BezpiecznaCiaza112023

Własny biznes

7 lata 1 miesiąc temu #1057984 przez monimm82
Hej, od dłuższego czasu pracuje w sklepie spożywczym i chciałabym się jakoś w końcu rozwinąć. Myślę od dłuższego czasu nad założeniem własnego punktu, ponieważ daję sobie świetnie ze wszystkim radę, ale moja kierowniczka wgl tego nie docenia. Jednak problemem są u mnie oczywiście pieniądze, własny sklep pochłania ogrom pieniędzy. Szukałam ostatnio pomysłów jak z tego wybrnąć i trafiłam na franczyze rabat-detal.pl/ i przyznam, że świetnie to wygląda. Rabat oferuje pomoc w wielu aspektach prowadzenia sklepu. Co o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenia, które mogłbyby mi pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058027 przez Domii1983
Zawsze podziwiałam osoby, które chciały mieć własny biznes - no, jasne próbuj, tylko w ten sposób możesz pójść na swoje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058079 przez wyjur
Franczyza jest dużo trudniejsza do prowadzenia, niż własny biznes. Bez inwestycji się oczywiście nie obędzie. O ile w przypadku działalności gospodarczej można ją w razie problemu szybko zamknąć to umowa z firmą franczyzową może być trudniejsza do rozwiązania.

______
http://centrumhandlowe24.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060294 przez Domii1983
Prowadząc własny biznes warto pamiętać o tym, by szkolić okresowo pracowników z BHP. Możecie więcej poczytać o tych szkoleniach tutaj: poradnikowy.net/szkolenia-okresowe-dla-firm-co-musisz-wiedziec/ , warto moim zdaniem funkcjonować zgodnie z przepisami, bo i firma na tym zyskuje i pracownicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060392 przez mirena
Uważam, że w własnym biznesie trzeba mieć poduszkę finansową na opłacenie wszelkich podatków etc. Koniecznie zapoznajcie się z " szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach " Ciężko jest pokazać dochody, jeżeli firma dopiero co wystartowała, dlatego taka pożyczka może spokojnie podratować nie jednego przedsiębiorce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060439 przez kajunek
a ja myśle, żebyś dwa razy sie jeszcze zastanowiła. To że Ci dobrze idzie w pracy wcale nie znaczy, że poradzisz sobie z własnym biznesem. To jedank jest przepaść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061416 przez aniaola37
Biznes latwo otworzyc, jeszcze latwiej zamknac i poniesc straty, radze sie dwa razy zastanwowic ;) Polecam osobiscie brazne gastronomiczna, moze jakies piekarnie, cukiernie? hurtownia cukiernicza w takich branzach to podstawa, porządny sprzet i swieze, dobre produkty. Jezeli lubicie piec to jest to idealny pomysl na biznes.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1061861 przez mirena
Własny biznes i smartfon to świetna rzecz, jednak gdy nie ma się abonamentu, trzeba zwrócić uwagę na to by często te naszą kartę doładowywać. Ja znalazłam stronę bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-wrodzinie , która te doładowania zdecydowanie ułatwia np w dzień, kiedy to wszystkie sklepy są zamknięte i nie mamy jak nabić sobie telefonu pieniędzmi, a przecież mając własną działanośc trzeba być ciągle pod telefonem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061866 przez wyjur
W biznesie warto też mieć dobry laptop. Wersje dla biznesu takie jak Lenovo ThinkPad T mają bardzo wydajny system i długo trzymającą baterię bo na pewno ułatwi pracę poza biurem. Z resztą w dzisiejszych czasach posiadanie komputera przenośnego to podstawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062297 przez Domii1983
Biznes powinien stale być poszerzany o nowy wachlarz usług, w przeciwnym wypadku firma będzie pozostawała w tyle. Na przykład projektowanie organizacji ruchu to firma taka jak DROG MOL o czym więcej na Alces.pl , która oprócz projektowania wynajmuje i sprzedaje znaki drogowe. Ale, żeby stać się firmą z tradycjami potrzeba wielu lat ciężkiej pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064410 przez Quake
Prowadzenie własnego biznesu nie jest sprawą prostą i wymaga dużego nakładu pracy, a także pewnej pomysłowości oraz dążenia do rozwoju, bo bez tego żadna firma długo się nie utrzyma. Tu jak sądzę bardzo przydatne byłyby szkolenia różnego rodzaju, w zależności od potrzeb, a także odwaga do podejmowania ryzyka o czym można przeczytać na http://4change.pl/temat/podejmowanie-ryzyka , bo takie kwestie na pewno zaprzątają niejeden umysł, ale zdecydowanie warto jest o tym pomyśleć, bo bez ryzyka nie ma potem szans na satysfakcjonujące wyniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #1066100 przez KarolineCZ
Uważam, że własny biznes to całkiem dobry pomysł jeśli jesteś pewna, że się na tym znasz i wiesz, że będziesz robić to dobrze. Na pewno przyda Ci się trochę sprzętu IT, między innymi komputery do firmy. Na szczęście w internecie można znaleźć świetne oferty tylko dla firm. Rzuć okiem na przykład na taki model: https://itking.pl/notebooki/16440-hp-inc-zbook15-g3-i7-6700hq-500-8g-156-dos-t7v37es . Myślę, że posłuży Ci przez długie lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066210 przez eni
Ja tez zastanawiam się nad tym, żeby zacząć prowadzić własną działalność.
Tak trochę po rodzinie mam doświadczenie w branży związanej z obróbką metali.
Mam pomysł, aby bardziej rozwinąć profil i zainwestować w cięcie wodą gdańsk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 dzień temu #1066871 przez mirena
Ja bym chyba otworzyła sklep internetowy, taki sklep nie wymaga na początku zbyt wiele, wystarczy dobrze ogarniać wysyłki i kupować atrakcyjny jakościowo towar. Wysyłki możesz realizować z GLS, najlepiej przeczytaj www.brokerkurier.pl/kurier-gls czym się zajmują jaka wysyłka wchodzi w grę i działaj. Pracują tam solidni kurierzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066890 przez 4 8 15 16 23 42
Własny sklep to rzeczywiście całkiem ciekawy pomysł. Można pomyśleć o otworzeniu punktu stacjonarnego, ale i sprzedaży internetowej, która na dzień dzisiejszy wielu osobom przynosi ogromne zyski. Według mnie warto jest rozważyć otworzenie sklepu z suplementami dla sportowców. Są firmy takie jak Hurt Bodypak ( http://hurt.bodypak.pl/http://hurt.bodypak.pl/ ), które zapewniają różnym sklepom dostęp do wysokiej jakości produktów. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl