Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Pożyczka - warto ?

1 miesiąc 1 tydzień temu #1066135 przez junonka
Witam, całkiem niedługo ja z moim narzeczonym chcemy wziąć ślub. Choć planujemy go od dawna nie udało nam się uzbierać takiej sumy jakiej potrzebujemy na organizowanie wesela. w tym roku co miesiący wpadały różne wydatki i tak się złożyło że nie mamy nawet połowy. No i jest pomysł żeby wziąć kredyt. Czytałam opinie o pożyczkach i zastanawiam się nad Alior Bankiem .Poradźcie mi coś J

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 tydzień 1 dzień temu #1066406 przez KarolineCZ
Kredyt to dość duże przedsięwzięcie - a przecież można wziąć pożyczkę jeśli brakuje Wam niewielka kwota. Na stronie https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka/ poczytacie o różnych pożyczkach dostępnych w internecie. To bardzo wygodne rozwiązanie - wszystko załatwicie bez wychodzenia z domu. Moim zdaniem warto się nad tą opcją zastanowić.

6 dni 23 godzin temu #1066422 przez Quake
Nope, nie warto. Od pożyczek powinno się trzymać zdecydowanie daleko i nawet kijem nie tykać.

6 dni 19 godzin temu #1066436 przez Andreaa
Oj juz nie miej takiego restrykcyjnego podejścia. Wiadomo,ze jest to zobowiązanie i ze trzeba będzie je w przyszłości spłacic. Jednak są rózne sytuacje i taka pożyczka może czasami naprawdę uratować nam tyłek... Że się tak wyrażę. Poza tym niektóre firmy mają tak zwane darmowe pierwsze pożyczki, a wzięcie takiej jest o wele bardziej opłacalne od wzięcia kredytu w banku.
Przed decyzją jednak warto jest zajrzeć sobie do rankingów i poczytać sobie jakie pożyczki są polecane a jakie odradza;ne.

6 dni 12 godzin temu #1066439 przez fallpoll2
Jasne że warto. Ja polecam www.ratalska.pl wiele moich koleżanek skorzystało. Idealna pozyczka dla kobiet.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka