BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 4 miesiąc temu #811524 przez szósteczka
Agusia ale masz wspomnienia super. A co do tego że rozłączyła to jestem pewna bo zaraz k zadzwonił znowu do brata i on to powiedzial bo my myslelismy ze rzeczywiscie sie cos rozłączyło przez przypadek ale on nas przepraszal za nia i ze to ona sie rozlaczyla zreszta to do niej podobne ale nie myslałam ze odniesie sie tak do dziecka, naszczęście moja bratowa jest bardzo fajna i normalna tylko ta krzyska jest porypana.

dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811530 przez aleksiaa88
Ale ze mnie dupa
Sto lat Arturek. :kiss:
I wczorajsze spóźnione również :kiss:

Fontanna się puściła od kranu tam gdzie się łączy ze ścianą ale było wody było co szuflować

Ja jak piszę posta to na koniec kopiuje a potem wysyłam ile razy się zdarzyło, że znikł ale potem magiczne wklej i jest. Robicie tak ? Jak nie to róbcie hehe :laugh: :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811537 przez srenka_918
Haniu brat 8 lat starszy... A chinka ślicznie wystrojona ale córeczka ładniejsza ;)

Arturku przepraszam za przeoczenie, 100 lat kochany :*

Violcia to Ci sąsiedzi głośni ;)

Gochens choinka śliczna ;) A jak pokazywałaś mikołaja to mi się w oczy rzucił telewizor i ten ptak ;)

Aleksia jak masz za dużo ciastek to ja chętnie zjem ;) ha ha ;)

Sophie choinka z makaronu ekstra ;) Bardzo mi się podoba ;)

Ja też uwielbiam bajki oglądać ;)

Niektórych ludzi aż mi się nie chce komentować... Haniu... Szósteczko... Współczuję...

Oj dziewczyny... Super że się mamy ;)

Ale miałyście przeżycia i ciekawe miejsca ;) Ha Ha ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

A mogę Wam pokazać moją choinkę z zeszłego roku? Ubierałam w I święto a zdj w wigilię zrobione ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811541 przez Marta1985
Arturek sto lat :-)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Maz spi a ja jak zwykle zasnąć bie mogę ;-)

Co do ludzi to ja po przejściach ze znajomymi i rodzina to stwierdzilam ze ńie ma czegoś takiego jak przyjaźń zawsze na końcu okazuje šie ze to wszystko ńie było bezinteresowne - o ile znajomych można przeżyć to z rodzina już gorzej - człowiek pomaga w najgorszych chwilach a potem i tak jest najgorszy i šie o nim ńie pamięta.... I jeszcze obgaduje I od jakiegoś czasu to słowo przyjaźń ńie istnieje dla mnie a rodzina moja jest teraz jedynie maz i Bartuś oraz rodzice :-) tesciowa neutralna a szwagort to dla mnie obcy człowiek w zasadzie ale dziala ki tak na nerwy ze jakby prZyszedł do mnie na tydzien to bym miala lepsze rezultaty w szkoleniu niż Hania ;-)

Co do świat to ja w zasadzie gotowa jestem :-) wysprzatane, podszykowane, choinka ubrana - jutro foto wstańie - Bartuś był grzeczny no i maz šie dużo nim zajmował także mogłam porobic wszystko :-) jutro mama przychodzi to podszykujemy coś na wtórek :-)

Choinki super :-) a co do tych makaronowych to ja widzialam z rurek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811567 przez Sophie25
Arturek spoznione :*

Witam z ranca :) Zosia nie dała matce długo pospac buszuje od wpół do 7 :D

Ostatnio zamiast płakac ryczy tak strasznie i takie harczenie - wymuszanie :D Mi sie wtedy smiac chce a ona sie denerwuje :D

Od paru dni robi mi kupke po kazdym jedzonku :P Co zje to wyprózni :D :P

Hania oby plany sylwkowe sie udały! :D Niema to jak spedzic w ciepłym gronie :)

Ja najchetniej bym zrezygnowała z tego towarzystwa ktory mnie czeka,ale jak powiem to J to sie wscieknie ze juz za pozno i musimy isc i jak zwykle powie "tak wypada" ...

Kakakasia wracaj do nas! Bo my tez tesknimy :* Szkoda tego posta ale pisz co u Cb kochana :)

Srenka choinka ładna :) A najlepsze oczywiscie prezenty pod nia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811603 przez Hania84
witam i ja :)

tak na szybko bo roboty ful...a Lena oczywiście marudzi :huh:

Po tej wczorajszej informacji od bratowej że jest duża szansa ze przyjadą to nie mogłam zasnąć (Lena mi się jeszcze dwa razy budziła...w konsekwencji czego zasnęłam gdzieś koło 3 a obudziłam się juz o 7.30 bo mój do pracy wstawał :dry: jestem nie wyspana i padnięta ) i myslałam jak to będzie...gdzie położę dzieci, czy Lena mi będzie spać, co kupić do jedzenia, jakie obiady szykować...az mnie głowa rozbolała z tego wszystkiego. Jego brat lubi zjeść i raczej mięsożerny jest...no i musi być sos do ziemniaków (my jemy suche - tak się nauczyłam i tak nauczyłam mojego jeść) ... cieszymy się ogromnie że chcą przyjechać i jak jego brat dostanie wolne to przyjadą ...ale myśli mam zaprzątnięte teraz tym by wszystko pogodzić i by było okej. Dziś się wybierzemy jeszcze na zakupy by dokupic ziemniaków, jakiegoś mięsa (nawet jeśli nie przyjada to i tak sie nie zmarnuje) ech...

uciekam bo maruda juz marudzi :huh:

miłych przygotowań w kuchni dla wszystkich :)
do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811704 przez violcia00
hej

ja tak na chwile bo wiadomo ze duzo roboty.

wysłałam chlopakow na spacer a ja zaraz biore sie za robienie shreka tylko z emam tylko jedna zielona galaretke,reszta czerwone,to musza byc takie,ciakawa jestem jak wyjdzie,pozniej jeszcze ciag dalszy pierogow,dzisiaj ruskie i z kapusta,no i troche mieszkanko ogarnac,reszte jutro tesc zrobi,ja jeszcz kapuste z grzybami ale to jutro i sałatki,sledziowa i brokułowa.

nie dawno wrociłam z zakupow,bylam z T,wydał 200 euro,chcialam mu oddac choc połowe ale nie wział kasy,obiecał jeszcze kupic dla Oskarka krzesełko do karmienia i konika na biegunach :silly:,fajnie miec takieo dziadka :blink: :blink:

a tak wogóle to Zdrowych Wesołych Świat ,spedzonych w gronie rodziny,samych szczesliwych dni dla Was wszystkich kochane :kiss:

miłych przygotowan i smacznej Wigili :blush: :blush: ,jutro mnie pewnie nie bedzie ani juz dzisiaj to pisze teraz.

u nas dzis cieplo i slonecznie,az dziwnie ze to grudzien i BN.

miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811719 przez szósteczka
hej dziewczyny ja jak wszystkiena chwilke przyszly moje spodnie które zamówiłam w bonprix akurat na wigilie super sa zaraz wam pokarze z boku maja pasek z cekinow i kolorek ktory mi sie oststnio baaardzo spodobal. Jak bylam w sklepie to pati pilnowala mi kapusty ktora sie obgotowywala do pierogow i pokroila.pieczarki zaraz je obsmaze z cebulka zmielimy i bedziemy lepic pieroszki, a wiolcia robi mi tatara z łososia i oglądamy ekspres polarny na disney chanel .
A tak przy okazji...

ZDROWYCH POGODNYCH PEŁNYCH RODZINNEGO CIEPŁA I BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ŚWIĄT DLA WAS WASZYCH DZIECIACZKÓW I RODZIN CAŁUSKI :kiss:

a oto moje spodnie na wigilie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811723 przez Gochens
Dzien dobry kochane

u nas od rana jeszczd ostatnie zakupy, teraz juz zupa sie gotuje, karp narazie podszykowany jednak jutro bede go piec , kompot sie gotuje.

wieczorem napisze więcej bo mam paluchy brudne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811724 przez Marta1985
Witam :)

Tu choinka obiecana:



W związku z tym, że przygotowania idą pełną parą to również już dziś razem z Bartusiem i Mężem życzymy Wam i Waszym Rodzinom Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :) Niech to będą Święta takie jakie sobie wymarzyłyście !!!!

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811737 przez _Klara_
Witam :)

U nas tez dzisiaj piękna słoneczna pogoda :) Zaraz idziemy na spacerek.

Violcia teścia masz super, trafił Ci się wymorzony gość na Święta :) A w shreku mozna pominąć galaretki jest tez taka wersja - biszkopt, budyń, śmietana. Zdrowych i Wesołych Swiąt

Lenka bądź grzeczna i daj mamie przygotować te wszystkie pyszności to Mikołaj do Ciebie przyjdzie :woohoo:

Bartus jak ślicznie sie doi nas uśmiecha

Ja dzisiaj zrobiłam jak na razie farsz do ryby po grecku i w piekarniku mam sernik "złota rosa" .

Oby wszystko wyszło pysznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811748 przez Sophie25
Zyczenia kobitki piekne! :)
No wiec ja tez wam zyczę WESOŁYCH SWIAT! Aby wszystkie dni w nowym roku 2014
Były tak piękne i radosne,
Jak ten JUTRZEJSZY wigilijny wieczór :*

SZOSTECZKA no prezentujesz sie ładniutko exstra mamuska jesteś :) LAdnie Ci w tym kolorze :)

MArta Sliczna masz chionkę a Bartuś jaki On jest słodki :*

Ide dalej do roboty :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811750 przez aleksiaa88
Choinka ubrana, sernik upieczony i mały nie śpi więc na zmianę go pilnujemy i jakoś coś tam robimy eh jak nie trza to śpi a dziś nie całe 1,5 godz spał

Szósteczka a co to za przyjaciel się tam prezentuje na 2-gim planie.

Bartuś wymiata aż się uhahałam jak Go zobaczyłam :lol: :laugh: :woohoo:

Lecę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811770 przez Hania84
A więc ogłaszam, że na dzień dzisiejszy skończyłam prace w kuchni :D jupiiii :lol: zrobiłam 2 ciasta i 2 rodzaje ryb...i jestem padnięta...łacznie spędziłam w niej 7 godzin :P

Lenka była grzeczna :) dała mamie ładnie wszystko zrobić...z małymi przerwami na przytulaski i pocałunki :lol: co godzinę musiałam ja brac z wózka w którym była obłożona zabawkami i się tuliłyśmy a jak się wytuliłyśmy to znów szłam razem z Lenitą do kuchni :blink: mój mały przytulasek kochany :kiss:

szósteczka spodnie fajne i ekstra Ci w tym kolorze :) przyjaciel na drugim planie też zapozował :lol:

Bartus śliczny na tle choinki i jaki zadowolony bo wie że tam pod nią prezenciki :lol: a ten największy chyba dla niego :blink:

Violcia a teściu bombowy...normalnie szok...przyjechał i jeszcze takie miłe niespodzianki robi :blink:

Ciekawe co u reszty dziewczyn...

No więc tak :lol:

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZYMY WAM Z LENKĄ ABY WSZYSTKIE DNI W ROKU BYŁY TAK PIEKNE I SZCZESLIWE JAK TEN WIGILIJNY WIECZÓR ABY WASZE TWARZE I TWARZE WASZYCH NAJBLIŻSZYCH ZAWSZE ROZPROMIENIAŁ UŚMIECH, A GWIAZDA BETLEJEMSKA PROWADZIŁA WAS KU NOWYM SZCZYTOM. ŻYCZYMY TAKŻE BY ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA BYŁY OKAZJĄ DO ZADUMY, ALE I RADOŚCI Z RODZINNEGO SPOTKANIA. NIECH PRZYNIOSA WYTCHNIENIE OD CODZIENNYCH ZMAGAŃ I TROSK. OBY MAGIA BOŻEGO NARODZENIA PRZETRWAŁA W NAS JAK NAJDŁUŻEJ ! :kiss:

właśnie dostałam info że brat mojego A. z bratowa i dwójką dzieci przyjada do nas 28 grudnia i zostana do 2 lub 3 stycznia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811788 przez Gochens
Jestem ;)

Violcia ale super że teść tak Ci pomaga no i tyle zakupów zrobił ;) bombastyczne to :)
Hania nieźle kochana! trochę się narobilaś ale na pewno wszystko jest pyszne :blush: super nowina z bratem A ;) mam nadzieję że będzie fajnie!
Szosteczka bardzo fajny kolor tych spodni i przede wszystkim Ty super w nim wyglądasz :P
Bartuś pięknie się prezentuje to chyba najlepszy prezent jaki macie :woohoo:

Alanowi kupiliśmy kule gule czy jakoś tak :side: w dodatku przyszedł śpiworek wiec w ogóle jest super!

A my będziemy życzenia składać jutro :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl