BezpiecznaCiaza112023

Dekoracyjne poduszki

5 lata 7 miesiąc temu #1067802 przez ulke
Cześć dziewczyny! jestem obecnie na etapie szukania różnych dodatków do salonu i szukam jakiś fajnych poduch. obchodziłam w zeszłym tygodniu markety i szczerze to wszędzie są te same, proste, oklepane wzory... w większości zupełnie bez jakiegoś stylu ;/ znacie może jakieś e-sklepy, gdzie można dostać coś ciekawszego???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067821 przez Andreaa
Oj równiez miałam takie same wrażenie. Ostatnio odwiedzilam kilka marketów w poszukiwaniu poduszek do mieszkania ( leroy merlin, obi oraz kilka mniejszych sklepów). Niby jest ich sporo ale na miejscu albo jakieś satyny albo jakieś włochacze. Czyli wszystko to co znajdę w innych sklepach. Polecam poszukać
na olx
na allegro
ewentualnie w mniejszych sklepach dekoratorskich, w których kupisz dekoracje robione ręcznie. Na tej stronie jest równiez ciekawy wpis o tym jakie poduchy obecnie są na topie"
www.mybohome.com/blog/poduszki-w-mieszka...ciekawsze-inspiracje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067939 przez Quake
Fajna sprawa, fakt, dekoracyjne poduszki są ciekawą ozdobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067956 przez elinka
Poduszki są super, uwielbiam takie dekoracje. Dziewczyny zajrzyjcie do sklepu dobraposciel24, mega wybór, jest w czym wybierać. Poza tym to i pościel, ładne koce, narzuty, o jakość nie trzeba się martwić. Ja sobie wybrałam takie eleganckie poszewki z cekinami, pasują mi do wystroju, a córa wybrała sobie w kwiaty i z napisami do tego. Warto tam zajrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl