witam wszystkie użytkowniczki (i być może użytkowników):) Ja dzisiaj z gościnnym pytaniem od mojej siostry, która chce z mężem i dzieciakami (córka 6 lat, syn 8 lat) wyjechać na zimowe ferie nad morze. Znalazła w sieci kilka ofert, ale na jedną jest prawie zdecydowana - są to zimowe wczasy nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze . Oferta wydaje się być ciekawa bo rodzice jadą z dziećmi do wypasionego ośrodka, gdzie będzie spora grupka innych dzieci, zaplanowanych jest wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Ale do rzeczy - jakie są wasze doświadczenia z takimi wyjazdami? Czy dzieci się nie nudzą? Dobrze się zachowują? Bo jednak takie wczasy "trochę" kosztują,a decydować się trzeba szybko. Jakie są wasze opinie warto inwestować w taki wyjazd z dzieckiem czy lepiej zostać w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052656 przez Quake
Ferie nad morzem? Ja bym jednak wybrała góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053450 przez Illon
Też jestem za tym, żeby zimowe ferie spędzić w górach. My ze znajomymi i ich dziećmi jedziemy w tym roku, mamy już zarezerwowane domki w Kościelisku . Ciekawa jestem tylko co z pogodą, bo z tego co widziałam to może być nawet sporo stopni na plusie. Mam tylko nadziję, że beziemy się dobrze bawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056956 przez finall33s
Ferie w górach to super sprawa. Szczególnie dla dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057008 przez Quake
A z przygotowaniem ciekawych atrakcji raczej nie powinno być żądnych problemów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 14 godzin temu #1060271 przez marynika
W tym roku warunki były świetne! No i dzieciaki zachwycone śniegiem oczywiście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060943 przez monimm82
A może by tak poszaleć i skoczyć na Teneryfę, co wy na to? Dzieci na pewno będą się świetnie bawić, jest tam mnóstwo atrakcji takich jak wulkan Pico del Teide, z malowniczą wioską u jego podnóży do zwiedzania, wielki aquapark, jungle park i inne fajne miejsca dla dzieci. A dla dorosłych, oczywiscie wspaniały rajski relaks na przepięknych plazach przy gorącej temperaturze :) Co wy na to? Znajomi wypoczywali w happyapartmentstenerife.com/pl/ i bardzo sobie chwalili. Pełne wyposażenie, codzienne sprzątanie, schludnie czysto i bardzo komfortowo. Polecam ten kierunek i miejscowość Adeje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066396 przez zuzka
Ferie dzieci powinny spędzać z rówieśnikami, a nie w domu z rodzicami, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Sporo dobrego słyszałam o Gwiezdnej Akademii, organizują tam tematyczne kolonie i zimowiska dla dzieci w różnym wieku, zerknijcie gwiezdnaakademia.pl - fanom Gwiezdnych Wojen powinny przypaść do gustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066423 przez Quake
Ferie z dziećmi mogą być fantastyczne, na pewno najlepszym pomysłem jest wyjazd w góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066516 przez iwonka385
Mi też ferie kojarzą się z górami - można zrobić ciekawe trasy po schroniskach, ale wiadomo, że zależy co kto lubi i zaplanuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066577 przez Jankaka
Ja w tym roku nie mam niestety urlopu na ferie, a bardzo chciałam pojechać własnie w góry. Jednak, aby dzieciaki nie nudziły się w domu, to zrobię im ferie z gotowaniem warszaty kulinarne Zajęcia wydaja sie bardzo fajne. Moje lubią takie wyzwania, wiec mam nadzieje, ze fajnie spędza czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066711 przez Krateczka
Podczas ferii można robić masę rzeczy, wszystko zależy tutaj od naszej kreatywności :) Jednym z przykładów jest zabranie dziecka do sali zabaw ( www.incaplay.pl/ ), gdzie mały będzie się mógł wybawić, a my odpocząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066717 przez 4 8 15 16 23 42
Ja miałem okazję odwiedzić w tym roku razem z dziećmi Zajazd Jurajski, który znajduje się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, stosunkowo niedaleko Częstochowy. Było sporo atrakcji dla dzieci, więc doskonale się bawiły. Mimo dość długiego pobytu nawet ja z żoną się nie nudziłem ;). Planujemy ponowną wizytę jakoś na początku maja ;) Tutaj macie ich stronkę zajazdjurajski.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070511 przez ulke
My właśnie wczoraj wróciliśmy Już 4 lata z rzędu jeździmy z dziećmi nad morze, zawsze w listopadzie, ze względu na najwyższą zawartość jodu, ale nie tylko. Jeździmy także wtedy, bo nie jest tłoczno i naprawdę można odpocząć. Do tego ceny są niższe niż w sezonie i co dla nas ważne, nie ma tak wiele straganów i przeróżnych budek oferujących niezdrowe przekąski i wątpliwej jakości zabawki, co niestety bardzo kusi dzieci. Zawsze wybieramy się do hotelu z basenem i salą dla dzieci. Od rana do zachodu słońca spacerujemy i dzieci bawią się na plaży (zawsze zabieramy foremki do pisaku, termosy i cały ekwipunek na długie spacery), a po południu i wieczorami chodzimy na basen i do sali zabaw. Te miejsca także nie są zatłoczone w tym czasie, co niewątpliwie jest zaletą w czasie pandemii.
Warszawa tez ma wiele do zaoferowania w zimie na ferie:
terazwarszawa.pl/jak-spedzic-ferie-w-warszawie/

Na stronie jest wiele podpowiedzi jak spedzić ferie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl