BezpiecznaCiaza112023

Własny biznes

5 lata 1 miesiąc temu #1068477 przez zuzka
Może własny sklep online? Na platformach sklepowych można go postawić w kilka chwil, choćby na pasejo.pl - posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności o których piszę, a podstawowa wersja jest darmowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068666 przez zwika
Co myślicie o myjni samochodowej? Mam działkę blisko centrum handlowego.. Sama myjka kosztuje niecałe dwie dyszki. Odpowiednia kanalizacja i można spróbować szczęścia we własnym biznesie. Trochę kasy mam odłożone, a resztę może dostanę z pośredniaka. Do tego przydałby się odpowiedni baner. Taki na plandece, lub profesjonalny panel podświetlany. Znajomy zamawiał taki baner w Fabryce Reklamy fabrykareklamy.pro . Mają własny podnośnik i ekipę, która wykonuje to szybko i sprawnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068674 przez macierzanka
Zatrudniacie pracowników?
Macie bazę stałych klientów?
Czy pamiętacie o przepisach RODO?
Czy wiecie, że wystawiając komuś fakturę i pozyskując jego dane teleadresowe powinniście dać mu do podpisania klauzulę zgody RODO na przetwarzanie danych osobowych? Na blogu o działalności gospodarczej Zasady Ogólne znajdziecie taki wzór zgody RODO pdf www.zasadyogolne.info/2018/04/rodo-kaluz...-wedug-rodo-pdf.html . Kończy się już okres pobłażliwość w sprawie przepisów Unijnych. Wielu urzędników tylko czeka by wykazać się ściągalnością pieniędzy do budżetu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068680 przez Quake
Prowadząc własny biznes warto pomyśleć także o reklamie dla niego, żeby zdobyć klientów i być bardziej rozpoznawalnym. Pozycjonowanie zdaje się tutaj sensownym rozwiązaniem, ale dobrze jest poczytać o nim coś więcej: www.solutio.com.pl/co-to-jest-pozycjonow...-stron-internetowych żeby wiedzieć o co właściwie w nim chodzi. To jednak dosyć szeroki temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068686 przez puchatka9
Szkoda zamawiać jedynie pozycjonowanie strony. Pełniejszym działaniem jest e-marketing. To właśnie, gdy jest on dobrze prowadzony dobra pozycja strony jest jego wynikiem. Inaczej mówiąc to są pozytywne działania dobrze odczytywane przez boty i algorytmy Google. Natomiast nienaturalne pozyskiwanie odnośników może jedynie zaszkodzić w ten sposób pozycjonowanej firmie. Działania muszą być naturalne i neutralne. Takie usługi zaproponował mi freelancer od copywritingu New Project SEO Łódź www.newproject.biz.pl .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068693 przez Magda.K
Mogę powiedzieć jak to wygląda z mojego doświadczenia. Na początku tez miałam problem co zrobić aby moja firma była bardziej widoczna w necie i jak pozyskać klientów. Nie jest to łatwe bo konkurencja w każdej branży jest dosyć duża. Napewno trzeba postawić na reklamę w różnych formach. Postawiłam na reklamę na FB i pozycjonowanie mojej strony w internecie. Jestem bardzo zadowolona z pozycjonowania, moja strona znalazła się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google i jestem bardziej widoczna w necie a co za tym idzie mam coraz więcej klientów. Współpracuję z www.granker.pl/ i mogę każdemu polecić. Działajcie i życzę wszystkim powodzenia w prowadzeniu własnego biznesu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068745 przez Feliksa
Żeby odpowiednio się zareklamować warto nawiązać współpracę z agencją reklamową. Mamy wtedy pewność, że wszystko będzie poprowadzone profesjonalnie i stosownie do branży. Często bierzemy udział w wszelkiego rodzaju targach, więc obowiązkowo musimy mieć stoisko i to w dodatku wyróżniające się. I w tym zawsze pomagają nam pracownicy firmy Berkano Expo oni specjalizują się w tego typu marketingu. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Tutaj podsyłam linka do ich strony www.berkano.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068854 przez iwonka385
Zakładając waszą firmę szukaliście porad w urzędzie, zastanawiam się co zrobić żeby pomysł był trafiony. Zależy mi na klientach, żeby to miało sens. Trochę informacji o wdrożeniu rodo znalazłam tutaj informaticalegis.com/uslugi/wdrozenie-rodo/ Co jeszcze wiecie na ten temat? Ktoś sprawdzał, jak to u was działa? Są kontrole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069090 przez zofialipska
Jeśli ktoś szuka pomysłu na własny biznes, to na stronie eppgroup.pl/ można znaleźć kilka ciekawych pomysłów na wykorzystanie EPP - materiału o wielu ciekawych możliwośćiach, a przy okazji przyjaznego srodowisku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069463 przez Quake
Zakładając własny biznes, trzeba też zwrócić uwagę na kwestie związane z obowiązkowym posiadaniem kas fiskalnych i ich fiskalizacji, więcej o tym napisane jest tu: fajnybiznes.pl/zgloszenie-i-fiskalizacja...azki-przedsiebiorcy/ dobrze więc wiedzieć, jak to wygląda i na czym właściwie może to polegać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069469 przez Gosiunia
A logo firmy projektujecie sami czy zlecacie komuś? Bo nie wiem czy podjąć się tego zadania samej, czy jednak wybrać profesjonalistów. Może korzystaliście z usług grafików z Artlime artlime.com.pl/ ? Portfolio wygląda obiecująco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069626 przez buina
Własny biznes to ciężki kawałek chleba, ale moim zdaniem warto. Od kilku lat prowadzę własną firmę, zatrudniam już kilku pracowników, posiadam swoje biuro i cieszę się, że wciąż się rozwijamy. Jeżeli decydujecie się na wynajem biura to zwróćcie uwagę czy posiada ono wentylację, taki system zadba o jakość powietrza na terenie całego obiektu. W moim biurze taki system był, ale wymagał konserwacji. Nie wiedziałam na czym to polega, dopóki nie znalazłam potrzebnych informacji w internecie: brawent.pl/dezynfekcja-pomieszczen-poznan/ . Artykuł bardzo pomógł, bo gdy zjawiła się u nas ekipa od czyszczenia, wiedziałam o czym do mnie mówią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069633 przez velto
Pamiętam jak zakładałam swoją firmę i nie było za łatwo, ale wszystko już się unormowało. Aktualnie inwestuje pieniądze w kryptowalutę coincher.com/ mam nadzieję, że uda mi się na tym zarobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 tygodni temu #1069874 przez Allina
Natomiast ja planuje w tym roku otworzyć swoją kawiarnie z deserami. Już długi czas nad tym pracuję i powoli zaczynam realizować swoje plany. Mam już lokal, a teraz planuje kupić profesjonalne sprzęty takie jak liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ automat do lodów włoskich etc. Myślę, że za trzy/ cztery miesiące będę mogła zrobić wielkie otwarcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069919 przez KarolineCZ
Gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w artykuły biurowe? Wolicie robić zakupy online czy stacjonarnie? Widziałam ostatnio, że biurowy sklep internetowy Biurwa ma bardzo bogatą ofertę, między innymi właśnie segregatory: biurwa.pl/segregatory . Może akurat znajdziecie coś dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl