BezpiecznaCiaza112023

Własny biznes

5 lata 11 miesiąc temu #1066891 przez Guetta76
Wiadomo, że na swoim najlepiej ;) ja niestety nic nie wiem o wlasnej dzialalnosci, ale trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066997 przez basiaxx
Wszystkim prowadzącym własny hotel polecam system hotelowy od intelihotel.pl/blog/4-pomysly-dzieki-kto...odwiedzi-twoj-hotel/ . U mnie sprawdza się świetnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067030 przez Quake
Prowadzenie własnego biznesu łatwe niestety nie jest, można powiedzieć, że to spore wyzwanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067069 przez basiaxx
W biznesach takich jak np. restauracja na pewno przyda się monitor dotykowy. www.posiflex.com.pl/pl_jak-wybrac-odpowi...or-dotykowy,207.html - z tego wpisu dowiecie się jak wybrać odpowiedni. Polecam się z nim zapoznać, bo jest bardzo pomocny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067180 przez zuzka
Sporym problemem jest obecnie brak chętnych do pracy. Wiele firm nie może znaleźć odpowiednich pracowników. Myślę, że warto rozejrzeć się za pracownikami z Ukrainy, przez agencję pracy nie trzeba przejmować się formalnościami, m.in. w agencji www.pracowici.pl/korzysci-ze-wspolpracy/ możliwe jest zatrudnienie pracownika z Ukrainy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067183 przez basiaxx
Żeby własny biznes się udał na pewno na początek potrzebny będzie dobry biznesplan :)

_______________________________________________________________________________
Twój hotel posiada szeroką ofertę rozrywkową? Sprawdź, jak usprawnić jego organizację
intelihotel.pl/blog/sprawdz-jak-usprawni...owej-twojego-hotelu/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067895 przez mała69
Jeżeli własna działalność to najlepiej w usługach. Tak by nie trzeba było mieć lokalu, kupować surowca, czy towaru na sprzedaż. Dobrze by nie użerać się z pracownikami wiec mieć na tyle fajny pomysł by móc pracować samemu, na przykład jako freelancer. Taka praca daje maksimum spokoju i satysfakcji. Oczywiście trzeba się na czymś znać by mieć odpowiedni fach w rękach. Ja skończyłam polonistykę i trochę liznęłam dziennikarstwa, dlatego podjęłam się pisania tekstów reklamowych. To fajna robota na którą zawsze jest zapotrzebowanie. New Project - copywriting Łódź - newproject.biz.pl/realizacje/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067901 przez Quake
Prowadzenie własnego biznesu łatwe nie jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067947 przez Kolendra25
Jeśli macie własny biznes to nie zapomnijcie kochane koleżanki o stronie internetowej, w dzisiejszych czasach to podstawa ładna stronka to wizytówka firmy. Mi ostatnio w zakresie tworzenia stron www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/ firma Damtox mega pomogła. Jakbyście szukały pomocy to polecam, świetne portfolio zrealizowanych projektów mają, możecie sobie pooglądać ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067962 przez Gabriela34
Zdecydowanie popieram te rozwazania. Jesli czujesz się tylko na siłach, masz pomysł, zbadałaś rynek, czyli wiesz ze chcesz otworzyc cos, czego nie ma tuż za rogiem, i nie bedziesz musiała na kazdym kroku walczyc o klientó...to supoer. Zadbaj jeszcze o wyposażenie miejsca, księgowosc i do dzieła:) moge podpowiedzieć tu o usługach, bo ja korzystam z www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-uproszczona/fakturowanie i jestem bardzo zadowolona. Powodzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #1067973 przez lietia
Szukasz dofinansowania? www.eljottech.pl/ Sprawdz firmy które profesjonalnie się tym zajmują.Polecam.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068182 przez Mareczek_6
My z żoną zastanawiamy się nad założeniem własnego gabinetu kosmetycznego. W zasadzie nawet się już nie zastanawiamy, bo mamy lokal wykupiony i teraz zostało go tylko urządzić. Na pewno pierwszą rzeczą jaką kupimy będą lampy zabiegowe [ cito-sklep.pl/lampy-zabiegowe-led-lampy-...yczna-ks-q7-led.html [/url]. Wydaje nam się, że jest to najlepsza oferta obecnie na rynku. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #1068248 przez KarolingUS
Ja od jakiegoś czasu prowadzę swój własny biznes i część pieniędzy, które zarabiam staram się zainwestować w zakłady bukmacherskie. Wydaje mi się, że to dobry sposób na pomnożenie moich pieniędzy. Dużo wiedzy w zakresie obstawiania takich zakładów czerpię z alfabets.pl. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068270 przez basiaxx
Na pewno trzeba dokładnie wiedzieć jak założyć działalność gospodarczą i jakie działania trzeba podjąć :) Przydatnym może okazać się ksiegowy.gliwice.pl/jak-zalozyc-dzialalnosc-gospodarcza/ - znajdziecie tam przydatne porady :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068295 przez KewinIuK
Z tym własnym biznesem to trzeba uważać. Ja kiedyś taki miałem i potem przez niego wpadłem w takie kłopoty finansowe, że siadł na mnie komornik. Na szczęście udało mi się z tego wyjść dzięki pożyczce bez baz z kredyt-dla-zadluzonych.pl/pozyczki-bez-b...omornikiem-internet/ , która pomogła mi spłacić komornika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl