BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 7 miesiąc temu #771071 przez Gochens
Dzień dobry ;-)

Noc u nas ok pobudka dopiero o 3,00 późnej o 6 i 7 na gadanie więc położyłam się na łóżku razem z nim i usnął a ja uciekłam do siebie :-)

Od 9 pierdzi ustami hehehe

Jedziemy dziś po skierowanie na usg żeby zrobić za darmo w Matce Polce.

Violcia oby plecy już nie bolały zawsze.
Aleksia synuś jak ładnie siedzi ;-) a jak mu ucho smaczy!

Karolka tak jak Hania pisze skalpel Chodakowskiej ;-)

Miłego dnia mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771090 przez KaRoLkA
Dzień dobry :)

U nas nocka w miarę dobra pobudki o 00.00 , 2.30 i 5.30 po czym gadanie ale wsadziłam ją do łóżeczka i usnęła a ja razem z nią :D
pogoda do kitu jak u Wiolci ,leje jak z cebra, dziękuje dziewczyny na pewno spróbuje tego "skalpela"

Albercik słodziak a jak siedzi, też mu misie smakują widzę :)

Violcia oby już tak zostało i ten ból pleców odpuścił :)

miłego dnia ja zmykam napić się kawki i ogarniać mieszkanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771113 przez Ikunia1910
Czesc kochane, wczoraj nadrabialam was po 24 ale zasnelam z telefonem na brzuchu :angry:
A dzis juz wiele nie pamietam:/ no cóż sporo roboty, narazie ogarnelam z wierzchu dzis jade do pośredniaka a pozniej heja perfekcyjna pani domu:) dobrze ze nie mam arachnofobii bo jak w mieszkaniu nikt nie bywal przez dwa lata to sie tego dziadostwa napleglo :ohmy: całe szczescie ze piekna pogoda to wystawiam zośke na podwórko i korzysta dziewczyna a wogole jest nieziemsko grzeczna chyba chce pomóc mamie doprowadzić chałupę do stanu uzywalnosci.

Tęskni mi sie do was no ale czas goni wiec przesyłam gorace uściski i buziaki wszystkim dzieciaczkom i wam drogie panie ;) :kiss:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771119 przez Hania84
Witam i ja :)

Nie uwierzycie, ale Lenka zasnęła wczoraj chwile po 20 i wstała dziś o 10 rano :ohmy: Spała 14 godzin z jedną przerwą o 3 na mleko :side:

U nas też popaduje...a ja dziś z Leną do stomatologa na kanałówkę brrr ale się boję...mam nadzieję, że Lenita będzie grzeczna.

Ikunia ja tez nie mam arachnofobii ale jednak pająki mnie obrzydzają także współczuję i podziwiam :)

Agusia no to jest własnie to że kobiety karmiące nie za wiele mogą brać :dry: i to chyba jedyny minus karmienia piersią.

Ale Albert pożera ucho :laugh: pewnie smaczne :side:

Miłej środy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771132 przez KaRoLkA
Haniu ale masz śpioszka :D trzymam kciukasy żeby nie bolało aż tak bardzo u tego stomatologa :D

Ikunia Super że wszystko już prawie ogarnięte, a Zosiek chyba czuje że to dla Was wiec nie chce przeszkadzać :)ja tam pająki lubię mam nawet tatuaż pająka na stopie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #771150 przez Ikunia1910
Albert dzis poprawil mi humorek hihi GłodziLLa :laugh:

Haniu jestem z toba myślami nawet bardziej niz wypada bo oczami wyobraźni siedze z toba na tym fotelu:p

Aga zdrowka :*

Ps. Nudzi mi sie w tramwaju :lol: zosia u prababci a ja do pośredniaka (bez sensu to spotkanie bo przeciez i tak nie pojde do pracy no ale musze cos nasciemniac zeby miec ubezpieczenie :dry: no chyba ze znaja dla mnie jakas chalupnicza robote ale watpie bo chyba kartonow sklejania, długopisów skrecania to juz chyba nie ma :P )

Karolka lubic narysowanego a "podsufitowego spuszczaka" i "pokatnika dlugonogiego " to różnica :silly: ja tam ich nie lubie wole raczej takie puchowe zwierzatka co to sie mozna przytulic i cos z czym mozna nawiazac kontakt nie tylko wzrokowy :P
Ale tak czy tak sie ich nie boje.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771184 przez aleksiaa88
Ale mam płacz przy wyciąganiu girów z nosa przy szczepieniu nawet tak nie płacze a dziś 10 minut go uspokajałam co przestał to znów zaczął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #771190 przez Hania84
Moja Lena na szczescie od jakiegos miesiąca nie płacze przy wyciąganiu kóz z nosa (nawet to lubi i się śmieje) :) przy obcinaniu paznokci też jest spokojna ale to zawsze była. Także współczuję jak dziecko płacze przy tych czynnościach bo pamiętam jak mojej ciotki syn wył jak mu czyściła nos...masakra.

Na WP.pl telewizji internetowej jest krótki filmik o kobiecie która urodziła w pociągu TLK w toalecie. Ogólnie podziwiam, że taki poród szybki i sama go sobie odebrała...ale też współczuję bo wiem jak wyglądają pociągowe toalety :P
Artykuł o tym porodzie: zibizibizibi.bloog.pl/id,338694212,title...smoybbtticaid=61188b

po 12 wychodzimy do zębologa :P trzymajcie za mnie kciuki :silly: Ikunia dzięki za Twoje oczy na fotelu :laugh:

Ikunia i jak udało ci się ściemnić w tym UP? Wiem, że w PL trudno o ściemnianie...ja bynajmniej nie umiałam i karnie na 3 miechy mnie raz wyrejestrowali...posrańce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771259 przez KaRoLkA
Ikunia mi one nie przeszkadzają , bardziej się mysz obawiam :) ale moj zabija pająki zaraz jak tylko zauważy ,
Udało się w tym UP ? Ja ide sie rejestrować za 2 tyg :)

Aleksia wiem co to za płacz bo moja jak tylko gruszke zobaczy to wyje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771340 przez violcia00
I ja juz po zakupac,malutki wlasnie zasnal.
Kupilam mu fajna czapeczke i buciki :P i do kuchni pare drobiazgow i masazer sobie kupilam,ciekawe czy to cos warte :unsure:

U mnie ciagle pada,a raczej leje :angry: tak ze dzisiaj siedzimy w domu.

Ja nie znosze pajakow :huh:

Haniu jak tam po dentyscie?a o tej babce co urodzila wpociagu mowili wczoraj w wiadomosciach,odwazna kobieta.

Moj tez nie lubi wyciagania glutkow z noska,ale troche juz sie przyzwyczail do aspiratora :blink:

Jaki rozmiar pampersow nosza Wasze dzieci?bo mi 3-ka wydaje sie juz za mała.

A gdzie sie Kasia podziala :unsure:,nie wspomne juz o Natali,ktorej dawno nie było no i reszcie mamusiej,troche tu dzis pusto :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771347 przez kakaszka
witam mamuski :)

moje dziecko troche sie uspoilo, teraz juz podejrzewam, ze miala znowu jakis skok. zeby zebami czASAmi marudzi to jej smaruje i jest ok. a z nowosci to w koncu odkryla na maksa ze ma nogi i caly czas probuje siegnac stopy, prawda tylko do kolana daje rade sama :D

noc bylaby spokojna jakby mnie dopadla jelitowka czy cokolwiek to jest. sraczka non stop itd, mam nadzieje, ze elizy nie zaraze, no i temperatura podwyzszona przez co czuje sie jak trup, strasznie mi slabo.

violcia ja wlasnie dzis kupilam malej pampersy 4, bo 3 za male na bank. malo tego, ze wszedzie przyciskaja, to dzisiejsza kupa wyszla wszystkimi mozliwymi dziurmi i ja ledwo stojaca na nogach musialam sie bawic w mycie, bo tatus zbyt delikatny jest :P

strasznie sie ciesze, ze sie skonczylo ciagle jeczenie elizy, bo dzis bym nie wytrzymala.

haniu powodzenia tak u tego sadysty :)

co do pajakow to nie przepadam, odrazu zabijam skurwysynkow :)

u nas dzis znowu piekna pogoda, ale na spacer nie dam rade bo padne na pierwszym skrzyzowaniu :)

co do wyciagania glutow, to zwykle przez akcja daje gruszke malej, ona sie nia chwile bawi i sie nie boi, a jak juz wyladuje w nosie, to eliza zaczyna gadac ( widocznie jest oburzona, ze jej kozy kradne ) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771354 przez Hania84
Już po dentyście a raczej dentystce :) nawet nie była sadystką :) znieczulenie, czyszczenie próchnicy i wyciąganie miazgi z zęba, odkażanie i włożenie lekarstwa...łącznie spędziłam na fotelu 45 min. Leną zajęły sie panie asystentki za co dostały MERCI :side: już pod koniec zaczęła się denerwować ale to dlatego że wybiła jej godzina spania...wróciłyśmy do domu i wypiła nawet nie całe mleko i poległa od razu :)
Następną wizytę mam 4 listopada na dokończenie zęba :)

kakaszka zdrowiej...niech ta sraka Cię opuści :silly: pij dużo płynów bys się nie odwodniła...i jak masz to zażyj stoperan...albo smectę (bo chyba to też na rozwolnienie)

Violcia moja nosi jeszcze trójki i raczej jeszcze troszke je ponosi bo dobre ma i nic nie wylatuje bokami :D

Idę gotować zupę "szagą przez ogródek" haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771390 przez aleksiaa88
Mały kicha chyba go złapało przeziębienie. Co jakiś czas czyszczę nos. Należy iść do lekarza? Nie wiem tego z resztą skąd mam wiedzieć ja tam z przeziębieniem nie latam do lekarza tylko się sama leczę , ale co innego dziecko? hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771395 przez KaRoLkA
Kakaszka zdrowiej szybciutko :)

Haniu fajnie że nie było aż tak źle i Lenka byla grzeczniutka :)

Violcia my nosimy 3 ale dziś nam siuśki wyciekły :cheer: a cały karton 3 jeszcze mamy

U nas też leje jak fiks :/ a znalazłam sposób na Gabi źeby jadła cyca B) przeważnie przed godz jedzenia śpi wiec na śpiochu(nawleżaco ) wyciagam jej smoka a daje cyca i je aż jej sie uszy trzęsa a jak konczy to sie budzi i jest prze szczesliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #771402 przez malutkamilka
Jeju dziewczyny w koncu dostalam sie do forum. w niedziele mnie nie bylo a w poniedzialek ani we wtorek nie moglam sie zalogowac nie wiem czemu, dzis rano tez mialam problem ale teraz jakos sie udalo ;)

Zabieram sie za nadrobienie tych kilku stron ;)

Eh sprzedalam w pon szwagierce auto- zadowolona juz rozglada sie za nowym- juz nie bedzie miec wiecznej skarbonki.

We wtorek bylam u rodzicow rozpalic im i zrobic obiad bo po 19 dopiero do domu wracali.

Zarobilam 50zł za zrobienie klipu, a kilka groszy za ubrania dwie reklamowki oddalam dziewczynie bo ja w nich juz nie chodze a sa ladne i niezniszczone a ona z nich zadowolona.

Teraz mala widze mi zaczyna sypiac w dzien po obiedzie 2-3 godz- choc nadal sie przebudza ale daje smoka i spi dalej. Wczoraj 3 godz od 14-17 a dzis mi zasnela jak wychodzilam od kolezanki o 14, przebylam droge do biedronki zrobilam zakupy wrocilam do rodzicow rozpalic im przyjechalam do domu wystawilam wozek na balkon bo 21 stopni i spi juz prawie 2,5 godz takze mam 0,5 godz do nadrobienia.

DZiewczyny zdrowiejcie.

Powiedzcie mi co sadzicie o chodziku? Wczoraj jak bylam u rodzicow to znajoma mowi ze wsadzila swojego synka do chodzika bo lezec nie chce tylko najlepiej siedziec a miala robote to wsadzila do chodzika i mimo ze nie chodzil a byl zadowolony ze jest w pionie. Zaznaczam ze maluch 9 listopada skonczy dopiero 5 miesiac i wydaje mmi sie ze to za wczesnie. myslalam ze do chodzika wsadza sie malucha jak juz ladnie siedzi i co najwazniejsze sam probuje sie podnosic i kroczy przy czyms a nie w 5 miesiacu. to chyba raczej nie jest zdrowe. co o tym sadzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl