BezpiecznaCiaza112023

W co inwestować pieniądze?

6 lata 9 miesiąc temu #1063080 przez wyjur
Mamy z mężem trochę oszczędności i chcemy te pieniądze jakoś zainwestować, Mąż mówi by może części zamrozić w złoto i brylanty. Nawet znalazłam Jubilera z ofertą na brylanty certyfikowane - https://79diamenty.pl/brylanty-certyfikowane gdzie ceny faktycznie są korzystne. Co myślicie o takiej formie inwestycji?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063136 przez mirena
Ciezko na raz powiedzieć w co warto inwestować. To zależy od tego czym się pasjonujecie, w czym macie rękę do biznesu.Może myślisz o pożyczce? Moim zdaniem dowiesz się tutaj jaka pożyczka Ciebie obowiązuje, co idzie za tym, jaka prowizja i kiedy trzeba spłacić. jak już kasę bedziesz miał to dowiesz się poczujesz to, w co powinieneś iść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063946 przez eni
Jest dużo możliwości inwestowania, ale przede wszystkim trzeba się na tym znać.
Sporo można zyskać inwestując na giełdzie. Na przykład akcje ONICO S.A to bardzo dobra inwestycja.
Te osoby, które rok temu zainwestowały w te akcje teraz mogą uzyskać zwrot z inwestycji ponad 33 proc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064240 przez SanN
Jeśli ktoś ma większe środki to warto kupić w dużym mieście mieszkanie, nawet biorąc kredyt mieszkanie wynajmując powinno się "samo" spłacac. Patrzymy na coś takiego - grojecka216.com/files/wirtualny-spacer/m...6-mieszkanie-PC.html zresztą Grupo Lar która to buduje ma bardzo pozytywne opinie jako deweloper, wybierają tak jak tutaj bardzo atrakcyjne lokalizacje, które wręcz są rozchwytywane przez potencjalnych najemców. Szczególnie mówię o osobach w delegacji lub też studentach, Ci drudzy przy Grójeckiej znajdą w zasadzie wszystko co potrzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064284 przez Domii1983
Mieszkanie to zawsze dobra inwestycja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064413 przez Quake
Inwestować trzeba z głową i rozsądkiem, żeby potem nie wpaść w kłopoty. Każda inwestycja to jednak ryzyko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066154 przez munia
Na inwestowaniu trzeba się znać Według mnie to bardzo ryzykowne najlepsza inwestycja to nieruchomości i to różnego rodzaju począwszy od mieszkań, działek powierzchni pod wynajem. Tak właśnie zrobił mój kolega W niezłym miejscu w drodze na swoją działkę wybudowała przy udziale firmy www.ocmer.com.pl/hale/hale-magazynowe halę magazynową Teraz ją wynajmuje ludziom sprowadzającym odzież z zagranicy i biznes kwitnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066246 przez ksenia28
Zależy ile posiada się oszczędności, można zacząć od produktów oferowanych przez www.viennalife.pl mają bardzo korzystne produkty inwestycyjne i oszczędnościowe, także polecam się zainteresować. Oni tworzą też dedykowane produkty finansowe dla swoich klientów, także bardzo fajna opcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066420 przez Quake
Sposobów na inwestowanie jest wiele, ale mało kto umie robić to dobrze i w taki sposób, by wszystkiego nie stracić. Na pewno trzeba podejść do tego z głową i wcześniej zebrać wszystkie potrzebne informacje. Jedną z opcji inwestycji są obligacje, a konkretnie obligacje korporacyjne: http://celnie.pl/inwestowanie-w-obligacje-korporacyjne-samodzielnie-czy-poprzez-fundusz-inwestycyjny , a w tym wypadku z pewnością potrzebne jest dobre rozeznanie w temacie, żeby wiedzieć, co się z czym je i na co warto jest zwracać uwagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066518 przez iwonka385
Dokładnie..Nie potrafiłabym powierzyć komuś obcemu całych moich oszczędności, bałabym się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #1066587 przez Andreaa
Oj ja również nie powierzyłabym komuś swojej kasy. Ktoś może mnie namawiać jak to on super zainwestuje moje pieniądze ale potem okaże się,że na przykłąd wszystko dosłownie straciłam .A nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji.....

Moim zdaniem dwie najbezpieczniejsze formy inwestowania to:
złoto
oraz .... lokaty, które jak można sobie sprawdzić w porównaniach wcale nie są tak kiepsko oprocentowane. Na stronie jest dobry ranking:
www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066593 przez junonka
Uważam, że warto też zajrzeć w takie miejsce jak to - https://ekantor.pl/finanse-polakow/ , w którym to można znaleźć wiele przydatnych porad finansowych. Sprawdźcie, przydać się mogą również i wam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066594 przez junonka
Uważam, że warto też zajrzeć w takie miejsce jak to - https://ekantor.pl/finanse-polakow/ , w którym to można znaleźć wiele przydatnych porad finansowych. Sprawdźcie, przydać się mogą również i wam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066651 przez antosia
To zawsze zależy od danego przypadku, zobaczcie - www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/
Myślimy o wejściu w to - tzn. analizujemy. Pierwszy raz widzę inwestycję, gdzie zabezpieczenie jest warte 3 razy więcej niż sama inwestycja. Trudne do zrozumienia, ale jednocześnie pokazuje, o co tutaj tak naprawdę chodzi. Czy ktoś z was w tym już siedział?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066665 przez Milakus
W tym nie, ale ostatnio zainteresowałam się trochę bitcoinem... Spadł do 20 000, teraz ma już 30 000, wydaje mi się, że znowu powinien dobić do maximów z grudnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl