BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #810553 przez aleksiaa88
Daje takie w kształcie paluszków. Na mleku rozmoczę ale krowim bo już dostawał.
Ale sobie postał 50 minut i marudzi teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810572 przez kakaszka
juhu :D swiety mikolaj istnieje :D przyznali nam karte krydytowa i juz jest akywna :D wiec bede miec blender na prezent :D nie moge w to uwierzyc :)
no o bedzie choinka prezenty i takie tam, ale sie ciesze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810579 przez Gochens
Kakaszka karta kredytowa fajna sprawa tylko trzeba pamiętać o spłacie bo odsety walą :)

Lenita jaka lasencja a jak ładnie siedzi, mój już by upadł na twarz hehe
Wiki jak tak goni to i może przegoni mojego w raczkowaniu :) Pozycja podobna ale teraz już prostuje kolana i opiera się na stopach :ohmy: nie wiem co to oznacza.. nie kuma że rączkami trzeba przebierać ;)

Sałateczka zrobiona, Alan nakarmiony zjadł musem 100 ml papki po pół godziny popił 100 soku a teraz się bawi. Tak się zastanawiam czy te soki to dobra sprawa bo w kładzie mają cukier :dry: chyba przyjdzie taki czas że zainwestuje w jakąś sokowirówkę i sama coś będę kręcić?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810590 przez Marta1985
To super kakaszka :)

Ikunia głowa do góry to tylko kontrolna bedzie ta biopsja.

Hania Lenka cudna :)

No a Wikusia ... dama :) Malutka pogadaj z mężem - to facet i im trzeba jasno wytłumaczyć co i jak :) tylko na spokojnie :)

Co do siedzenia to Bartuś siedzi bez problemu :) On raczkować to raczej nie będzie ... niby tyłek podnosi ale nie wie do czego rączki służą :) za to ładnie stoi i przebiera nóżkami :)
No i może w tym roku zobaczymy ząbki :) No i dziś było pierwsze siku i kupka do nocnika za jednym razem :side:

Co do mleka to też kupiłam już Nan 2 i tak już parę razy zmieszałam te dwa ze sobą ale jeszcze moja mama kupiła kiedyś 1 i teściowa ma też nam przywieźć 1 więc jak to wszystko wykorzystam to przechodzę na 2 :) Czy mu smakowało .... ciężko powiedzieć bo on ostatnio miał awersje do mleka ale spróbuję dziś znów :) smak ma zbliżony :) No i ważymy 8600 :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810591 przez aleksiaa88
Następne podejście do spania może teraz pośpi dłużej żeby nie marudził
Bartuś twardo stoi, mi się też wydaje, że prędzej będziemy chodzić niż raczkować ręce mu służą do podpierania się bo jak chce się przemieścić to kładzie głowę dupa do góry nogi pod siebie i jak dżdżownica pełza parę cm na minute ale jednak coś się przemieści.
Marta a Bartuś jak stoi na nogach to kica tak jak na trampolinie by się odbijał?
My zębów w tym roku nie ujrzymy.

Wy czujecie smak mleka różnicę między 1 a 2 bo ja wcale. Chyba, że bebiko ma jeden smak.
Tak szczerze to zapach tych mlek dla mnie jest blee jeszcze mieliśmy bebilon to jeszcze gorzej śmierdziało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810597 przez Marta1985
Aleksia, raczej nie odbija się ... czasem mu się zdarzy ugiąć nogi w kolanach ale stoi i twardo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810602 przez aleksiaa88
U nas to traktuje jako zabawę kica i przy tym popiskuje i co jakiś czas robi przerwę i wtedy staje twardo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810606 przez Hania84
Kakaszka to fajnie, że wam przyznali...ale jestem tego samego zdania co Gochens ...trzeba ją systematycznie spłacac bo odsetki wala kolosalne...kiedyś miałam i juz dziękuje bardzo. A blender fajna rzecz ;) ...z choinki to na pewno tez Elizka się ucieszy :) dzieci lubią takie kolorowe i światełkowe cuda :)

Gochens ona tak posiedzi z 10 minut i pyk na bok się kładzie...dłużej nie usiedzi jeszcze :P mały leń.

A co do stania to ona tez tylko chwile na wyprostowanych nogach a tak to robi przysiady (góra, dół, góra, dół) i skacze tak jakby.
Chłopcy zawsze wcześniej chodzą a później mówią...więc się nie dziwię że Bartek tak już potrafi :)

Lena zjadła ponad pół słoiczka obiadku i popiła 50ml herbatki i teraz ładnie śpi...a ja wyniosę zaraz pełen worek od odkurzacza (a tak się dziwiłam co mi tak słabo ciągnie już :P ) i gazety do śmieci.

Dziewczyny pamiętacie jak około 2 tyg. temu mnie bolało podbrzusze tak dziwnie co nie? no i potem kilka dni miałam plamienia...i teraz znów mnie zaczyna coś pobolewać (ale to już tak jak na okres) i znów mam plamienie...ale nieregularne...o co kaman :unsure: ??? tak po pigułach może sie regulować aż do wystapienia normalnego okresu ??? bo już głupia jestem.

aaa i brawo dla Bartka za zrobienie dwóch potrzeb na raz :) zuch chłopak :)
moja Lena zrobiła tez siku na nocnik jakies 3 dni temu...ale tylko raz nam sie udało jak na razie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810618 przez _Klara_
Mój mi nie pomaga bo cały czas pracuje :( Dzisiaj kupił mi ciasto na pocieszenie, pyszne "krówka".
Ja od wczoraj dodaje małej do mleka jedną łyżeczkę mleka nr 2.
Rano byliśmy w biedronce jeśli nie macie jeszcze prezentów dla dzieci to tam jest promocja na zabawki -30%.

Ikunia trzymamy kciuki zeby wyniki były ok :)
Bartuś stoji jak "stary" :woohoo:
Lenka ślicznie sobie siedzi :)
Wikusia ładnie przybiera :)
Kakaszka super ze mikołaj i do was przyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810635 przez violcia00
tylko ja dzisiaj taka zapracowana :unsure: :ohmy: normalnie nie wiem w co rece w lozyc,zrobilam sobie krotka przerwe bo kregoslup tego nie wytrzymałby,na dodatek sama sie malym zajmuje bo mojego ciagle nie ma a Oskar dzisiaj strasznie nie grzeczny,tylko na rekach jest dobrze,na szczescie teraz zasnal,ale ciezko mu bylo.

jutro T przyjezdza wiec musi lsnic wszystko,jeszcze sterta prasowania mnie czeka,mycie podlog itd.

my mleko 2 juz od 2 tygodni podajemy i nie widze zadnej roznicy,małemu smakuje tak samo jak jedynka :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810637 przez Gochens
Wow nieźle Bartuś juz "stoi" super :) ponoć lepiej jak dzieci najpierw raczkują no ale cóż zrobić jak nie mają ochoty...

Gratuluję dla nocnikowych bączków ;)

Zamówiłam ten śpiworek ale z polarem w środku, na początku chciałam z wełną ale przecież to nie jest Syberia, zwłaszcza że mam ciepły kombinezon. Także dziękuję za rady :)

Hania nie wiem jak to jest z tymi pigułami kurde może rzeczywiście musi się tam wszystko poukładać zwłaszcza po ciąży?!

My juz jesteśmy na mleku 2 ja nie czuje różnicy w smaku, mieszam mu Bebilon zwykły z tym pepti i juz więcej daje pepti bo się przyzwyczaił do tego smaku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810638 przez Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810641 przez violcia00
Gochens nie da rady,odpoczełam 10 minut i musze wykorzystac czas jak mały spi,niestety nie moge liczyc na niczyja pomoc to sama musze sobie radzic :dry:

wiec wracam do roboty :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810643 przez Hania84
Violcia przerąbane tak samemu...wiem o czym piszesz :huh:

Ja dzis odkurzyłam gdzie się dało i nie dało :silly: zmyłam podłogi i sprzątnełam na glanc łazienkę...w kuchni na bieżąco sprzątam więc tam nie tykam.

Żałuję że brałam te piguły...wkurzam się tylko na to bo zrobiły na prawde wielkie spustoszenie w moim organizmie. Nic nie działa tak jak powinno :angry: Te w PL co miałam to były bomba...a te to katastrofa. Dobrze że już ich nie biorę. I mam nadzieje, że to co mam to przestawianie się mojego organizmu na właściwy tor :S

Wiecie co...zastanawiam się czy zrobić jeszcze jedno ciasto bez pieczenia :silly: jest bardzo szybkie i pewnie dobre bo sporo ludzi je poleca. To "stefanka" ...tyle tylko że nie wiem czy dam rade tyle w pn. zrobić B)

Gochens będziesz zadowolona z polarowego :) jest on też bardzo ciepły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810644 przez Marta1985
Ja was dziewczyny podziwiam :-) te które ńie mają pomocy i te które mają więcej dzieci :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl